Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 16 paź 2016, o 17:08

Wspólnie ze znajomymi piszemy aplikację Helpie, która jest kierowana głównie do kobiet. Niestety większość z nas (twórcy) to faceci, więc nie wiemy czy taka apka przypadłaby Wam do gustu. Stąd ten post i prośba o wyrażenie Waszej opinii.

Poprzez aplikację możesz zapytać społeczność lub znajomych o to które np. ubranie, uczesanie itp. przypadło im do gustu. Społeczność zaś odpowiada głosując anonimowo na wysłane przez Ciebie opcje. Dzięki temu wiesz co się podoba innym o co nie. Wszystkie opcje mogą oczywiście posiadać zdjęcia a każde pytanie można komentować.

Co sądzicie na ten temat? Korzystałybyście z takiej aplikacji?
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez MadziaMajewska » 16 paź 2016, o 21:14

Jest już super aplikacja Loko - polecam ;)

Tutaj stronka :) LINK

Madzia

ZA LINK PODZIEKUJEMY
MadziaMajewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 21:11

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 16 paź 2016, o 22:19

Nie słyszałem wcześniej o Loko. Zainstalowałem, masz rację Madzia, fajna i prosta aplikacja. Często z niej korzystasz?
Aplikacja którą piszę jest trochę inna, od Loko. W Helpie można zadawać pytania na dowolne tematy, nie koniecznie związane z zakupami ubrań. Na stronie aplikacji możesz zobaczyć jakie pytania zadają użytkownicy. (info o stronie znajdziesz w informacji na moim profilu na babskiesprawy)
Użytkownicy zadają pytania na temat fryzur, przeczytanych książek, radzą się co kupić na prezent itp. Wszystkie pytania są poddawane głosowaniu. W rezultacie widzisz co się podoba innym.

Jak sądzisz, czy taka forma aplikacji mogłaby być interesująca dla Ciebie?
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 17 paź 2016, o 12:53

Wg mnie to troche bez sensu. Ale to moje zdanie bo nie interesuje mni zdanie innych na moj temat... jezeli mowimy o stroju...
Jezeli interesuje mnie jakas ksiazka to po prostu szukam recenzji w sieci.
Pomysl moze i fajny ale chyba tylko dla osob ktore nie maja wlasnego zdania i we wszystkim szukaja poparcia u innych...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 17 paź 2016, o 19:15

Hadasso, bardzo zależy mi na szczerych opiniach, dlatego bardzo dziękuję Ci za konstruktywną opinie. Jestem ciekawy, czy inne Panie również mają podobne odczucia.
Powiem Ci ciekawostkę, bo przeprowadziłem dziś głosowanie w sieci z pytaniem "Czy ankieta z wyborem np. jakiegoś ciucha spośród kilku opcji ma dla Ciebie sens?". W głosowaniu (przeprowadzonym poza aplikacją Helpie) wzięło udział 28 osób i wyniki były następujące:

43% kobiet zagłosowało że tak
57% kobiet że nie (tak więc większość podzielała chyba Twoje zdanie :)
i tutaj najlepsze bo proporcje się odwróciły
57% facetów zagłosowało na tak :D
co prawda facetów w głosowaniu uczestniczyło tylko 7

Ale to pokazuje, że kobiety i mężczyźni mogą różnie postrzegać przydatność określonej funkcji

Moja hipoteza, że taka funkcjonalność mogłaby się spodobać kobietom bazowała na obserwacjach między innymi mojej żony. Jej co prawda podobnie jak zresztą Ciebie nie interesowało do końca co inni by zasugerowali, ale np. jak jej coś wpadło w oko, wysyłała zdjęcia z kilkoma opcjami i szukała potwierdzenia, że ta konkretna rzecz którą upatrzyła również się podoba innym:)
Poza tym żona często zabiera mnie na zakupy, i często potrzebuje mojego potwierdzenia, czy w czymś jest jej ładnie itp. Dlatego powstała również opcja wysyłania pytań do znajomych, nie tylko do anonimowych użytkowników aplikacji.

Co do książek, to muszę przyznać, że podobnie jak ty szukam recenzji w sieci (mam swoją ulubioną stronę, na którą często zaglądam) Ale jak już znajdę kilka tytułów, które wydają mi się ciekawe, byłbym skłonny wysłać znalezione przeze mnie propozycje i zapytać społeczność od czego warto zacząć lekturę :)


Jeszcze raz wielkie dzięki za opinię, i jestem ciekaw opinii innych użytkowniczek tego forum
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 17 paź 2016, o 20:41

Taka aplikacja miała by raczej sens w momencie gdy jestem na zakupach i pytam się o to czy coś mi pasuje :)
Wtedy jak najbardziej jest przydatna.
Np mierzę sukienkę i się pytam jak mi w niej. Tylko zazwyczaj odpowiedz musiała by być raczej szybko ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 17 paź 2016, o 22:39

Hadassa, jak najbardziej, jest to jeden z przypadków użycia Helpie, jest możliwość zrobienia fotek w sklepie a osoba (osoby) do których wysyłasz takie pytanie otrzymuje (otrzymują) powiadomienie na telefon
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez arcticapl » 19 paź 2016, o 16:24

Moim zdaniem fajny pomysł, często sama nie mam kogo zapytać jak wyglądam np. w jakiejś sukience a przy użyciu takiej aplikacji byłoby to łatwiejsze.

Uwielbiasz śnieżne wariactwo? arctica.pl
arcticapl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 16:17

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 20 paź 2016, o 07:10

Dzięki arcticapl, zainstaluj sobie apkę i pobaw się. Aplikacja jest oczywiście darmowa i nie zawiera reklam. Daj znać czy Helpie jest właśnie dla Ciebie.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Maja2 » 20 paź 2016, o 12:19

A ja również pobiorę sobie aplikacje i zobacze co to takiego ;)
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 20 paź 2016, o 14:07

Maja, super. Jestem ciekaw Twojej opinii.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez wiko » 22 paź 2016, o 13:00

Ja stawiam zawsze na wygodę później na wygląd całości. Ogólnie to zazwyczaj marudzę na brak ciuchów :) Jeżeli szukałybyści czegoś fajnego do swojej garderoby to warto sobie zaglądać tutaj SPAM bo mają ogromny wybór zarówno kurtek jak i innej odzieży. Wysyłka jest szybka, a ceny przyjemne naprawdę warto :)

Ostatnio edytowano 23 paź 2016, o 22:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za link podziękujemy
wiko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 12:50

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 23 paź 2016, o 22:25

Weles napisał(a):Hadassa, jak najbardziej, jest to jeden z przypadków użycia Helpie, jest możliwość zrobienia fotek w sklepie a osoba (osoby) do których wysyłasz takie pytanie otrzymuje (otrzymują) powiadomienie na telefon


Wysyłam info do konkretnych osób ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 24 paź 2016, o 09:10

Tak, możesz wysłać pytanie do wybranych osób z listy Twoich znajomych. Dostaną oni powiadomienie, że Hadassa wysłała im pytanie oraz zobaczą tytuł tego pytania. Po kliknięciu na powiadomienie będą mogli zobaczyć pełną treść oraz zagłosować lub/i zostawić komentarz. Na YouTube możesz obejrzeć jak wygląda Helpie. Wpisz w wyszukiwarce yt "Helpie Polska". Jest tu kilka filmików, niestety jeszcze nie ma filmiku pokazującego to o co pytasz czyli jak wysyłać pytania do znajomych. Jednak wydaje się to na tyle intuicyjne, że powinno się udać bez dodatkowego instruktażu.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 25 paź 2016, o 22:28

Z ciekawosci chyba pobiore po prostu apke :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 26 paź 2016, o 16:24

Hadassa napisał(a):Z ciekawosci chyba pobiore po prostu apke :)


Hadassa, gorąco zachęcam. Tworzymy tę aplikację dla Was, więc bardzo zależy nam aby była użyteczna oraz prosta i przyjemna w obsłudze.
Jestem ciekaw na ile udaje się nam ten cel realizować. Aplikacja jest ciągle rozwijana i staramy się na bieżąco reagować na sugestie naszych użytkowników. Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 27 paź 2016, o 12:03

No to pierwsza uwaga... dlaczego nie można mieć utworzonego nowego konta? Tylko musze łączyć z moim kontem google?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 28 paź 2016, o 10:11

Hadassa napisał(a):No to pierwsza uwaga... dlaczego nie można mieć utworzonego nowego konta? Tylko musze łączyć z moim kontem google?


Pracujemy nad pozostałymi metodami logowania, jednak obecnie faktycznie można logować się tylko przez Google. Logowanie przez Facebooka jest też już skończone, przeprowadzamy ostatnie testy przed aktualizacją. Na rejestrację przez maila trzeba będzie jeszcze niestety poczekać około dwóch tygodni.
Logując się z Google, faktycznie tworzysz nowe konto na Helpie, żadne Twoje dane osobowe nie są przekazywane do Helpie, mogą być tylko podane jako domyślne przy tworzeniu Twojego profilu ale możesz je dowolnie zmienić przed zatwierdzeniem tworzenia konta. Dopiero to, co w tej chwili zatwierdzisz jest wysyłane na nasz serwer. Możesz podać tylko swój nick, możesz też zmienić email lub nie podawać go w ogóle. Googla tylko używasz dla potwierdzenia, że to właśnie Ty zalogowałaś się do Helpie.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Weles » 27 lis 2016, o 19:09

Mam świetną wiadomość. Teraz możecie już stworzyć konto w Helpie przez emaila a nie tylko logować się kontem Google. Logowanie przez Facebooka też jest już możliwe. Zmieniliśmy nieco wygląd aplikacji, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze. Zachęcam do pobrania darmowej apki oraz podzielenia się Waszymi opiniami na tym forum.
Weles
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 16:41

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 13:40

W wolnej chwili popatrze ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez BlackWolf » 21 gru 2016, o 02:33

Jak dla mnie kolejny badziew dla osób, które aż nad to przejmują się zdaniem innych a własnego gustu nie posiadają.
Z drugiej jednak strony czasami ciężko jest się na coś zdecydować. Czy to ciuch czy fryzura i wtedy miło jest zaczerpnąć opinii innych. Ale tylko gdy mamy kobiecy dylemat a nie brak własnego zdania i gustu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Co na siebie włożyć? Przydatna aplikacja?

Postprzez Hadassa » 21 gru 2016, o 17:39

Black i wlasnie w takich sytuacjach, gdy sie nie mozna na cos zdecydowac to moze sie przydac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]