ŚCIEŻKA TAŃCA.- taneczne warsztaty dla kobiet w sierpniu!

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

ŚCIEŻKA TAŃCA.- taneczne warsztaty dla kobiet w sierpniu!

Postprzez goldenmila » 17 maja 2016, o 13:54

Wciąż gdzieś biegniesz, zagubiona w codzienności, w pogoni za pracą, karierą, życiem, którego pragniesz? A może troszczysz się o bliskich, każdego dnia, dbasz o nich, obdarzasz uwagą, ciepłem, miłością? Może trudno Ci znaleźć czas, by zapytać: „Gdzie jestem ja, moje ciało, mój oddech?” Potrzebujesz spokoju i wzmocnienia, powrotu do własnej wewnętrznej równowagi.
>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:
TO JEST TWÓJ CZAS!
Zapraszamy na SPOTKANIE KOBIET W TAŃCU, wspólne poszukiwanie harmonii ciała, emocji i umysłu.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
WARSZTATY
Myślą przewodnią codziennych warsztatów będzie poszukiwanie radości i harmonii w ruchu, nie jest więc potrzebne wcześniejsze przygotowanie taneczne. Możesz uczestniczyć w zajęciach niezależnie od wieku, sprawności fizycznej, wyznawanych poglądów. Tańcząc, odkrywamy drogę do mądrości, jaką kryje każda komórka naszego ciała. Stajemy się bardziej elastyczni w tańcu, ale i w życiu codziennym, budujemy siłę fizyczną, ale i wzmacniamy się psychicznie, odnajdując dom we własnym ciele, lepiej odnajdujemy się wśród ludzi. Dając sobie czas na relaks, ale i pobudzenie zasobów energetycznych, ofiarowujemy sobie lepszą jakość życia. Przygotuj się na:
• zabawę pełną dziecięcej ciekawości,
• odkrywanie własnych zasobów i możliwości,
• poznawanie mądrości własnego ciała,
• spotkanie własnych pragnień,
• doświadczenie medytacji ruchem,
• oddech całym ciałem,
• wyzwolenie, dzikość.

Metody pracy: Choreoterapia Terapia Tańcem, improwizacje taneczne Living Dance Form,
oraz elementy Contact Improvisation, metoda Anny Halprin „Life Art Process”, elementy masażu, automasaż, praca z procesem kreatywnym, praca z oddechem, relaksacja, wizualizacja.

"Ruch skrywa w sobie możliwość przenoszenia do domu, w którym mieszka dusza, w świat naszego wnętrza, świat dla którego nie mamy nazwy. Dzięki tańcowi możemy uzyskać nowe spojrzenie na misterium życia wewnętrznego. Kiedy taniec wychodzi z naszego wnętrza, podtrzymywany chęcią przemiany, ma pierwotną moc uzdrawiania ciała, duszy i umysłu". (Anna Halprin)

W ramach codziennych zajęć odbędzie się 44 godziny warsztatów uwzględnianych przez Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii, w procesie certyfikacyjnym do uzyskania tytułu: choreoterapeuta – terapeuta tańcem choreoterapii – terapii tańcem. Warsztaty prowadzone metodami: choreoterapia-terapia tańcem oraz praca nad świadomością ciała systemem Living Dance Form.

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:
DUET PROWADZĄCY:
MARTA GRABOWSKA. Kocham tańczyć. W tańcu, ruchu spotykam się ze sobą, z innymi, ze światem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam od gorącej kubańskiej salsy. Pewnego dnia poczułam, że chcę połączyć moje dwie pasje - pracę z ludźmi i taniec. I tak się zaczęło. Jestem:
• certyfikowanym choreoterapeutą – terapeutą tańcem w Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu,
• certyfikowanym terapeutą metody BioDynamic Breath & Trauma Release ( trening certyfikowany przez European Institute Of Body Oriented Healing Arts, oraz American Association of Drugless Practitioners)
• instruktorem metody „Improwizacja ruchu i symbolika ciała”,
• nauczycielem contact improvisation,
• współzałożycielką oraz Prezesem Zarządu Fundacji Sensus - Ośrodek Twórczego Rozwoju,
• kobietą kochającą życie!

EWA ŚWITOŃ. Tańczy – odkąd pamięta. Od wielu lat prowadzi zajęcia i współpracuje przy projektach związanych z ekspresją ciała i rozwojem osobistym poprzez ruch. Z wykształcenia i wyboru trenerka improwizacji tanecznych Living Dance Form, trenerka warsztatów taneczno-teatralnych oraz Contact Improvisation (2 letni projekt Academy of New Dance and Improvisation). W swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobywane na licznych warsztatach ruchowych: Contact Improvisation, Body Mind Centering®, 5Rytmów®, New Dance Technique. Trenerka rozwoju osobistego (3- letnia szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego oparta na Porozumieniu Bez Przemocy - NVC), Certyfikowana masażystka Mięśniowo - Powięziowego Rozluźniania Energetycznego - Myofascial Energetic Release (trening certyfikowany przez European Institute Of Body Oriented Healing Arts, oraz American Association of Drugless Practitioners). Współzałożycielka, Wiceprezes Zarządu oraz Koordynator Merytoryczno - Finansowy Projektów Fundacji Sensus - Ośrodek Twórczego Rozwoju.
Niepoprawna miłośniczka życia z zacięciem filozoficznym.

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:
MIEJSCE
Spotkamy się w niepowtarzalnym Centrum Odnowy Holistycznej „Siódmy Las”. Jest to przestrzeń odpoczynku, zadumy i marzeń z odrobiną sielskiego luksusu. Pokoje i domy to baśniowa extravaganza. Pościel z ręcznie dzierganą , bawełnianą koronką , sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa, przytulność i ciepełko. W łazienkach ekologiczne kosmetyki L'Occitane - ekstrakty Prowansji. A na zewnątrz wspaniałe krajobrazy; trzy hektary drzew, liści i kwiatów, które masz na wyciągnięcie dłoni. Bliżej natury, bliżej baśni, bliżej siebie Na miejscu działa również kawiarenka, sklepik „Pod błękitną żabą” oraz ECO-SPA, gdzie można skorzystać z masaży i aloesowych zabiegów na twarz (szczegółowy cennik posyłamy przy zgłoszeniu).
Gościom polecamy również:
- bujanie się na zielonej huśtawce w starym jabłoniowym sadzie i czytanie ulubionej książki
- wylegiwanie się w hamaku pod czeremchą, myślenie o niebieskich migdałach i o tym, co dobrego będzie na obiad
- oglądanie zachodu słońca z werandy na wzgórzu, popijając herbatę z sokiem malinowym, albo winko
- siedzenie na ławce pod zielonym jaworem i patrzenie tępo w dal.


>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:
KUCHNIA (do wyboru)
• wegetariańska
• wegańska
• bezglutenowa
• dieta dr med. Ewy Dąbrowskiej - specjalność miejsca – oczyszczająca dieta warzywno-owocowa.
Zalety diety warzywno-owocowej wg dr med. Ewy Dąbrowskiej:
- oczyszcza organizm z toksyn
- przyczynia się do utraty wagi
- przywraca prawidłowy poziom cholesterolu
- obniża w naturalny sposób poziom cukru w organizmie
- reguluje ciśnienie krwi
- zmniejsza zmiany miażdżycowe
- zmniejsza, lub całkowicie likwiduje stany zapalne w stawach
- zmniejsza lub całkowicie likwiduje stany zwyrodnieniowe
- likwiduje parodontozę
>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:

KIEDY: 6 – 12 sierpnia 2016
Rozpoczynamy kolacją w sobotę o godzinie 18. Do ośrodka można przyjeżdżać od 16.
Kończymy obiadem w piątek o godzinie 13:00

GDZIE: Centrum Holistycznej Odnowy. Siódmy Las.
Zawada 51, Wąwolnica (10 km od Kazimierza Dolnego nad Wisłą)

INWESTYCJA w swój dobrostan 1800 zł
Przy wpłacie zaliczki do 30 maja 2016 cena wynosi: 1600 zł.

Ceny obejmują:
• Nocleg - pokoje 1, 2,3 i 4 osobowe, o wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń.
• Wyżywienie całodzienne – wyboru diety dokonujemy przy zgłoszeniu.
• Udział we wszelkich warsztatach.
• Całodzienny dostęp do sali warsztatowej, łąk , pól i lasów
• Całodobowy serwis kawowo-herbaciany.
• Dostęp do Internetu (w świetlico – kawiarni)
Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia (dane do przelewu podajemy przy zgłoszeniu). Pozostałą kwotę należy uzupełnić na miejscu.

W razie Twojej rezygnacji do 1 lipca 2016, zwracamy 50% zaliczki, po 1 lipca 2016 zaliczka nie jest zwracana.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatu w przypadku niskiej frekwencji nie później niż 20 lipca (w tym przypadku, oczywiście zaliczka jest zwracana w całości).

ZAPISY I INFORMACJE: Marta Grabowska, 502 388 213, m-grabowska(małpa)o2.pl

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:
PRZEWIDYWANY PROGRAM DNIA:
• 8:30 - SESJA PORANNA: ćwiczenia pobudzające, rozciągające.
• 9:00 - Śniadanie
• 10:00 – 13:00 - SESJA DOPOŁUDNIOWA: WARSZTATY TANECZNE (na zmianę):
– Living Dance Form. Prowadzi: Ewa Świtoń
– Choreoterapia – terapia tańcem. Prowadzi: Marta Grabowska
• 13:00 - Obiad
• 16:00 – 18:00 - SESJA POPOŁUDNIOWA: praca z ciałem, masaż, relaksacja, wizualizacja
• 18:00 - Kolacja
• 19:30 - SESJA WIECZORNA: spotkania w kręgu i w tańcu (odbędą się 3 sesje wieczorne, pozostałe wieczory zależą od Waszych potrzeb i wyobraźni)
goldenmila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2016, o 19:01

Re: ŚCIEŻKA TAŃCA.- taneczne warsztaty dla kobiet w sierpniu

Postprzez moska » 18 maja 2017, o 17:35

Taniec to świetna sprawa. Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, fajny sposób na relaks.

moska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 17:30

Re: ŚCIEŻKA TAŃCA.- taneczne warsztaty dla kobiet w sierpniu

Postprzez anik » 23 maja 2017, o 17:41

Świetna sprawa. Taniec odpręża i relaksuje. Chętnie bym poszła na takie warsztaty.

anik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2017, o 17:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników