Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez ladyblues » 17 gru 2013, o 16:24

Heeeeej :)

Znacie szkołę Długi Język? Możecie coś o niej powiedzieć? Interesuje mnie ich oferta kursu hiszpańskiego, bo mają zajęcia w systemie dualnym... Ktoś coś?:)
ladyblues
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez babuszka » 23 gru 2013, o 15:44

hmm no niestety na hiszpański tam nie chodziłam, ale na angielski... mimo to, radzę Ci się tam zapisać :) bardzo podobały mi się zajęcia - przede wszystkim te z native speakerem :D choć i te z lektorem był całkiem przyjemne :) no i dostałam na koniec certyfikat! także polecam :)
babuszka
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez nasztos » 27 gru 2013, o 16:11

hiszpański polecam - język zdobywców :) w Długim Języku jak najbardziej warto - system dualny to jedna z nielicznych zalet... :) przede wszystkim świetna atmosfera! na zajęcia chodzi się tam z uśmiechem :D
nasztos
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez naughty_girl » 30 gru 2013, o 12:24

mój chłopak chodził tam na angielski przez jakieś pół roku, bo musiał podszkolić język do pracy. ogólnie był zadowolony i widać było znaczą poprawę u niego ;) nawet mi napisał profesjonalne cv i list po ang :) chciał się nawet zapisać na jakiś jeszcze kurs, ale już po porostu nie miał czasu :P
naughty_girl
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez nasztos » 31 gru 2013, o 11:29

naughty_girl napisał(a):mój chłopak chodził tam na angielski przez jakieś pół roku, bo musiał podszkolić język do pracy. ogólnie był zadowolony i widać było znaczą poprawę u niego ;) nawet mi napisał profesjonalne cv i list po ang :) chciał się nawet zapisać na jakiś jeszcze kurs, ale już po porostu nie miał czasu :P


hehe no to nieźle :P czyli jak widać, Długi Język daje radę :) a szybko znalazł pracę??? sama zastanawiam się nad tym angielskim biznesowym...
nasztos
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez oneczka » 23 mar 2014, o 16:23

Angielski biznesowy w DJ uczony jest z tego co wiem w dwumięsiecznych kursach. Szlifują na nim twarde umiejętności biznesowe, np. pisanie oficjalnych maili, prowadzenie negocjacji z obcojęzycznym klientem, prezentowanie ofert itd. Byłam u nich na zwykłym kursie, ale przez jakiś czas rowzażałam też business.
oneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 15:43

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez ShakerOff » 26 paź 2014, o 18:11

Ja uczęszczałem przez pewien okres do szkoły Szkoła Jezyków Obcych British School S.C. Warszawa na Woli i musze przyznać ze wiele się nauczyłem i jestem bardzo zadowolony. Zobacz sobie na ich ofertę SPAM

Ostatnio edytowano 27 paź 2014, o 12:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ShakerOff
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 01:18

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez loretka_1994 » 31 paź 2014, o 12:14

Dziewczyny polecam wam SPAM . :) ja się tam uczylam hiszpanskiego wlasnie i moim zdaniem było super!!! A uczylam się zupelnie od podstaw. Ucza tak ze serio po kursie się cos umie. I nie jest drogo :)))

Ostatnio edytowano 31 paź 2014, o 12:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
loretka_1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 paź 2014, o 12:13

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez supełek » 4 gru 2014, o 12:12

Każda z nas jak widać ma swoją ulubioną szkołę :) Ja jakiś czas temu chodziłam do empik school na angielski i podobało mi się tam to, że był duży nacisk na mówienie. Małe grupy i fajni ludzie, z którym miałam zajęcia to kolejny atut. Lektorzy dawali nam dużo materiałów, dużo wynosiłam z zajęć dzięki czemu nie musiałam ślęczeć w domu nad książkami, myślę że warto skorzystać z takiej formy nauki.
supełek
 

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez shigga_girl » 15 gru 2014, o 16:08

Długi Język jest ok, ja miałam tam indywidualnie zajęcia, ale wiem, ze grupy małe, a system efektywny :)
shigga_girl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 16:05

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez RoxanaT10 » 5 maja 2016, o 11:10

Jeśli ktoś chce uczyć się w Warszawie to fajną sprawą są trzyletnie studia anglistki- komunikacji w biznesie międzynarodowym w Lingwistycznej Szkole Wyższej. Uczysz się tylko trzy lata, a dostajesz konkretny papier. Wszystko mają opisane na stronie.
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez polalajla » 5 lis 2019, o 10:27

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest szkoła online , która jest dostawana do ucznia . Uczysz się kiedy chcesz i o dowolnej porze.
polalajla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lis 2019, o 10:22

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez natka1 » 6 lis 2019, o 11:51

Nie znam tej szkoły, ale ja uczyłam się w szkole Berlitz i te zajęcia sporo mnie nauczyły, a prowadzący dobrze mnie przygotowali do zdania certyfikatu, także polecam. Wydaje mi się, że w Warszawie mają 3 placówki, ale gdzie dokładnie to najlepiej sobie sprawdź na ich stronie internetowej. :)
natka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2019, o 09:46

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez MartaMM » 6 lis 2019, o 16:16

polalajla napisał(a):Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest szkoła online , która jest dostawana do ucznia . Uczysz się kiedy chcesz i o dowolnej porze.


Dlatego ja właśnie zapisałam się do tutlo. Nauka online zdecydowanie mi odpowiada, sama decyduje kiedy i o której mam lekcję, sama mogę tez wybierać speakerów do nauki a niewykorzystane lekcje w danym miesiącu przechodzą mi na następny;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Warszawa - Szkoła językowa Długi jezyk

Postprzez supris » 21 gru 2019, o 00:45

Moją córkę zapisałam do szkoły Te Vizja na Wawrze w Warszawie. Szkoła stawia na naukę języków obcych, które jak wiadomo są bardzo ważne i należy uczyć się ich od najmłodszych lat. Córka pomimo iż jest dopiero w 2 klasie umie już bardzo dużo, o wiele więcej niż dzieci w jej wieku. Lekcje są prowadzone bardzo ciekawie dzięki czemu dzieci nie zniechęcają się do nauki
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]