Mięśnie kegla a kulki gejszy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez rabarbara » 21 kwi 2011, o 11:12

Witam, czy któraś z was stosowała może kulki gejszy do wzmocnienia swoich mięśni kegla? Chodzi mi szczególnie o takie jak z Fun Factory, trzeba je po prostu włożyć i mięśnie same się ćwiczą, czy trzeba się jakoś skupiać, żeby zaciskać na nich te mięśnie? Wiem, że można wykonywać ćwiczenia bez żadnych kulek, ale wydaje mi się, że nie robię tego dobrze, to dla mnie trochę jak ruszanie uchem..
rabarbara
 

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez ChiChan » 5 lip 2011, o 13:58

Hej. Kulki gejszy pomagają w ćwiczeniach. Łatwiej jest ćwiczyć jak coś jest w środku. Są różne rozmiary i kolory. Podobno świetne przed ciążą.
ChiChan
 

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 23:02

Ja nie .
nina19
 

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez qiqolina » 13 sie 2012, o 12:47

Ja chyba zakupię w najbliższym czasie te kulki, podobno fajna sprawa...

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez Tinuviel » 13 sie 2012, o 17:14

Ja nigdy o tym nie myślałam, ale może kiedyś pomyślę ;-) Ale same mięśnie kegla mam nieźle rozwinięte i bardzo się z tego cieszę ;-) Potrafię sama ćwiczyć i dość często to robię :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez Natalia Sabała » 19 gru 2012, o 18:34

nina19 napisał(a):Ja nie .

Ja też nie.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez corhia » 26 paź 2016, o 13:39

Ja stosuję kulki gejszy PlumBum, ponieważ ćwiczenia mięśni kegla naprawdę dobrze wpływają na nasze zdrowie. Ich kondycja ma znaczenie jeśli chodzi o lekki poród, to od nich zależy czy macica szybko wróci do stanu sprzed porodu. Kulki polecane są też kobietom po menopauzie, bo zapobiegają obniżeniu się macicy i pomagają walczyć z nietrzymaniem moczu.
corhia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 13:38

Re: Mięśnie kegla a kulki gejszy

Postprzez Theila » 1 gru 2016, o 01:48

Ostatnio gdzieś na necie widzialam takie elektryczne cuda które poprzez stymulację pobudzają miesien kegla.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron