Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez zuzanna1985 » 1 lut 2016, o 00:01

Spotyka się ze mną tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę, moje zapytania dotyczącego tego jak mija jego dzień zwykle ignoruje. Ani razu nie zapytał mnie czy dobrze się czuję albo czy może mi w czymś pomóc - a „kryzysowe” sytuacje i gorsze dni – zdarzały się, rzecz jasna. Nidy nie usłyszałam od niego „dobrego” słowa… O tym, że jestem atrakcyjna dowiaduje się, leżąc obok niego w łóżku, po udanym seksie. Właśnie wtedy – i tylko wtedy – na jego twarzy widzę strzępy emocji, rozpalone oczy, otwarte usta. Poza łóżkiem, nie ma nic.. Totalna obojętność. Na nic zdały się kobiece dąsy i fochy, wszak on nawet ich nie zauważa. Potrafi przez cały dzień się ze mną nie kontaktować, wyjechać ze znajomymi poza miasto bez słowa, nie informować mnie o swoich planach – a kiedy mówię, że w moim przekonaniu związek opiera się na innych zasadach, bagatelizuje problem, zdaje się, że nawet nie dociera do niego, to o czym mówię. Bo dla niego problemu żadnego nie ma! Spotkaliśmy się w przeddzień jego urodzin – intuicja podpowiadała mi, że w dniu jego święta – nie uda się. Wręczyłam mu, wszystko wskazuje na to, upragniony prezent, wspólnie ustaliliśmy, że dzień właściwy, tj. kolejny, spędzimy razem.Tamtego dnia, kiedy rozmawialiśmy o dzieciach, powiedział mi jeszcze, że jestem kobietą, z którą chciałby mieć dziecko. Co więcej, zapytał czy "zaczynamy starania", i nie było w tym ani krzty żartu, wiem, że on bardzo (ma 32 lata) marzy o dziecku. Wydawało mi się, że taka deklaracja jest szalenie ważna...., w jakimś stopniu zobowiązująca.

Następnego dnia upiekłam dla niego tort, przygotowałam kolację, zarezerwowałam bilety do teatru, nie posłuchałam swojej intuicji… Na kilka godzin przez planowym spotkaniem otrzymałam od niego wiadomość (nie, nie zadzwonił, ale napisał!), że odwiedzą go znajomi i że w sumie z naszych planów nici, ale jeśli chcę, to mogę „wpaść”… Tym razem nie „wpadłam”. Tyle razy, kiedy odwoływał spotkanie, obiecywałam sobie, że się z nim nie spotkam, sugerowałam, że „coś nie gra”, ale on nigdy się do tego nie odnosił, czasami nawet mówił, że czepiam się i komplikuję sprawę, przez co odstręczam go od siebie. Kolejnego dnia - odezwał się, jak gdyby nic się nie stało…., proponując spotkanie....


Co ja mam robić? Co Wy o tym wszystkim sądzicie?
zuzanna1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2016, o 23:49

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez kartka » 1 lut 2016, o 14:24

Przeczytaj jeszcze raz to, co sama tu napisałaś. I jak już przeczytasz, to mam pytanie: czy Ty tego naprawdę nie dostrzegasz?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez Kochajaca. » 4 lut 2016, o 12:03

Dziwne, że po tym jak on Cię traktuje zastanawiasz się co masz robić. Wydaje mi się, że przyszłość z nim jest żadna, on się nie zmieni, a jego wychowanie wynika z tego, że nie traktuje Cię po partnersku. Jeśli chcesz dalej cierpieć, to z nim bądź.
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez michalina90 » 4 lut 2016, o 16:06

Ty nie robisz tu nic złego, po prostu chcesz spędzić czas ze swoim facetem. To on nie ma dla Ciebie nigdy czasu i woli go spędzać ze swoimi kolegami. Nie widzę dla was wspólnej przyszłości. Zastanów się czy chcesz z nim spędzić resztę życia , a co jeśli pojawi się dziecko? Czy twój partner będzie miał dla niego czas czy nadal będzie uciekał w inne sprawy. Wydaje mi się, że on potrzebuje jeszcze czasu aby zrozumieć co to znaczy być w związku, bo pojawia się tylko na chwilę i znika

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez kokoszanel » 4 lut 2016, o 20:31

I czy to piszę dorosła kobieta? bo mniemam że 1985 to rok twojego urodzenia. Kobieto czy ty tego naprawdę nie widzisz?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez Mala_Mi » 22 lut 2016, o 14:42

U-CIE-KAJ

To co robisz, to czysty masochizm. Nie masz się nad czym zastanawiać - ten facet Cię nie szanuje, nie kocha i nie będzie. Przepraszam za taką bezpośredniość, ale jak czytam takie rzeczy, to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez sasaneczka » 23 lut 2016, o 15:17

Sądzę na ten temat tak, powiem krótko:

nie zależy mu wystarczająco.

I to wszystko, nie zastanawiaj się nad tym dłużej. Gdzieś tam jest facet, który by pytał co chwila, jak mija ci dzień i leciał jak na skrzydłach na każde Twoje zaproszenie. Uwierz, że na to zasługujesz i nie trać swojego czasu na osoby, które nie są tego warte.

sasaneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lut 2016, o 15:12

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez inka28 » 24 lut 2016, o 11:29

na moje oko, to on się Tobą bawi i spotyka tylko jak on chce, moim zdaniem powinnaś albo go zostawić i poszukać sobie kogoś z kim będziesz szczęśliwa, albo zastosuj taką taktykę jaką on ma, jeżeli będzie chciał się z Tobą spotkać, to powiedź że nie możesz w tym czasie co jemu odpowiada, bo jesteś zajęta, albo poświęć mu tylko chwilę nie mówiąc mu o tym wcześniej, w trakcie spotkania, powiedz że musisz już iść bo masz jeszcze kilka rzeczy do załatwienia. pamiętaj żeby ubrać się seksownie, bo jeżeli mu na Tobie zależy to będzie zazdrosny i będzie pytał gdzie idziesz itd. nie mów mu oczywiście, powiedz że musisz coś załatwić i tyle. daj buziaka w policzek i się ulotnij
inka28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lut 2016, o 11:19

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez joaska86 » 28 kwi 2016, o 15:17

Uwolnij się z tego związku, póki jeszcze możesz, nie ma sensu w to brnąć...
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez meblenowe » 5 maja 2016, o 09:35

witam dokładnie szkoda czasu na takiego kolesia

meblenowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 09:33

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez brunetka1990 » 5 maja 2016, o 10:37

Szczerze?? to szkoda twojego czasu na takiego faceta, twoją osobę widzi tylko w łóżku nic poza tym.
brunetka1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 10:15

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez Obcasy.pl » 5 maja 2016, o 12:50

meblenowe napisał(a):witam dokładnie szkoda czasu na takiego kolesia


Powinnyśmy znać swoją wartość i dzięki temu olewać takich kolesi. Chyba, że same chcemy się pakować w takie sytuacje bo nie ukrywajmy, że one też mogą być ekscytujące.
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez AnneMarie » 5 maja 2016, o 13:13

Wiem, co czujesz. Bo sama byłam w takim związku. Nie jest to łatwe jesli Ty go potrzebujesz, a on Ciebie. Jedyna opcja to nie odzywaj się do niego przez dłuższy czas, o ile dasz radę... W pozytywnym scenariuszu szansa jest, w realnym to się nie zdarza, żeby wtedy on się zainteresował. Niestety i moim zdaniem sprawa jest przegrana. I bolesna. Współczuję...
AnneMarie
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 12:38

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez kasiamoi » 6 maja 2016, o 14:04

ja mam tak, że w życiu nie pozwoliłabym sobie, żeby ktoś mnie tak traktował. Życie jest zbyt krótkie żeby się takimi sprawami przejmować :)
kasiamoi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 maja 2016, o 13:52

Re: Dziewczyny, o co mu chodzi? Poradźcie!

Postprzez BlackWolf » 16 maja 2016, o 21:47

Hmm... Odpuść. Nie bądź czyjąś zabawką.
Jesteś gdy on chce. Potrzebna też jesteś gdy on tego chce. Starasz się a on ma to gdzieś.
Zadbaj o siebie i swoje potrzeby a nie o kogoś kto nie dba w ogóle o Ciebie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników