Dietetyka

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dietetyka

Postprzez Burbi » 27 mar 2016, o 16:26

Hej,

Drogie Panie, (lub jakiś zbłąkany Pan) czy znacie się może któraś na przeliczaniu tych całych kalorii, węglowodanów, etc etc, czytam o tym trochę bo próbuję ułożyć sobie jakiś plan żywieniowy, ale chyba nie do końca to wszystko kumam, chciałbym, żeby mi to ktoś wytłumaczył, a już najlepiej to pomógł coś takiego ułożyć :D

Za wszelkie rady, informacje, życzenia powodzenia w diecie (hehe) będę bardzo wdzięczny :)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: Dietetyka

Postprzez Hadassa » 27 mar 2016, o 18:55

Obawiam się że za ułożenie diety raczej większość będzie chciała kasę... w końcu to ich praca..
Pytanie co tak na dobrą sprawę chcesz osiągnąć tą dietą...
A co do przeliczania kalorii, sposobów jest masa.
Najprostsza to dostępne w sieci kalkulatory.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dietetyka

Postprzez Karolinka89 » 12 wrz 2016, o 11:51

Ja sama układam sobie dietę jest dużo fajnych przepisów w internecie i nie trzeba chodzić do dietetyka;)

Miłośniczka zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej bloguje: http://szczupla-kobieta.pl
Karolinka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 10:38

Re: Dietetyka

Postprzez Martuska25 » 26 wrz 2016, o 23:42

Polecam wybrać się do dietetyka lub skorzystać z gotowych programów liczących Twoje zapotrzebowanie.
Martuska25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 23:23

Re: Dietetyka

Postprzez smartkursyszkolenia » 3 paź 2016, o 10:30

Teraz jest tyle możliwości. Np na profilu Chodakowskiej są różnego rodzaju diety. Wszystko dostępne za darmo. Wystarczy poszperać w Google.

smartkursyszkolenia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:53

Re: Dietetyka

Postprzez Daria9843 » 6 paź 2016, o 00:23

Ja jakoś specjalnie się na tym nie znam ale korzystam z SPAM. Konsultacja dietetyczna na wysokim poziomie więc warto zajrzeć moim zdaniem. Na plus może przemawiać to, że jest darmowa. Osobiście miałam spory problem ze zrzuceniem pierwszych kg i z nimi mi się już udało zrzucić 4kg a idę dalej w stronę lepszego życia więc pewnie będzie więcej. :)

ZA LINK DZIEKUJEMY
Daria9843
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 00:19

Re: Dietetyka

Postprzez Pippi » 6 paź 2016, o 01:36

Sądzę, że bardzo męczące jest liczenie każdej kalorii, by otrzymać odpowiednią wagę. Szukasz osoby, która ułożyłaby ci dietę. Mi moją ułożyła dietetyczka z SPAM
Naprawdę polecam, już schudłam 2 kg, jeszcze kolejne 2 przede mną :)


PODZIEKUJEMY ZA LINK
Pippi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 01:30

Re: Dietetyka

Postprzez Jankos87 » 16 paź 2016, o 21:06

Ja osobiście liczę kalorie staram się zapewnić sobie 1800-2000kcal i dzięki temu potrafię w pełni nadzorować swoją wagę.

Jankos87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2016, o 17:27

Re: Dietetyka

Postprzez olajola » 17 paź 2016, o 22:30

Ja jakoś nie potrafie zebrać się i zacząć liczyć kalorie, makra i inne. Jem po prostu zdrowiej, regularnie i piję wodę. Słyszałam dużo dobrego o preparatach z jagód acai. Zastanawiam się nad kupnem takiego. Ale to jako dodatek do mojego zdrowszego trybu życia. ;)
olajola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 22:33

Re: Dietetyka

Postprzez Silena » 19 paź 2016, o 15:37

Mam swoją dietę której się trzymam i moja waga też jest dobra.

Silena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 10:45

Re: Dietetyka

Postprzez martynaaa89 » 20 paź 2016, o 11:44

Ja kiedyś liczyłam kalorię i wszystkie makroskładniki ale strasznie mnie to frustrowało. Cały czas musiałam zapisywać wszystko co jem, a jak czasem wpadło jakieś ciastko czy batonik to czułam się strasznie winna, że je zjadłam chociaż nie bardzo pasowało w mój bilans kaloryczny, Teraz już nie liczę, nie jest najgorzej chociaż czasami czuję, że jednak za dużo jem, zwłaszcza węglowodanów...

"Także wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów." – Pablo Picasso
Avatar użytkownika
martynaaa89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2016, o 11:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]