Co z tym zrobić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co z tym zrobić?

Postprzez lily-of-the-valley » 30 maja 2016, o 14:39

Witam wszystkich!

Moja historia w skrócie: od 3 miesięcy jestem w nowym związku. Jak to zwykle bywa na początku znajomości: wszystko jest w największym porządku, doskonale się rozumiemy i dogadujemy i uwielbiamy przebywać w swoim towarzystwie. Jest między nami sporo chemii, co przekłada się również na swojego rodzaju wzajemne pożądanie. Jaki mam problem w związku z tym? Cóż... wiąże się to oczywiście z dobraniem odpowiedniego momenty na "pójście na całość", jednak zależy mi na tym, aby w tej relacji nie utracić tego powszechnego statusu bycia dla niego zdobyczą.

Jak mówią wszystkie popularne czasopisma, facet lubi zdobywać kobietę, więc zwyczajnie nie chciałabym podać mu wszystkiego od razu na tacy. Czy też uważacie, że gdyby jednak doszło między nami do zbliżenia, to on może uznać, że mnie zdobył i przestanie się starać?
lily-of-the-valley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 13:11

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2016, o 18:23

To tak jakby zadać pytanie czy każdy mężczyzna interesuje się sportem i motoryzacją. A jak widać nie każdy. To tylko stereotypy.
Moim zdaniem jak facet ma Cię potraktować jak zdobycz, to żaden okres czasu nie ma w tym znaczenia.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez doska18002 » 31 maja 2016, o 11:46

Hmmm... Powiem tak nie każdy facet jest taki. Może akurat to Was zbliży do siebie, a nie koniecznie oddali. To że facet jest zdobywcą to fakt, ale jeśli mu zależy to czy pójdziecie na całość czy też nie, nie będzie mu przeszkadzało żeby się starać o swoja kobietę. To wszystko zależy na ile się znacie i tego chcecie.
doska18002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 20:32

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez kokoszanel » 31 maja 2016, o 17:48

cieżko powiedzieć czy tak będzie czy też nie - to akurat ty sama musisz ocenić tym bardziej że znasz go na pewno lepiej niż my. ale fakt faceci to zdobywcy. z drugiej strony również nie można z góry zakładać że od razu jeśli pójdziecie na całość to on powie ci "pa" ... ty sama musisz po prostu to wyczuć. ale również możesz powiedzieć mu "daj nam czas" jeśli jest szczery i ma dobre zamiary poczeka.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez Edytka77 » 14 cze 2016, o 09:29

Najzwyczaniej w świecie ty tego jeszcze nie chcesz.Nie jesteś na to gotowa :) I dlatego na razie tego nie rób ,tylko pobądź z nim na tyle byś była pewna jego uczoc ,i czuła się bezpiecznie.
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez pachnacakraina » 14 cze 2016, o 10:58

Witam nie ma co sie spieszyć poczekaj jak on to zrozumie to znaczy, że mu zależy

pachnacakraina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 10:54

Re: Co z tym zrobić?

Postprzez patika20 » 23 cze 2016, o 00:00

Dlaczego tak źle o nim myślisz? Jeżeli facet poświęcił Tobie trzy miesiące, to nie po to, żeby po pierwszym razie dać sobie spokój. No chyba, że coś mu nie przypasuje, ale w to raczej wątpię. Moim zdaniem masz do wyboru, albo to zrobić, albo denerwować się przez kolejne kilka miesięcy, aż facet da sobie spokój...
patika20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2016, o 23:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]