Fuck friend - rozstać się z nim?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Fuck friend - rozstać się z nim?

Postprzez marta_4_44 » 24 paź 2016, o 14:36

Hej dziewczyny,

niestety nie mam koło siebie żadnego faceta, który mógłby mi doradzić, więc może wśród Was jest ktoś bardziej doświadczony.
Spotykałam się z facetem od kwietnia do czerwca. Powiedział, że pierwszy raz od dłuższego czasu zależy mu na kimś. W czerwcu wyjechał na 2 miesiące. Powiedział, że nie może mi niczego obiecać i zobaczymy po wakacjach jak to będzie. W wakacje słodkie wiadomości. Nie spotykał się z nikim, z nikim się też nie przespał. Po wakacjach się popsuło. Ja mu wyjechałam, że wodził mnie za nos i żeby się walił na twarz, bo w sumie to mu nie chodziło o związek tylko o ruchanie (ja to cały czas odbierałam jako objaw większego zaangażowania). Powiedział, że mu przykro, ze tak wyszło i że nigdy mnie nie zapomni. W międzyczasie powiedział, ze wydawało mu się, że potrzebuję więcej swobody w związku i że lubię swobodę.
Po jakimś czasie odezwał się do mnie pytając co słychać. Pogadaliśmy trochę, flirtował ze mną w tej rozmowie. Powiedział, ze tęskni za rozmowami ze mną, że lubi wiedzieć co u mnie i że miałam na niego duży wpływ. Że nadal jedną z najmilszych rzeczy, ktore moze robić w Warszawie to spotykanie się ze mną. Nie ruszyło mnie to. Potem ja się odezwałam: przycisnął mnie brak seksu. Zaproponowałam mu fuck friends. Zgodził się. Spaliśmy ze sobą już parę razy, mnie to ustawia, bo ja wiem, że nic do niego już nie poczuję. Ale... Widzicie. Ja myślałam, że on nie ma absolutnie żadnych uczuć do mnie i chciał mnie tylko wykorzystać (uznałam, że mi się coś po prostu przyśniło). A on poinformował mnie dzisiaj, że woli nie wiedzieć o moich randkach i chłopakach, z którymi ewentualnie sypiam w międzyczasie. Nie jest w stanie słuchać o chłopakach, z którymi spałam wcześniej i aż go skręca jak coś zaczynam o trójkącie.

Dziewczyny, czy ja go krzywdzę? :( Zapytałam go o to gdzieś po drodze. Powiedział, że nie. Ale widzę zupełnie co innego... A co jak co, naprawdę nie chcę żeby ktoś przeze mnie cierpiał

Ps. Przepraszam za fatalną polszczyznę...
marta_4_44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 16:31

Re: Fuck friend - rozstać się z nim?

Postprzez małaMi » 28 paź 2016, o 11:11

Skoro sam się zgodził na sex bez zobowiązań... Tez miałam kiedys takiego kolege lączyły na wspolne rozmowy o naprawde wszystkim i sex. w pewnym momencie wydawało mi się, ze tez chyba coś do niego czuję. Ale... przeszło mi. Może i Twojemu znajomemu przejdzie...A jesli nie to cóż... Jeśli nie oczekujesz od niego niczego poza sexem to mu to uświadom.
małaMi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 20:58

Re: Fuck friend - rozstać się z nim?

Postprzez Romka22 » 28 paź 2016, o 13:55

No najlepiej w takim wypadku zerwać kontakt żeby nie robił sobie nadziei na związek z Tobą.
Romka22
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 23:25

Re: Fuck friend - rozstać się z nim?

Postprzez kartka » 28 paź 2016, o 22:12

Niestety takie układy zazwyczaj zmierzają w jednym kierunku - albo jedna albo obie strony zaczynają to traktować poważniej niż "umowa" zakładała. Nie dziw mu się, bo taka jest kolej rzeczy. Relacja damsko-męska ZAWSZE się zmienia, jeśli pojawia się seks. W mniejszym lub większym stopniu. Jeśli nie chcesz niczego więcej poza niezobowiązującymi spotkaniami i seksem, to powinnaś z nim odbyć rozmowę i jasno dać do zrozumienia, na czym stoicie. Powiedz mu o swoich obawach, szczerze i na spokojnie. Daj mu czas, żeby sam to przetrawił i przemyślał. Tak naprawdę to on powinien się określić, co czuje i czego chce. I tyle, powodzenia ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Fuck friend - rozstać się z nim?

Postprzez koksu20916 » 29 paź 2016, o 12:31

My,ślę, że od początku mieliście taki luźny układ i nie masz co się obwiniać!

koksu20916
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2016, o 12:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]