przekąska na wieczór :)

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez katarzynaW » 15 wrz 2016, o 11:13

A ja polecam roladki z ciastka nalesnikowego. Wykładasz na ciasto ulubione produkty typu szynka, ser i pomidor, zawijasz w rulonik i tniesz na roladki! :)
katarzynaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 12:07

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez milena3556 » 30 wrz 2016, o 12:10

To zależy do jakiej okazji. Mogę polecić wam świetny przepis na przekąski do piw.LINK Pasują niemal do każdego rodzaju piw, dlatego też myślę że się przydadzą. ; ;-)
Według mnie prażona cebula w cieśnie jest najlepsza!


ZA LINK PODZIEKUJEMY
milena3556
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 12:01

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Anka2211 » 1 paź 2016, o 11:02

Przekąski do piw idealne, naprawde ;)
Prażona cebula w cieście? muszę spróbować;D
Anka2211
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 11:46

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Hadassa » 1 paź 2016, o 20:57

A potem czlowiek sie dziwi ze kg leca w gore...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez lulumiranda » 21 paź 2016, o 11:31

Również podobnie jak Wy preferuję słodkie przekąski na wieczór. Bardzo smakują mi na przyklad naleśniki Zwylke robię z serem, ale zdarza mi się robić z czekoladą, bitą śmietaną oraz z kulkami lodów ( pycha ! ).

Na podwieczorek obowiązkowo u mnie musi pojawić sie cappuccino oraz do cappuccino czekolada. Kupuję najczęściej deserową Jedyną. Ostatnio również posmakowały mi nowe nadziewane czekolady Wedla. Bajeczna i pierrot.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Adelka » 19 gru 2016, o 13:45

Ale pomysłów na przekąski! Będę korzystała :) A od siebie dorzucam klasyk klinowy - popcorn i nachosy z sosem salsa mmm
Adelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 10:51

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez littlething » 31 gru 2016, o 19:47

Może krakersy z tatarem, albo kawiorem? Co o tym myślicie

littlething
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 19:35

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez neda » 4 sty 2017, o 13:08

Ostatnio jak mam ochotę na jakąś zdrową kolację to kroję całe awokado na chleb pełnoziarnisty.Na to tylko odrobinę soli i pieprzu Awokado nie jest takie chude i ma tłuszcze. Jednak są to te dobre tłuszcze, od ktorych się nie tyje. Tak wiec możecie spokojnie sobie takie jedzonko robić.

Raz na jakiś czas mam ochotę na cóś słodkiego. Szczególnie jak miałam aktywny dzień. Jem sobie wtedy najczęsciej kanapkę z kremem ( super jest krem Karmellove - ten biały). Albo zjadam jakiegoś batonika. Uwielbiam pawełki. Albo z nadzieniem adwokatowym albo z nadzieniem cafe latte.
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez DarkChocolate » 1 lip 2017, o 00:55

Moja ulubiona przekąska na wieczór to Party Mix od Ole! Tak już mam że zamiast czekolady i chipsów lubię wcinać chrupiące marynowane warzywka ^^ Są doskonałe do zajadania podczas filmów i dużo zdrowsze niż inne przekąski. Ogóreczki, papryczki, kukurydza... palce lizać! :D
DarkChocolate
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 19:17

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Aneta.Fi » 12 lip 2017, o 15:56

Ostatnio wpadła mi w ręce suszona wołowina Wild Willy. Chwalą się tym, że robiona w Polsce. Pierwsze wrażenie średnie, bo wyglądało to trochę jak mięsne chipsy, ale w smaku niezła. Papryka nadaje jej lekko ostrego smaku. Mój brat zabiera sobie taką paczkę w góry lub na rower. Podprowadziłam mu jedną - do wieczornego kieliszka wina pasuje idealnie! Lekka, nie zostaje na żołądku, a przy tym pożywna i nie ma za dużo tłuszczu.
Aneta.Fi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 14:46

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Hadassa » 16 lip 2017, o 21:46

Ja ostatnio na wieczór do wyciągnęłam opakowanie krakersów i serek kozi chavroux z figą. Bardzo lubię to połączenie. Jeżeli ma to być dla gości ;) można jakieś warzywko do tego dodać.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez BlackWolf » 17 lip 2017, o 02:43

margaret18 napisał(a):hej dziewczyny! piszę do was z prośbą o jakieś przekąski czy coś takiego na wieczór z chłopakiem, nie bardzo chodiz mi o jakieś pomysły na kolacje czy coś ale coś bardziej takiego co można sobie pojeść wieczorem jak do mnie przyjdzie czy coś : ) i mówię od razu że nie mam zbytnio umiejętności kulinarnych :D pozdrawiam :)


U mnie sprawdzały się samosy -gotowce.
Wystarczyło ustawić odpowiednią temperaturę w piekarniku, włożyć je i poczekać 8 minut.
Są też takie do smażenia na oleju, ale więcej z nimi zachodu i smak jest zupełnie inny.
Samosy nadziewane warzywami lub kurczakiem.
Nawet, gdy wystygną -są dobre.
Oczywiście samosy nie każdemu smakują. ;)
Obrazek

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Gabulec » 8 wrz 2017, o 13:02

Ja uwielbiam fit przekąski, batoniki, musli itp :) Jak lubicie płatki jęczmienne jest jeszcze szansa na załapanie się do akcji ambasadroskiej z SPAM


TRESC ZMIENIONA PRZEZ MODERATORA
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez marylka1109 » 8 wrz 2017, o 15:43

Aż się głodna zrobiłam :) mój chłopak lubi jak robię takie przekąski. Placek tortilli smaruję serkiem śmietankowym, na to mix sałat, kurczak, suszone pomidory i tyle. Łatwe do zrobienia. Możesz też sobie sama wymyślić co chcesz w środku. Ja ostatnio robiłam z mixem sałat, szynką, serem żółtym i ogórkiem konserwowym chilli z piwniczki babuni. Też były pyszne
marylka1109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 15:17

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez korek » 8 mar 2018, o 14:12

Te samosy cudnie wyglądają! Ale pewnie są trudne w przygotowaniu.
korek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 17:13

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez babeczka » 8 mar 2018, o 15:34

Do tego przepisu który podam poniżej,nie potrzebna jest zbytnia umiejętność, potrawka wychodzi smaczna i szybka:

Produkty:

- puszka tuńczyka w oliwie w kawałkach (nie w sosie własnym)
- torebka ryżu
- 3 jajka
- 3 średniej wielkości ogórków kiszonych z beczki
- 1 czerwona papryka

Przygotowanie:

Ryż ugotować,wyłożyć na salaterkę,do tego wyłożyć całość z puszki z tuńczykiem łącznie z oliwą, ugotowane jajka na twardo pokroić,wymieszać z resztą w salaterce,ogórki i paprykę pokroić w kosteczkę i dołożyć do salaterki.Wszystko razem dokładnie wymieszać i potrawka gotowa. Smacznego. :D
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Jinka » 13 gru 2018, o 13:22

Wrapy, koreczki , ogóreczki z chilli krakusa - bardzo pikantne :) To nasz taki zestaw na wieczór filmowy ;)
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez Ona1988 » 17 sty 2019, o 22:39

ja tam zamiast przekąsek lubię wypić np czekoladę. Dostałam w prezencie do koleżanki czekoladę Decomorreno. Smak mleczny z dodatkiem kakao. Dobre połączenie na zimowe wieczory.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: przekąska na wieczór :)

Postprzez nadebro » 15 lut 2019, o 13:40

Parówki, żółty ser, boczek, szybka kolacja my w Hiszpanii często robimy :)

https://www.youtube.com/channel/UCYBx1FOoruUrVSO-ZQcHJFA
Hiszpania pokoje,wczasy,nieruchomości, mieszkania zakup, relaks nad morzem śródziemnym, zapraszam na youtube wybierzesz co zechcesz z filmików z różnych dziedzin
nadebro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2019, o 13:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]