E-papierosy - Wasze opinie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Silesiana » 18 mar 2016, o 09:43

Pod pewnym względem e-papierosy są lepsze od tradycyjnych papierosów. Nie śmierdzą i przynajmniej w teorii jest tam mniej toksycznych substancji, ale jak dla mnie nie ma się co oszukiwać - są szkodliwe tak samo jak zwykłe papierosy. Oczywiście wszystko zależy też od tych olejków, które się tam daje. Lepiej kupować sprawdzone i nie robić ich samemu, bo można jeszcze bardziej sobie zaszkodzić.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez borsuhilka » 22 mar 2016, o 21:06

Z tego co czytałam na innych forach to opinie są takie, że podobno trzeba się po prostu przyzwyczaić i przestawić na e-papierosy a później się nie chce wracać do zwykłych więc 1-2 dni to chyba za mało. Dla mnie fajna jest sama czynność zaciągania się i puszczania dymku no i smak niektórych papierosów. Więc bardziej mnie interesują opinie ludzi którzy chwalą ten wynalazek bo raczej jestem zdecydowana na zakup. A gumy czy inne plastry to w ogóle nie jest wybór dla mnie. Że niby pójdę do knajpki ze znajomymi, wszyscy sobie zaczną palić a ja wyciągnę gumę z paczki i będę żuła udając, że to jest takie fajne? Daj spokój.
borsuhilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:46

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Bronita » 23 mar 2016, o 10:33

Ja mam dość mieszane uczucia. Jeśli ma to być przejściowo sposób, na rzucenie, to może ok. Ale jeśli pali się non stop, to niekoniecznie. To jest tak, że tradycyjnego papierosa skończysz, a ten się nie kończy i nie każdy potrafi sobie odpowiednio dawkować:)
Bronita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 10:27

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez dud » 31 mar 2016, o 16:44

E-papierosy wcale nie są niczym dobrym. Może faktycznie przejściowo sa ok, ale zamieniajac zwykłe papierosy na elektroniczne nie zyskujemy nic.

dud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 mar 2016, o 16:38

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez topo » 2 kwi 2016, o 02:48

Z tego co wiem, bardziej szkodza niż te normlane
topo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 01:09

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Krystysia » 4 kwi 2016, o 14:10

co ci to da, z e nie rzucisz palenia
Krystysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 14:07

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez dud » 29 kwi 2016, o 13:05

Właśnie ponoć udowodniono, że e-papierosy wcale nie pomagają rzucić. Dlatego to tylko pozory, że wybierając e-papierosa cokolwiek zyskujemy...

dud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 mar 2016, o 16:38

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Olek01990 » 13 maja 2016, o 23:12

Papierosy w każdej postaci (elektroniczne tak samo jak analogowe) są bardzo szkodliwe. A już na pewno niedopuszczalne dla sportowców.
Avatar użytkownika
Olek01990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 23:06

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Marcinex30 » 15 maja 2016, o 17:45

Zaleznie jaki liquid mamy, jest sa bez tytoniu to moze byc
Avatar użytkownika
Marcinex30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 17:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Biografianiepozorna » 15 maja 2016, o 18:07

Moim zdaniem to jest wieksze swinstwo niz normalne papierosy bo przeciez nie znacie skladu tego płynu prawda? tam moze byc wiecej substacjirakotworzych niz smolistych w papierosach
Biografianiepozorna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 kwi 2016, o 15:28

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Marysia30 » 26 maja 2016, o 18:24

Moim zdaniem tradycyjne fajki są bardziej szkodliwe, a przy tym też droższe. jakiś czas temu przerzuciłam się na e-palenie i jestem bardzo zadowolona. Dużo kasy oszczędzam, kupuję liquidy przez internet na takeitliquid.eu , bo mają dobrej jakości produkty w korzystnej cenie , a jak się jeszcze trafi akurat na promocję smaków jakie najbardziej nam pasują to naprawdę bardzo tanio można zapas zrobić :)
Marysia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 12:12

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:11

Generalnie jestem przeciwniczką e-papierosów, jak i zwykłych, klasycznych papierosów. Po pierwsze - nie istnieją żadne badania, które potwierdzałyby nie szkodliwość tego produktu. A więc można spokojnie dochodzić do wniosków, że e-papieros jest równie szkodliwy, jak klasyczny papieros. Poza tym - na czymś producenci tych produktów muszą zarabiać. Karmienie złudzeniami to niezwykle popularny chwyt w obecnych czasach. Myślę, że moda na palenie stopniowo mija. W Stanach Zjednoczonych coraz mniej osób sięga po papierosy oraz coraz mniej osób się opala. Miejmy nadzieję, że ta "moda" przyjdzie również do nas!

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez tiri » 9 cze 2016, o 16:36

E-papierosy też są szkodliwe. To tylko półśrodek jeśli chodzi o walkę z nałogiem.

tiri
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 15:41

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Magdalen_ka » 29 cze 2016, o 13:38

Nie wątpię, że e-papierosy są obojętne dla zdrowia, ale według mnie jeśli ktoś pali liquidy z niewielką zawartością nikotyny to lepiej niż palenie paczki zwykłych fajek dziennie. Oczywiście należy zwracać uwagę na jakość stosowanych liquidów, skład jakichś chińskich mieszanek jest mało wiarygodny, ja stawiam na liquidy produkowane w Polsce, szczególnie polecam liquidy z SPAM , bardzo dobra jakość produktów i super smaki. Ja po przerzuceniu się na e-papierosa czuję się znacznie lepiej, powoli udaje mi się ograniczać nikotynę, poza tym nikt z otoczenia nie zarzuca mi że ich truję i że wszystko wszystko im śmierdzi papierochami.

ZA SPAM PODZIEKUJEMY
Magdalen_ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 12:13

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Theila » 13 sie 2016, o 21:47

Moja mama pali e-papierosy, ale postawiła na jednorazowe. Na początku nie byłam przekonana, ale to dużo lepsze wyjście niż zwykłe palenie. Na razie kupuje takie z większą zawartościa nikotyny bo 18, ale planuje przejśc na 12. Mam nadzieję, że jej się uda ;) Ostatnio kupiła sobie jednorazowego Eqluba o zapachu truskawki. Przyznam, że to nawet przyjemny zapach.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez a_gatka » 20 sie 2016, o 20:44

Na pewno jest to wygodna alternatywa dla normalnego fajka. Zwłaszcza zimą, bo odpada wychodzenie na mróz, żeby zadymić. ;) Znam te Eqluby, ale nie wiedziałam, że są owocowe też. Miałam w ręku mentolka jedynie. Są jakieś inne poza truskawką? Lubię od czasu do czasu zapalić na imprezie. ;>
a_gatka
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Theila » 22 sie 2016, o 23:19

Z tego co wiem, to sporo mają tych smaków, bo i kolorów opakowań jest dużo - każdy smak ma własny kolor pudełka. Na pewno wiśnia, czarna porzeczka, truskawka. Dokładniej to musiałabyś podejść gdzieś gdzie sprzedają i zerknąć albo sprawdzić u nich na stronie. Te wiśniowe bardzo ładnie pachną - czuje się zapach od razu, jak się otworzy, jeszcze przed zapaleniem. :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Demeter » 25 sie 2016, o 17:43

Ja mam cały zestaw - papieros z ładowarką, a do niego dokupuje się liquidy, których jest duży wybór w różnych smakach i mocach. Jednorazowe znam, bardzo lubię zwłaszcza mentolowe, ale biorąc pod uwagę ile ja palę, sensowne było zainwestowanie w wielorazowego, bo tu dokupuję tylko liquid właśnie. Rzucanie palenia tradycyjnie mi nie wyszło, ale z e-papierosem jakoś mi łatwiej, bo nie muszę spalić całego papierosa (zawsze było szkoda przygasić w połowie), więc de facto palę po prostu mniej. Tu fotka z dnia zakupu - bardzo ładnie to w opakowaniu wygląda, więc można śmiało nawet na prezent.

Obrazek
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez a_gatka » 26 sie 2016, o 21:20

Bardzo fajny i faktycznie ładnie wygląda. Będę pamiętała przy prezencie dla palacza. ;) Wzięłam dziś z ciekawości mentolowego i powiem szczerze, że jestem miło zaskoczona. Bardzo mi się podobają te pudełeczka, w których one są - praktyczne, na magnes, w środku też kolorowo... Też się pochwalę swoim, a co mi tam. :D

Obrazek
a_gatka
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Brzosenik » 7 wrz 2016, o 13:27

W zasadzie komu pasuje. Moim zdaniem e-papierosy nie są wcale lepszym sposobem na rzucenie palenia. Jest to po prostu sposób na "zdrowsze" palenie
Brzosenik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Ailis » 2 paź 2018, o 16:23

Elektroniczne papierosy także są szkodliwe dla zdrowia, i wcale nie pomaga w rzuceniu palenia. Jak już rzucić palenie to całkowicie i się nie truć. Mój mąż po rzuceniu palenia nie była jakiś nerwowy, nie podjadała o to bardziej się bałam hehe. Ale wtedy sobie kupił tabletki Tabex. Dzieki jego wytrwałości i silnej woli udało mu się.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez patrycja321 » 24 mar 2020, o 16:09

Uzależnienie to poważna sprawa. Zachęcam do zajrzenia na stronę https://nowy-dzien.pl/. Można tam liczyć na pomoc! :)
patrycja321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 14:53

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez zofia.juluk1995 » 13 maja 2020, o 12:35

zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez espanka » 26 maja 2020, o 23:47

uważam, zę to kiepski sposób by ograniczać czy rzucać palenie, cieszę się, że sama rzuciłam, było ciężko ale jakoś sę udało, brałam recigar i w sumie to już trzeciego dnia przestalam zupełnie palić i od tamtej pory nie palę i nie czuję chęci powrotu
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez ViciWiki » 4 sie 2021, o 13:58

ja też nie chciałam rzucić całkowicie, bo lubię palić, ale za dużo kasy, śmierdziałam. E papieros jest serio super ;p
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]