suplementy diety -działają?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez ameba00 » 12 paź 2015, o 18:08

Najlepszy środek na odchudzanie to bolący ząb, przez tydzień schudłam 5 kilo , zgorzel się wdał i mimo wizyty u dentysty boli jak sto diabłów :/
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez inlu » 15 paź 2015, o 08:42

karolajna_88kozica napisał(a):Co sądzicie o stosowaniu "tabletek odchudzających"? Mam złe doświadczenia z dotychczas przeze mnie używanymi, biegunka i efekt jojo. Teraz moja koleżanka namawia mnie na Eco Plant NOVALIUM FIGURA, znacie to? Mówi, że nie ma po tym problemów gastrycznych i nie podjada słodyczy jak dawniej. Znalazła to na jakieś stronie kosmetyków ekologicznych. Czy słyszałyście coś na ten temat? Będę wdzięczna za porady :woman:

mogę polecić to,co teraz stosuje - kąpiele terpentynowe naturmed - minus 2,5 w tydzień, ale jeszcze nie jem po 18 i zero cukru
inlu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 16:42

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez maliczka » 22 lis 2015, o 20:18

suplementy diety maja to do siebie ze,w przeciwienstwie do lekow nie musza dzialac. Nie wiem czy faszerowanie sie nimi to jest dobry pomysl. Nie lepiej po prostu zaczac sie zdrowo odzywiac? Ja kupuje zdrowe produkty nawet bez wychodzenia z domu (jak kros dodatkowo nie lubi sie ruszac :D ) przez internet SPAM. Udaje mi się trzymac linie nie przyjmujac jakis chemicznych sumpelemtow ktore to niby maja zdzialac cuda.

Ostatnio edytowano 26 lis 2015, o 13:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez paulinaflowers » 23 lis 2015, o 10:55

działają bo zawsze przyspieszają ten metabolizm na przykład, ale trzeba też ćwiczyć ja po ciąży używałam suplementów i udało mi się powrócić do figury sprzed ciąży jakiś efekt na pewno przyniosły

W tej chwili szczęśliwa mama a zawodowo księgowa z Łodzi
paulinaflowers
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lis 2015, o 10:50

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez a_gatka » 3 gru 2015, o 12:07

Metabolizm podkręcić można i bez chemicznych pomocników. Wystarczy jeść regularnie, trochę się ruszać i pilnować zdrowych nawyków tzw. "Dekalog osoby szczupłej przez całe życie" cambridge. :)
a_gatka
 

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez belka123 » 7 sty 2016, o 12:37

moim zdaniem tak zwane suplementy diety generalnie nie działaja...na prawdę stosowałam wiele i nic. szkoda kasy. tylko dieta i ćwiczenia, nie ma co wierzyć w cuda, dziewczyny!

NOWOŚĆ: Naturalny sposób na odchudzanie - http://www.lineavi.pl/ Do 3kg w 2-tygodnie!
belka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 12:25

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Mirka101 » 8 sty 2016, o 09:15

Kiedyś nie było suplementów wspomagających odchudzanie i ludzi sobie radzili z odchudzaniem. Jestem zdania, że teraz też sami powinniśmy pracować na swój wygląd, a nie wspomagać się dodatkowymi substancjami. Aby schudnąć nie trzeba aż tak wiele. Po pierwsza odpowiednia motywacja i zdeterminowanie. Jeśli będziemy mieli cel dla którego chcemy schudnąć to będziemy wystarczająco zmotywowani by trwać w ćwiczeniach i diecie. Nawet jak pojawią się chwile zwątpienia to zostaną one szybko rozwiane. My kierujemy swoim życiem i my sami powinniśmy bez żadnej pomocy osiągnąć wymarzoną sylwetkę.
Mirka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 09:59

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez MadziaKa » 20 lut 2016, o 00:17

Moim zdaniem zdecydowanie działają, jednak muszą być w pełni naturalne i dobrze wpływać na nasz organizm i nie chodzi tylko o to, żeby wspomogły nasze odchudzanie, ale także zdrowie, bo przecież nadwaga, to nie tylko widoczne dodatkowe kilogramy, ale też często spore problemy ze zdrowiem. Ja słyszałam, że suplementy Zinzino są właśnie z samych naturalnych, ale też ciężko dostępnych składników, jak beta-glucan czy olej z dzikich ryb, wiadomo, że takie produkty mają swoją cenę, jednak ja już zdążyłam się przekonać, że na zdrowiu naprawdę nie warto oszczędzać.
MadziaKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lip 2015, o 12:07

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez jesten » 27 lut 2016, o 02:19

Tylko trzeba je umiejętnie dobrać tak, aby zawierały wszystkie niezbędne witaminy i makro i mikro elementy
jesten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2016, o 02:16

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez blondyna96 » 14 cze 2016, o 12:33

Nic i nikt za nas nie schudnie, nie ma magicznych pastylek, które weźmiesz i waga leci w dół. Dieta to bardzo ciężka praca i przede wszystkim motywacja do zmiany!
Suplementy diety mogą być bardzo niebezpieczne

Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wtedy — swoje Smutne zdziwione, Bardzo otworzysz
Avatar użytkownika
blondyna96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 16:01

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez szotka » 23 cze 2016, o 11:13

blondyna96 napisał(a):Nic i nikt za nas nie schudnie, nie ma magicznych pastylek, które weźmiesz i waga leci w dół. Dieta to bardzo ciężka praca i przede wszystkim motywacja do zmiany!
Suplementy diety mogą być bardzo niebezpieczne


Zgadzam się z Tobą, jak najbardziej, że suplementy mogą być niebezpieczne, i że nic za nas nie schudnie. Ale że dieta to ciężka praca?! Niemożliwe! Ja swoją uwielbiam, bo mam w nią wliczone smakołyki własnej roboty, pyszne posiłki i nawet niezdrowy fast food raz na jakiś czas :)

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

70 -> 57 -> 73 -> 66.. cel -> 60 :ok:
Avatar użytkownika
szotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 09:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez fr3shh » 26 cze 2016, o 13:53

Na pewno dobrze dobrane działają. Raczej lepiej unikać tych tańszych preparatów..

fr3shh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 13:51

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez doritos » 13 lip 2016, o 09:15

Ja jestem w trakcie zmiany opony z zimowej na letnią, uważam że najlepszym sposobem jest zacząć racjonalnie się odżywiać i trochę się poruszać :). Chociaż ostatnio popijam 4xSuper Slim moja koleżanka poleciła mi ją. Zobaczę jak działa i dam Wam znać.
doritos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2016, o 09:13

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez rakida » 2 sie 2016, o 11:30

Nie wiem, czy działają. Z pewnością zioła jakoś wspomagają, więc niektóre leki czy herbatki delikatnie pomogą. Ale leżąc na kanapie i jedząc chipsy przegryzane tabletką odchudzającą, nie schudnie się, to pewne :) Ja mam dietę ooood... jakoś od września. Fakt, już mniej restrykcyjną, bo to i czekoladę zjem, i małą paczkę chipsów wciągnę :D Ale regularnie i zdrowo, przegryzki w ograniczonych ilościach. Plus przynajmniej 3 razy t tygodniu siłownia.
I to robi efekt. Nie tablety.
rakida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 sie 2016, o 11:18

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez czarujaca.1988 » 5 sie 2016, o 11:25

nie ma cudów dziewczyny! same tabletki nie zadziałają nigdy, bo to nie magia :D trzeba się dużo ruszać, jeść zdrowo i dużo pić wody i herbat ziołowych. Ja teraz biorę 2 be slim, koleżanka mi poleciła na obniżenie apetytu. Myślę dodatkowo, czy nie zapisać się na basen, ponoć to daje super efekty i ciało wygląda bosko.
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Lucy » 10 sie 2016, o 12:19

Przetestowałam ich bardzo wiele. Najlepsze działanie daje u mnie błonnik. Ale nie taki za 3 zł z supermarketu ale biorę w połączeniu z ziołami. Konkretnie FIbra Vitale ( może o tym słyszalyście). Codziennie dodaję do płatkow na drugie śniadanie. Może nie jest to takie tanie ale opakowanie wystarcza na długo tak więc biorąc pod uwagę wydajność nie jest tak źle. Sprawia,że czuje się bardziej najedzona oraz reguluje prację jelit ( mialam kiedyś lekkie problemy z biegunkami ale obecnie już ich nie miewam).

No i jeszcze najważniejsze to odpowiednia dieta plus sport. Nie myślcie ,że najecie się suplementów i dzięki temu u jedynie schudniecie ;)

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez okapi » 18 sie 2016, o 08:36

Pisałam już w innym wątku, że cudowne tabletki na pozbycie się wagi nie istnieją. Warto wspomagać dietę i ćwiczenia np. olejem z wiesiołka (np. Gal), który ma cały szereg zastosowań. Jednak nikt ani nic nie zastąpi diety i ruchu. Przytyć jest łatwo, schudnąć ciężko :P
Avatar użytkownika
okapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 17:19

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez celineczkaaa » 24 sie 2016, o 14:48

Suplementy działają i nie trzeba od razu lecieć z tym do dietetyka i przy okazji wyjśc z siatkami akurat preparatów firmy która zaopatruje danego dietetyka. Ja tak miałam zapisałam się do dietetyka a tu na stół otręby firmy x, daktyle firmy x jakiś koktajl firmy x.... = 150zł ...to o to chodzi ?
Ja stosuję diete 5 posiłków dzienne zbilansowane, chodzę na kettlebell i biore suplement 2Be slim zieloną kawe tabletki. Bardzo mi to pomaga i deje dużo energii
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez krysia19 » 25 sie 2016, o 11:30

Widocznie byłaś u jakiegoś dziwnego dietetyka.Moja pani dietetyk nie polecała mi żadnych tabletek czy odżywek. Po prostu ułożyła mi dokładny jadłospis co powinnam jeść danego dnia na śniadanie, obiad oraz kolację. Jedyny suplement jaki biore to błonnik , wspomniany wczęsniej Fibra Vitale. Tabletek unikam bo mają niewiadomo jaka wchłanialność. Błonnik przynajmniej mi moze. Tabletki niekoniecznie.....
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Arnika » 7 wrz 2016, o 11:38

Ja też mam dietę ułożoną przez dietetyczkę. 4 posiłki, w międzyczasie określona porcja owoców, warzywa do oporu, warzywne zupy, woda. Owszem to zadziałało Chudłam powoli, ale chciałam troszkę przyspieszyć i biorę BeSlim3. To tabletki z roslinnych wyciagów więc nie zaszkodza a pomagaja mi w utracie wagi i co ważne powstrzymują mój apetyt na słodycze.
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez kusicielka » 15 gru 2016, o 11:20

Akurat to powstrzymywanie apetytu lepiej chyba ćwiczyć bez wspomagaczy, bo to ma być nawyk, taka moja opinia... Suplementować warto magnez jak sie pije dużo kawy, czy sporo stresu itp, zimą wit d3 też w naszym klimacie się przyda.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez moli22 » 16 gru 2016, o 16:00

Ja tam nie wierzę w żadne suplementy, odpowiednia dieta i ilość ruchu są wystarczające żeby zrzucić zbędne kilogramy.

Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/
moli22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 15:09

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez perła » 20 gru 2016, o 23:32

Ja przypuszczam, że żadne cuda na kiju nie pomogłyby mi schudnąć, gdyby nie ćwiczenia i pilnowanie diety - a ze wspomagaczy to właściwie tylko czerwona herbata, ocet jabłkowy i suplement BigUp
Avatar użytkownika
perła
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:56

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Kariatyda » 29 gru 2016, o 18:04

zgadzam się, przede wszystkim ruch i ćwiczenia, a suplementy, hmm, czy one naprawdę działają? pewnie niektóre tak, ale jakie?
Kariatyda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 18:00

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez martarR » 31 gru 2016, o 00:15

ja tylko wspomnę, że niektórzy myślą, że suple w magiczny sposób odchudzają. Otóż nie.. one wspomagają odchudzanie! są uzupełnieniem diety. Czyli jednak musimy ruszyć tyłek żeby zadziałały. taki plus, że np zamiast 5 kg w miesiąc może spaść nawet 2x więcej, no ale nie ma nic za free

skutecznie african mango na odchudzanie
martarR
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 00:13
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]