Oczyszczanie organizmu z toksyn

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Vervus » 30 wrz 2015, o 11:19

Czy ktoś już pisał o niezwykłym działaniu CHLORELLI na cały organizm? Usuwa toksyny m.in. rtęć z organizmu. Warto poczytać.

Vervus
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 10:44

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez ardilla » 22 paź 2015, o 12:36

Powietrze i jedzenie są obecnie tak zanieczyszczone, że nasze organizmy są pełne toksyn. Nawet zmiana diety nie wystarcza i trzeba wspomóc organizm w walce z toksynami. Dobry preparatem jest Proszek zasadowy firmy Langsteiner, ponieważ ma podwójnie korzystne działanie. Nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, ale jednocześnie go odkwasza.To ważne, gdyż toksyny i metale ciężkie mogą robić równe spustoszenie, co zakwaszenie organizmu, o które naprawdę łatwo (picie kawy, nabiał, alkohol, stres....). Proszek zasadowy super reguluje równowagę kwasowo-zasadową. Ma też dobrze przyswajalną formę proszku, który się rozpuszcza w wodzie.
ardilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 12:10

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kolorowe_kredki » 5 lis 2015, o 20:48

A nie lepiej spróbować oczyszczać organizm również naturalnymi sposobami?Typu herbatami ziołowymi jak zielona herbata czystek i tego typu?

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez carmen890 » 23 gru 2015, o 09:46

Trzeba się przygotoawc ze przez cały okres oczyszczania nasza cera może wygladac nie najlepiej a nawet tragicznie :(

Szukasz bratniej duszy? Kliknij
carmen890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 gru 2015, o 09:20

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez darka83 » 25 sty 2016, o 15:16

Ja polecam oprócz zielonej herbaty - czystek. No i trzeba wspomóc takie oczyszczanie najlepiej zmianą diety - dużo warzyw, mniej mięs, z cukrów i słodyczy najlepiej zrezygnować zupełnie...

U mnie dobrze sprawdzały się takie 2-3 dniowe cykle oczyszczania na świeżo wyciskanych sokach warzywno-owocowych.

darka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 11:40

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kartka » 25 sty 2016, o 17:10

Polecam książkę Jaglany Detoks.
Sama ją teraz czytam, są w niej zawarte nie tylko przepisy, ale przede wszystkim opis całego procesu detoksu. Prosto, czytelnie i sensownie opisane, wszystko jest uzasadnione i argumentowane. Niestety sama woda z cytryną czy zielona herbata to nie wszystko. Ważne, co się je przez cały dzień (i dłużej).

Ostatnio edytowano 26 sty 2016, o 12:04 przez kartka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez babyblue » 26 sty 2016, o 11:10

wydaje mi się, że najważniejsze to trwale zmienić nawyki żywieniowe i zrezygnować z nałogów
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez bujaka80 » 26 sty 2016, o 20:48

Ja stosuję wodę z cytryną na czczo i piję właściwie tylko zieloną herbatę, czuję się lżej i nie mam problemow z zaparciami:-)

bujaka80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 14:37
Lokalizacja: Turza

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kokoszanel » 27 sty 2016, o 06:57

Zaczęłam stosować herbatę z czysta. Zobaczę co to z tego wyjdzie :)

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez martyśka36 » 27 sty 2016, o 21:38

Moja znajoma powiedziała, że człowiek powinien wypijać dużo wody, by zniwelować skutki odkładania się toksyn w organizmie (to podpowiedział jej lekarz). Wody z cytryną nie próbowałam (z systematycznością u mnie ciężko), herbata zielona owszem - ale tylko liściasta. Poza tym słyszałam, że grejpfrut jako owoc ma takie działanie oczyszczające. Aha, co do wody z cytryną - przypomniała mi się kuracja sokiem z cytryny, opisana w jednej z książek Tombaka. Jak dorwę tekst - to tu zamieszczę.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kokoszanel » 28 sty 2016, o 19:13

martyśka36 napisał(a):Poza tym słyszałam, że grejpfrut jako owoc ma takie działanie oczyszczające..


Też to słyszałam. I powinno podobno się go stosować po każdym z posiłków.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez martyśka36 » 29 sty 2016, o 15:58

To dobrze, bo ja grejpfruty uwielbiam:). Słyszałam też, że pomaga picie soku z jabłek - ale nie takiego z kartonu sklepowego Horteks czy tam inne. Chodzi o sok tłoczony z jabłek, czysty sok, bez dodatku cukru, wody i czegokolwiek. W sklepach ekologicznych można takie dostać - są droższe bo pow. 5 zł za litr. I kiedyś w Auchan przed świętami też ofertę takiego soku widziałam. 5-litrowe kartony pyszności - próbowałam, warto, jak ktoś lubi soki.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kokoszanel » 31 sty 2016, o 18:32

Podobno dobrym oczyszczaczem jest imbir. Znalazłam przepis na pewien koktajl z kiwi, selerem naciowym, no i szklanki soku jabłkowego. Więc może faktycznie jest coś w tym soku jabłkowym.... ?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez apart » 7 mar 2016, o 16:16

imbir jest super, czesto kupuje , lubie jego smak, zapach, i dodaje do wileu rzeczy, na oczyszczanie stosuje podobny koktajl jak wymieniłas wyżej, tylko,że bez selera, jego akurat nie toleruje, wszytsko miele w wyciskarce i samo zdrowie ;] zmieniła mi się cera, włoasy ,paznokcie, zęby, lepiej się czuje po takich napojach
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez borsuhilka » 22 mar 2016, o 21:09

Cytryna wspomaga pracę wątroby i jej oczyszczanie ze szkodliwych substancji oraz ułatwia rozpuszczanie kamieni żółciowych. Choć ma kwaśny smak, działa na organizm zasadowo, dzięki czemu usprawnia proces jego detoksykacji. Aby odkwasić organizm, pij codziennie wodę z wyciśniętym sokiem z cytryny. Taki napój warto też wypijać rano na czczo, by pobudzić jelita do pracy.
borsuhilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:46

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez anastazja4390 » 29 mar 2016, o 19:58

W sklepie SPAM jest mnóstwo produktów wspomagających naturalne oczyszczanie organizmu. Sama testuję czystek - efekty odczuwam i idę w to dalej. Wam tez polecam.

Ostatnio edytowano 29 mar 2016, o 20:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
anastazja4390
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 09:56

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez dud » 31 mar 2016, o 16:43

Ten czystek jest ostatnio bardzo modny. Sama nie czuję potrzeby oczyszczania organizmu, na co dzień zdrowo się odżywiam.

dud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 mar 2016, o 16:38

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:14

Kochane,

najlepszym sposobem na oczyszczenie organizmu jest spożywanie alg. Algi są produktem pochodzenia naturalnego i korzystnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez tiri » 9 cze 2016, o 16:34

Tak, chlorella i spirulina są teraz bardzo modne. Niestety dla mnie smak jest nie do przejścia.

tiri
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 15:41

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Jolanta » 27 lip 2016, o 07:22

Ja ostarnio zabrałam się za regenerację wątroby .Zakończyłam dość długą kurację lekami, które były dośóć niszczące dla wątroby tak wieć postanowiłam wreszcie nieco o nią zadbać.... Kupiłam sobie suplement Hepa Vitale. Zawiera czarnuszkę, ostropest , babkę. Może nie był tani ale teraz widzę że jest całkiem wydajny bo przy codziennym przyjmowaniu opakowanie zmniejsza się w niewielkim tempie.

Jeszcze jest za wcześnie aby pisać o rezultatach ale wydaje mi się,ze efekt jest bo czuję sie lepiej. No i mam swiadomość,ze nie truję sie kolejnym lekiem bo są to zioła.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez shella » 28 lip 2016, o 14:25

babyblue napisał(a):wydaje mi się, że najważniejsze to trwale zmienić nawyki żywieniowe i zrezygnować z nałogów


Zgadzam się w 100%. Poszłam do dietetyka, nie po to żeby schudnąć, ale żeby przepisał mi zbilansowaną dietę - dużo warzyw, owoców, soki naturalne. To było dopiero zaskoczenie jak się poczułam po 2 tygodniach - mialam więcej energii i pomimo diety bez diety, zeszło kilka kilogramów :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez katarzynaW » 2 sie 2016, o 09:40

Raz w miesiącu staram się mocno oczyszczać organizm z toksyn i zawsze wybieram domowe sposoby. Popijam przez cały dzień wodę mineralną na przemian z zieloną herbatą. Do wody dodaję cytrynę, bo wtedy organizm lepiej się oczyszcza. Spośród dostępnych na rynku wód, najbardziej smakuje mi Piwniczanka, a do tego zawiera wiele składników mineralnych, które trzeba uzupełniać podczas detoksykacji organizmu.
katarzynaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 12:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez czarujaca.1988 » 3 sie 2016, o 14:21

Tak! Najważniejsze to zmienić nawyki żywieniowe. Rezygnować z produktów zakwaszających na rzecz produktów alkalizujących. Algi są 97% alkaliczne, więc stąd wszyscy je zachwalają. Spirulinę można łykać w tabletkach i ja mam właśnie taki zamiar, bo słyszałam, że proszek ma baaaardzo morski i nieprzyjemny smak. Dla mnie osobiście najtrudniejsze jest zrezygnowanie z kawy, bo piłam bardzo dużo. Staram się pić więcej zielonej herbaty, ale jednak kawa to kawa. ehhhhh.... ;) ale od kiedy jestem na tej diecie alkalizującej czuję się super, kilogramy same lecą w dół, wszyscy mi to mówią i to jest dodatkowa motywacja :)
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez cocochanel2000 » 7 sie 2016, o 12:35

też słyszałam, że spirulina jest najlepsza! to superfoods i chyba każdy powinien tego spróbować!
cocochanel2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 12:29

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Jolanta » 9 sie 2016, o 11:34

No ja tak jak piszecie zmieniłam nawyki zywieniowe. Staram się zdrowiej odżywiać. nie piję alkoholu ( jak mozna sobie przeczytać w sieci jest to chyba największy niszczyciel wątroby, co ciekawe najgorsze są mniejsze dawki alkoholu ale pite regularnie.... potrafią naprawdę rozwalić wątrobę). Nie zawsze jednak wątroba zregeneruje się całkowicie tak wieć trzeba ją wspomóc ziołami. Jak na przykład Hepa Vitale o ktorym wspominiałam wczęsniej.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]