jak rozwiązać ten problem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak rozwiązać ten problem

Postprzez Wiktoria » 7 sie 2016, o 09:08

Witam dziewczyny nie mam z kim pogadać a musze to z siebie wyrzucić mam męża i 8 mc córeczke za każdym razem jak jest jakaś impreza to tylko ja się nią zajmuje mąż mówi przed ze bd mi pomagać a tak naprawdę tylko pije i ma w dupie to ze dziecko jest głodne czy chce spać a jak mu coś mowie to on na to ze jestem chora i mam się leczyć czy wy też tak macie ? ja nawet nie mogę iść do sklepu bo za godz jest tel albo gadanie w domu ze długo a on może pić i nie zajmować się dzieckiem jak przychodzi z pracy to tylko zajmuje się trochę mała a w domu nic mi nie pomaga nie wiem czy jest ze mną jakiś problem? A jak mu wygrane ze nic nie pomaga to mówi ze on jest wg mnie do niczego i się obraża co mam robić???proszę pomozcie
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: jak rozwiązać ten problem

Postprzez Wilczarz » 7 sie 2016, o 12:40

Fochami aż tak się nie przejmuj, widzi ze Cie to rusza i to wykorzystuje, co do zajmowania się dzieckiem jeżeli wychodzisz do sklepu rozumiem iż on w tym czasie się zajmuje mała?? Jeżeli tak to idź w tym czasie gdzieś na kawę zmus go trochę aby się nią zajął i zobaczył jak to jest i może zrozumie. Jeżeli nie to nie wiem.

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: jak rozwiązać ten problem

Postprzez Hadassa » 7 sie 2016, o 21:42

Dokladnie. Skoro Cie zostawia sama to czesciej wychodz, zostawiajac mu dziecko.
A na imprezy po prostu z nim nir chodz

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: jak rozwiązać ten problem

Postprzez patrycjaolaw » 10 sie 2016, o 11:57

Witam niestety życie się zmienia jak pojawia się dziecko. Wychodzenie nic nie da tylko pogłębi problem. Podzielcie sie obowiązkami ustalcie że np on w sobotę zajmuje się dzieckiem 5 godzin a ty idziesz na spacer.

patrycjaolaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 10:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Devgan04