Facefitness inaczej - resistance training

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Facefitness inaczej - resistance training

Postprzez werkaunlimited » 12 maja 2016, o 09:58

O fitnesie nieco inaczej;) Słyszałyście o naturalnych metodach przeciwzmarszczkowych, ujędrniających, zmieniających kontury , owal, zapobiegających procesowi starzenia się? Myślę, że coś na temat facefitnessu doleciało do Was:) Sama zrobiłam sobie dyplom trenerki facefitness, stosowałam metody ale nie byłam z nich zadowolona. Wertując internet, edukując się i stosując metody na sobie i najbliższych- jesteśmy sobie nawzajem dozgonnie wdzięczni;) - ja miałam króliki doświadczalne , a oni zupełnie inną twarz!:) Tak więc doszłam do wniosku , że zwykłe ćwiczenia nie przyniosą efektu, więc wprowadziłam resistance training oraz ćwiczenia wzmacniające ścięgna. Efekty? Genialne. Wiadomo Rzym nie zbudowano w ciągu jednego dnia i trzeba się liczyć z pierwszymi widocznymi efektami po ok 3ż tygodniach. Natomiast świadomość , że są to efekty na całe lata , że nie trzeba iść pod nóż i stosować innych kosztownych i często bolesnych zabiegów, jak również po odpowienim szkoleniu , wykonuje się je samodzilnie w domu :):) Zainteresowane?:)
werkaunlimited
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2016, o 20:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron