Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Aniaaa21 » 6 lip 2016, o 16:20

Myslicie ze jest sens powtorzyc bete?
Aniaaa21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 15:50

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 6 lip 2016, o 17:11

Jezeli sie boisz to dla swojego spokoju warto powtorzyc

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez princessa92 » 19 lip 2016, o 12:42

dziewczyny mam taki znowu maly prblem.pewnie juz wam sie wydaje ze znowu swiruje ale ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem oczywiscie mieslimy prezerwatywe..przed tym zalozylismy prezerwatywe wykonal we mnie pare pchniectrwalo to nie wiecej niz 5 minut i nie bylo wytrysku..o ile sie orientuje to robislimy to w dni nieplodne.i terqaz tak ..naczytalam sie na forach ze nawet z gumka bez zadnych zgiec pekniec mozna zajsc w ciaze i bez wytrysku i dni nieplodne..nie do konca w to wierze bo to juz vhyba to cud musial by byc..i sie nakrecilam ze jakism cudem jestem zaplodniona.co myslicie o tym? czy jest wogole taka mozliwosc ze zajde w ciaze czy absolutnie nie?
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Scoto » 19 lip 2016, o 12:57

Nakrecasz się niepotrzebnie ;-) lepiej przestań czytać tego typu rzeczy.
Avatar użytkownika
Scoto
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 13:48

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Alkiii123 » 24 lip 2016, o 13:00

witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp.

od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 4 dni mam ból podbrzusza jakby lewego jajnika, cześciej chodze do toalety, lekko obolałe piersi.
Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna :)
Alkiii123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2016, o 10:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lalala123 » 26 lip 2016, o 12:00

Witam,
piszę z dość nietypową sprawą. Otóż dokładnie 30czerwca poszłam z koleżanką do baru na piwo. Wyszłam po jakimś czasie do łazienki. Okazało się, że łazienka jest wspólna - dla facetów i dla babek. Niestety nie było tam światła, ale i tak musiałam skorzystać. Kończył mi się wtedy okres. Dla bezpieczeństwa obłożyłam deskę papierem toaletowym. Kiedy się wysikałam zorientowałam się, że cała deska była w... czymś. Stwierdziłam, że jest po prostu obsikana. Potem pomyślałam, że równie dobrze może być w spermie, skoro faceci też tam chodzili. Pamiętam, że tuż przede mną wszedł tam własnie facet ! Wytarłam się szybko i zapomniałam o całej sprawie. Tydzień temu powinnam dostać okres. Boję się, że może te plemniki ze spermy dostały się jednak tam do środka.. Oczywiście się wytarłam tylko co jeśli to nie pomogło.. Pomocy !
lalala123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2016, o 19:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Yen » 26 lip 2016, o 18:14

Nie ma możliwości zajścia w ciąże w ten sposób. Mężczyzna musi dojść bezpośrednio w pochwie kobiety. Jeśli tak bardzo mimo to się martwisz, zrób po prostu test! :)
Avatar użytkownika
Yen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 13:43
Lokalizacja: Szkocja/Kraków

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Milenka89 » 19 sie 2016, o 10:15

Alkiii123 napisał(a):witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp.

od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 4 dni mam ból podbrzusza jakby lewego jajnika, cześciej chodze do toalety, lekko obolałe piersi.
Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna :)


Pomijając fakt plemników, ale jak można po takim spacerze dłoni z bakteriami nie umyć dłoni :o
Milenka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 11:44

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Aleksandra1991 » 25 sie 2016, o 20:35

witam drogie Panie.mam do was pytanie czy ktoras z was brala tabletke ellaone??
Aleksandra1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 20:29

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 25 sie 2016, o 22:03

Ale to nie temat o tabletkach...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez wika36 » 26 sie 2016, o 18:47

HEJ . moja kolezanka miała podobna sytuacje i nie zaszła w ciaże . Takze mysle ze mozesz byc spokojna :)
wika36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 16:16

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kartka » 28 sie 2016, o 17:56

Alkiii123 napisał(a):witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp.

od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 4 dni mam ból podbrzusza jakby lewego jajnika, cześciej chodze do toalety, lekko obolałe piersi.
Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna :)



Tracę wiarę w ludzi.
Proszę Was dziewczyny, zanim zaczniecie wszelkie kontakty seksualne, poczytajcie o tym, zorientujcie się w temacie seksu, zapłodnienia, ciąży, antykoncepcji, chociaż w jakimś podstawowym zakresie. Dorzuciłabym jeszcze kwestię higieny osobistej :|
Ręce opadają, jak się czyta takie posty. Ja wiem, że forum jest po to, żeby każdy mógł pisać o wszystkim, co go martwi czy zastanawia, ale seks nie jest tylko zabawą.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez vaniliiia » 31 sie 2016, o 11:31

Kartka właśnie to samo miałam pisać, trochę się czasami załamuję czytając te wypocinki :D
Zanim ktokolwiek zacznie współżyć, lepiej byłoby najpierw trochę się poedukować (i najlepiej nie w internecie) albo porozmawiać z ginekologiem.
Przecież każdy normalny człowiek wie, że pierwsze objawy ciąży są widoczne po 2-3 tygodniach... nie po 4 dniach... rączki mi opadają.
O reszcie nie wspomnę :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 14 wrz 2016, o 16:59

Witam, mam pytanie
Ostatnio kochałam sie z moim chłopakiem jakieś 3 4 dni przed spodziewana miesiączka i on spuścil się we mnie 3 razy, to w tej sytuacji powinnam dostac okres jakby doszło do zaplodnienia czy nie ?
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 15 wrz 2016, o 05:59

Uprawianie seksu bez zabezpieczenia zawsze wiąże się z ryzykiem ciąży. Jeżeli okres nie pojawi się, koniecznie zrób test ciążowy, choć może okazać się, że krwawienie przesunęło Ci się ze stresu związanego z tą sytuacją. ;) A tak na marginesie... czemu nie stosujecie antykoncepcji? Myślałaś o tym by z niej skorzystać? Takie chodzenie na żywioł może mieć poważne konsekwencje...
a_gatka
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 15 wrz 2016, o 10:40

Dzięki za info, jutro kupie test i zrobie. A takie pytanie jak od czasu do czasu tak boli jajnik i jak swędzi tam w miejscu intymnych to coś może oznaczać ciaże?
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 15 wrz 2016, o 14:32

Jajnik moze bolec z roznych powodow, chocby torbieli, albo akurat masz owulacje.A jak swedzi to moze byc np infekcja. I w tym i w tym wypadku jedynie wizyta u gina pomoze...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 15 wrz 2016, o 15:18

Ok a kiedy jest najlepiej zrobić test ile dni po zaplodnieniu albo po miesiaczce? I jaki jest najlepszy wiarygodny test ?
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 16 wrz 2016, o 16:08

Najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki

A wiarygodnosc.. niby wybierac te z wieksza czuloscia.
Alebzawsze mozesz kupic 2 roznej firmy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 16 wrz 2016, o 16:35

Ale jeśli jeszcze w tym miesiącu nie miałam okresu a powinnam dostac 10 wrzesnia i do tej pory nie mam to kiedy zrobić ? A spuszczenie sie do środka było 6 września. To czy mogę np w następnym tygodniu go zrobić ? Wykaże coś ?
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 16 wrz 2016, o 16:36

Proszę pomóżcie mi bo jutro mam imprezę u znajomych i niewiem czy jestem w ciąży i czy mogę dużo pić alkoholu ? :/
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez hurri » 16 wrz 2016, o 18:52

zrób test!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez vaniliiia » 16 wrz 2016, o 20:28

Dziewczyno to po co uprawiasz seks jak nie wiesz takich podstawowych rzeczy jak np kiedy zrobić test, jakie są objawy ciąży... Ludzie nie załamujcie mnie... Nie zabierajcie się za to jak nie jesteście uświadomieni w takich sprawach...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez sabina94 » 17 wrz 2016, o 12:01

Czasem wychodzi jak wychodzi. To po co jest to forum? Bo myślałam że po to żeby pomagać " tym ludziom" w problemach itp
sabina94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2016, o 16:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 17 wrz 2016, o 15:15

Oczywiscie zeby pomoc. Ale skoro juz jest po terminie spodziewanej miesiaczki to jest oczywiste ze test robisz.
A Vanilia dobrze pisze, nie zabiera sie za cos o czym sie nie ma pojecia.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hounshell, mroczna14, Tarnowiak