On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez nwoinich » 25 sie 2016, o 18:02

Cześć dziewczyny,
tytuł może sugerować z jakim problemem się do Was zwracam..
Zacznijmy od początku... Poznałam się z Bartkiem 4 miesiące przez Badoo. Od razu, gdy wysłał mi serduszko poczułam lekkie motylki, wiecie o co chodzi. Wielu facetów pokazywało mi zainteresowanie, jednak on szczególnie zwrócił moją uwagę. Każda z nas ma ideał, a on właśnie jest moim... ach. Po krótkiej rozmowie dodaliśmy się do znajomych na facebook'u. Podobał mi się bajecznie, jednak z mojego doświadczenia, co prawda nie jest ono za duże ( mam 19 lat) wiedziałam, aby trzymać leciutki dystans, w końcu do końca nie wiem z kim mam do czynienia. Pisaliśmy tak jakiś czas. On kończył rok na studiach,a ja byłam po maturach. Przestał pisać, cisza jak makiem zasiał. Pomyślałam:" Ech... taki fajny facet uciekł mi sprzed nosa, no trudno, będzie kolejny." Prowadziłam życie towarzyskie jak wcześniej, moje życie diametralnie się nie zmieniło, jednak z tyłu głowy był Bartek. Próbowałam o nim zapomnieć, bo w końcu on studiuje w Białymstoku, a ja planowałam swoje studia w Krakowie. Związek na odległość i w dodatku z internetu? Matko, nigdy w życiu! Bartek się odezwał... byłam na Niego zła do szpiku kości. Jednak chciałam, aby został.. pisaliśmy, pisaliśmy. Po jakimś czasie znowu zrobił przerwę. Wkurzyłam się bajecznie, myślałam sobie, co za debil z niego, niedorozwój emocjonalny. Dostałam pracę, otaczali mnie znajomi, przyjaciele, rodzina... wszystko było super. On po jakimś czasie się odezwał, wtedy dostałam wyniki matur. Okazało się, że z przyczyn losowych i finansowych o studiach w Krakowie mogę zapomnieć. Szukałam innych kierunków w Warszawie, Poznaniu... Rozmawiałam ze znajomymi i podpowiedzieli mi, że w Białymstoku jest taki fajny kierunek i mi się spodoba. Poczytałam, złożyłam papiery. Dostałam się, co za tym idzie dalsza znajomość z Bartkiem nabrała jakiekolwiek znaczenia, on się bardzo ucieszył z tego powodu. Pisaliśmy tak od lipca aż dotąd. Zaprosił mnie na weekend, pojechałam. Bałam się cholernie. Zbliżyliśmy się do siebie, czułam się przy nim naprawdę bezpiecznie. Przytulaliśmy się, całowaliśmy i doszło do stosunku. Wiele z Was może pomyśleć :" Boże...co ta dziewczyna ma głowie, jaka ona jest łatwa...". Okej, to było szybko, ale tak czułam. On tego chciał i ja, było nam cudownie. Byliśmy sami w domu, ale zapoznał mnie ze znajomymi i rodziną. I tutaj zaczynają się schody... Jego mama w ostatni dzień robiła mu niezłe awantury, czepiała się go o wszystko. Upokarzała go na moich oczach. Usiadłam z nią w kuchni i zaczęłyśmy rozmawiać... okazało się, że Bartka tata zginął w marcu i od tego czasu Jego mama nie umie się z tym uporać. Co rusz porównuje syna do ojca, pije i się awanturuje. On chciał, żebym już wracała, zaproponował mi, że może nawet zapłacić za mój pociąg powrotny, ale nie chciałam. Jego mama pytała się, czy jeszcze przyjadę, a na koniec mnie wycałowała. Bartek odwiózł mnie na dworzec, poczekał ze mną, przed autobusem nastawił policzek, przytulił i się pożegnał.
Wróciłam do domu. Nasz kontakt wygląda nijak. Napisałam mu, że dojechałam bezpiecznie, on się zatroszczył czy coś zjadłam. To w sumie koniec. Zapytałam się go co sie dzieje, czemu sie nie odzywa i żeby był szczery. Odpowiedział mi, że źle się czuje i, że mama nie daje mu spokoju. Zrozumiałam, napisałam, że jak chce to może do mnie przyjechać na weekend, ale napisał, że odebrał drzewo i ma pracę. Fakt, Bartek ma wiele rzeczy na głowie:gospodarstwo, dom, mamę, pracę, budowę. Napisałam mu, że wiem, że nie chce ze mną rozmawiać, ale jak coś to jestem i pomogę mu jak umiem najlepiej. Odczytał, nie odpisał...
Myślicie, że faktycznie to spowodowane jest Jego sytuacją? Czy może, chciał mnie tylko wykorzystać?
nwoinich
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 17:33

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez Pletwa Reborn » 25 sie 2016, o 18:50

Wykorzystać. Jak się teraz z tym czujesz? Odczuwasz smutek? Satysfakcje? Obojętność?
Pletwa Reborn
 

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez nwoinich » 25 sie 2016, o 18:55

Pletwa Reborn napisał(a):Wykorzystać. Jak się teraz z tym czujesz? Odczuwasz smutek? Satysfakcje? Obojętność?

Czuję, że dam mu jeszcze chwilkę czasu ;) Jeżeli mnie wykorzystał to wolę żałować, że spróbowałam, niż tego, że nie zrobiłam nic ;)
nwoinich
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 17:33

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez Pletwa Reborn » 25 sie 2016, o 18:56

yhym czyli niespecjalnie ci to przeszkadza. Wyjdzie jak wyjdzie.
Pletwa Reborn
 

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez delila » 25 sie 2016, o 20:03

Daj my trochę czasu... I nie odbieraj tego w kategorii wykorzystania... Czas pokaże, czy coś z tego będzie...
delila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 12:09

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez Hadassa » 25 sie 2016, o 22:09

Spokojnie daj mu czas. Co jakis czas mozesz sie odezwac :)
Skoro w marcu stracil ojca to i dla niego to ciezkie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: On, Jego mamuśka i ja, burzliwe trio.

Postprzez Pysiana » 26 sie 2016, o 08:20

Jak dla mnie zbyt szybko wszedł w dorosłość. Stracił ojca, musi się wszystkim zająć. Wydaje mi się, że nie jest jeszcze gotowy na związek. Wspieraj go, bądź dobrą przyjaciółką. Przede wszystkim bądź wyrozumiała i cierpliwa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron