Co o tym sądzicie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co o tym sądzicie?

Postprzez Mala135 » 25 maja 2016, o 12:42

Hej dziewczyny, chciałabym opowiedzieć Wam moją historię i posłuchać co o niej sądzicie.

Byłam ze swoim chłopakiem 1,5 roku. Byliśmy razem bardzo szczęsliwi, on powiedział, że nigdy nikogo tak nie kochał, zresztą wiem, że 2 poprzednich dziewczyn nigdy nie traktował poważnie. Naprawdę było między nami cudownie nigdy nie byłam tak szczęśliwa, byliśmy nie tylko parterami, ale również najlepszymi przyjaciółmi...do czasu jego wyjazdu do pracy za granicę. Wszystko zaczęło się psuć, kłóciliśmy sie ja tu on tam, aż któregos dnia kupiłam sobie bilet i do niego poleciałam, bez jego wiedzy. 2 tygodnie było cudownie - jakbyśmy na nowo się w sobie zakochali, ale pozniej sie pokłocilismy i podjelismy rozmowe o rozstaniu. On nawet powiedział, że mnie nie kocha...szybko zmienił zdanie, ale powiedział, że sprobojemy na nowo jak wroci w czerwcu do Polski. Ja wróciłam i postanowiłam, że jak koniec to koniec. Nie przejmowałam się tylko od razu sie pozbierałam i zaczęłam życie od nowa. On rownież przez 2 tygodnie się do mnie nie odzywał, az sie odezwał....ze strasznymi pretensjami, ze bylam na imprezie...i od tego czasu ciagle do mnie pisze i dzwoni oskarza mnie o rzeczy ktorych nie zrobilam, zarzuca mi, że na pewno już jak do niego poleciałam mialam kogos...wyzywa obraża...Nie rozumiem tego, bo jak on był za granica ja nawet z domu nie wychodzilam, caly czas go kocham nie w glowie poki co mi inni faceci. Po co on to robi?
Mala135
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2016, o 12:41

Re: Co o tym sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 26 maja 2016, o 20:07

Robi to bo cię "testował" i nie zdałaś. Częsta sytuacja na zasadzie "sprawdzę czy jej na mnie zależy i po jakim czasie do mnie się odezwie" nie odpisywałaś przez 2tyg. co go musiało bardzo wkurzyć, teraz się wyżywa. Po prostu się obraził, przejdzie mu jak poświęcisz mu więcej uwagi
Pletwa Reborn
 

Re: Co o tym sądzicie?

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2016, o 18:27

A Ty wiesz co on robił w tym czasie gdy oboje milczeliście? Nie. No właśnie. Pretensje na siłę w dodatku bezpodstawnie. Rozstaliście się, więc każde z was nie było zobowiązane wobec drugiej osoby.
Zaczęłaś układać sobie życie na nowo, więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli będziesz się tego trzymać. Skoro facet robi takie sceny, to co byłoby w przyszłości?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Co o tym sądzicie?

Postprzez Mala_Mi » 12 cze 2016, o 21:00

Skoro nie jestescie razem to przeciez nie jest juz jego sprawa. Moim zdaniem powinnas go kompletnie ignorowac. Wyobrazasz sobie przyszlosc z takim czlowiekiem?
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co o tym sądzicie?

Postprzez Edytka77 » 12 cze 2016, o 21:08

To że cię tak traktuje ,jak piszesz wyzywa i obraża ,tak się zachowuje, to oznacza że tak naprawdę cię nie kocha.Kochający facet szanuje kobietę ,bez szacunku nie ma miłości.
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron