Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez milla77 » 14 sty 2016, o 12:00

Olej z wiesiołka pomaga na skórę i na zmarszczki :) sama już niestety muszę się zmagać z niewielkimi kurzymi łapkami ale krem jak na razie daje radę ;)
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Modna26 » 15 sty 2016, o 10:17

na zmarszczki nie ma sposobu, naturalne kosmetyki tak bardzo nie pomogą. Nawet ostatnio czytałam, że to tylko nasza psychika się tak nastawia, że super kremy pomagają, a tak nie jest. Jedyny sposób to chyba zabiegi chirurgiczne, botoksy i te sprawy.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 15 sty 2016, o 12:05

Modna po co od razu takie zabiegi? No chyba ze w wieku 50 lat chcesz skore 20 latki

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Amelinium » 20 sty 2016, o 23:51

Ja kupowałam mojej mamie zawsze jakies mega drogie kremy i łaziłam po tych seforach i wypytywałam o to, co będzie super dla 50cio latki, która ma już niepierwsze i niedrugie zmarszczki ale dość pomarszczoną całą buzię i dostałam tyle rekomendacji, że mogłabym pójść z torbami. A tymczasem moja mama sama sobie ogarnęła krem, z Farmony (o ile się nie mylę ten SPAM i nie może przestać nad nim piać :) Ponoć skóra się naciąga jak to ona mówi, ale zakładam że chodzi o ten efekt liftingu i rozświetla ale to ocenię jak pojadę znów do domu:)



O ILE SIE NIE MYLE NA FORUM JEST ZAKAZ WKLEJANIA LINKOW
Amelinium
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 01:49

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez benetonka » 23 sty 2016, o 19:11

Fajnym zabiegiem okazał się termolifting SPAM w Krakowie. Skóra ogólnie mówiąc odmłodzona, bardziej jędrna. Polecam, jeśli ktoś jest zainteresowany zabiegami nieinwazyjnymi a nawet przyjemnymi :)

Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 14:59 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
benetonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 sty 2016, o 18:52

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mirka101 » 28 sty 2016, o 16:54

A czy któraś z Was może praktykowała ćwiczenia na zmarszczki? Ostatnio popularny stał się fitness twarzy. Ze względu na twarzy znajduje się ponad pięćdziesiąt różnych mięśni możemy je ćwiczyć. Ćwicząc mięśnie sprawiamy, że powiększają swoją objętość a tym samym zmniejszają widoczność zmarszczek na twarzy. Fitness twarzy to ćwiczenia polegające na rozluźnianiu i napinaniu mięśni. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie więc lepiej wykonywać ćwiczenia w samotności przed lustrem tak by nikt na nas nie patrzył i nie śmiał się z min jakie robimy.
Mirka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 09:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez MagdalenaDz » 4 lut 2016, o 15:04

Wiadomo, że codzienna pielęgnacja jest ważna, ale przychodzi czas kiedy trzeba zdecydować się na jakiś zabieg. A prawda jest taka, że im wcześniej tym będzie on skuteczniejszy. Ja wybrałam metodę skuteczną, a mało inwazyjną czyli lifting przy użyciu nici.
MagdalenaDz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 17:39

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez RoxanaT10 » 5 lut 2016, o 14:34

kremu z drogerii, za bardzo nie martwię się zmarszczakami
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez muffinka » 22 lut 2016, o 15:46

Ja się właśnie rozglądam za jakimś kremidłem bo pierwsze zmarszczki mimiczne mam już od jakiegoś czasu, w sieci tyle tego wszystkiego, że sama nie wiem na co sie zdecydować i czy lepiej np zwykły krem z filtrem i coś silniejszego pod oczy czy od razu mocniejszy krem... no i oczywiście wiecej snu i zmywać dokładnie makijaż, każdy to powie ;)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez AquastopRadioterapia » 23 lut 2016, o 14:33

W przypadku kremów przeciwzmarszczkowych polecam te, które zawierają ekstrakt z propolisu. Poprawia on sprężystość skóry, dzięki czemu wygładza ją i wypłyca zmarszczki. Poza tym wpływa na mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych i limfatycznych skóry, a tym samym powoduje odmłodzenie jej przemian metabolicznych.
Avatar użytkownika
AquastopRadioterapia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2016, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Henna » 25 lut 2016, o 17:23

muffinka napisał(a):Ja się właśnie rozglądam za jakimś kremidłem bo pierwsze zmarszczki mimiczne mam już od jakiegoś czasu, w sieci tyle tego wszystkiego, że sama nie wiem na co sie zdecydować i czy lepiej np zwykły krem z filtrem i coś silniejszego pod oczy czy od razu mocniejszy krem... no i oczywiście wiecej snu i zmywać dokładnie makijaż, każdy to powie ;)


Ja też z tym demakijażem mam często problem (pośpiech). A krem zobacz sobie Serum 2h, ja mam na noc i jestem zachwycona, on stymuluje komórki skóry do naprawiania uszkodzeń i regeneracji, dla mnie bardzo dobrze wygładza. Rano buzia jest jak u niemowlęcia gładziutka i delikatna. Ja dostałam na walentynki od mojego faceta.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez muffinka » 26 lut 2016, o 15:22

Henna, a co to za krem? Nie słyszałam wcześniej. Ma jakieś naturalne składniki? Skąd ta stymulacja komórek? Sorki ze tak dopytuje, ale jestem wyczulona na nowości, które cudownie działają i jak mogę, to wolę wiedzieć co takiego oddziałuje na moją skórę. Póki co kupiłam taki zwykły krem pod oczy w drogerii, żeby był na teraz. A co z maseczkami, robicie sobie jakieś?
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez martawegan » 29 lut 2016, o 09:51

Ja od dłuższego czasu pracuję nad swoim wyglądem. Zmieniłam swoje życie z dnia na dzień o sto osiemdziesiąt stopni. Postanowiłam ćwiczyć, odżywiać się zdrowo i pić więcej wody. Picie wody przyszło łatwo, mam na każdy dzień przygotowaną butelkę wody, którą nosze ze sobą wszędzie. Zmiana jadłospisu też nie była trudna, bo zazwyczaj jadłam wszystko. Nie jem teraz fastfoodów oprócz tych przygotowanych samodzielnie. Pizza i hamburgery w moje wersji są o wiele mniej kaloryczne. Zaczęłam ćwiczyć całe ciało. Ćwiczę też mięśnie twarzy żeby opóźnić proces powstawania zmarszczek. Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre i będę długo się cieszyła gładką buzią.
martawegan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 15:05

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Henna » 2 mar 2016, o 17:37

muffinka napisał(a):Henna, a co to za krem? Nie słyszałam wcześniej. Ma jakieś naturalne składniki? Skąd ta stymulacja komórek? Sorki ze tak dopytuje, ale jestem wyczulona na nowości, które cudownie działają i jak mogę, to wolę wiedzieć co takiego oddziałuje na moją skórę. Póki co kupiłam taki zwykły krem pod oczy w drogerii, żeby był na teraz. A co z maseczkami, robicie sobie jakieś?


Zawiera colostrum, które pobudza komórki do odnowy, to nie żadne cuda tylko natura moja droga, spróbuj a sama się przekonasz. A maseczki to z miodem czasem, zazwyczaj raz na tydzień w weekend - wiesz taki dzień piękności.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez muffinka » 3 mar 2016, o 11:17

Henna napisał(a):Zawiera colostrum, które pobudza komórki do odnowy, to nie żadne cuda tylko natura moja droga, spróbuj a sama się przekonasz. A maseczki to z miodem czasem, zazwyczaj raz na tydzień w weekend - wiesz taki dzień piękności.


A no widzisz, całe życie się człowiek uczy. O colostrum to słyszałam tylko w tabletkach na wzmocnienie, nie wiedziałam, że w kremach też można znaleźć :) Popatrzę sobie, mam imieniny niedługo to może sobie sprawie w prezencie :) wiosna idzie, dobrze by było się trochę doprowadzić do porządku ;)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mała_Kaśka » 6 kwi 2016, o 19:34

Kupowałam mamie z Make me Bio krem Anti-aging (jest i na dzień i na noc) wzmacniający i głęboko odżywiający. Pomaga. ładnie pachnie i bardzo dobrze ujędrnia, nawilża i odmładza:)
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez paproctaniosc » 19 kwi 2016, o 14:38

Ja jakiegoś dużego problemu ze zmarszczkami nie mam, znacznie ciężej mi dobrze wyczyścić skórę. Metodą prób i błędów trafiłam na maskę oczyszczającą z miodem manuka i jestem z niej bardzo zadowolona - oczyszcza, odżywia i nawilża skórę, co skutkuje ujędrnieniem skóry i zmniejszeniem zmarszczek ;) Nie wiem jak poradzi sobie przy dużych zmarszczkach, ale małe wygładza bardzo fajnie.
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez olalala » 30 kwi 2016, o 15:24

Wszystko zależy od wieku. U 30stek to peelingi, mezoterapia i botoks raz do roku na czoło. Ja tak robię i jestem bardzo zadowolona, cera jest gładka i rozświetlona, a zmarszczek póki co, nie ma. Dobry lekarz zawsze dobierze coś dla każdej pacjentki. Mi takie zabiegi poleciła pani dr z Viva Derm i jak widać, miała rację :).
olalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 16:12

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Aaliyah » 1 maja 2016, o 19:33

Ja się trochę poddałam walce ze zmarszczaki jedynie za pomoca kremów, doś regularnie poddaje się mezoterapii koktajlami z vit. C, kwasami i aminokwasami. Ostatnio zrobiłam też relaksacyjny zabieg połączony z masażem wykonywanym aparaturą do krioliftingu w krakowskiej klinice SPAM Spłyca drobne zmarszczki, mocno napina i nawilża cerę. Skóra po zabiegu wygląda na wypoczętą, lepiej przyjmuje kosmetyki. Ceny wcale nie przerazają, zwłaszcza jak uda się trafić na promocje.

Ostatnio edytowano 2 maja 2016, o 11:33 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
Aaliyah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2016, o 19:28

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Regina1988 » 20 maja 2016, o 14:53

Ja uwielbiam Icoone na twarz. Zabiegi Icoone pozwalaj na redukcję zmarszczek nawet w delikatnych obszarach. Poza tym u mnie zmienił się także owal, twarz została wygładzona i ujędrniona. Dostałam od mężą takie zabiegi w SPAM, niedaleko metra Wilanowska. Polecam, ja byłam bardzo zadowolona z prezentu.

Ostatnio edytowano 22 maja 2016, o 13:08 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
Regina1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2015, o 10:09

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez MartuniaJa » 23 maja 2016, o 13:12

Ja bardzo lubię zabiegi Intraceuticals na twarz. Naprawdę skóra wygląda młodziej, owal się poprawia, zmarszczki sie zmniejszają, miałam wrażenie, że moja skóra się zagęściła. Bardzo lubię taka klinikę urody na Bolkowskiej 2a. Super zabiegi i ceny tam mają.
MartuniaJa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 15:05

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez MarcelaKu » 7 cze 2016, o 10:34

Bardzo fajne są zabiegi thermolifftingu Zaffiro. Dostałam w prezencie na urodziny od męża taki pakiet zabiegów w WellDermie i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Skóra zrobiła sie grubsza, bardziej nawilżona i cały owal twarzy jest zdecydowanie uniesiony. Super sprawa!
MarcelaKu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lagenko_pl » 7 cze 2016, o 11:07

Olej z wiesiołka faktycznie pomaga na zmarszczki,natomiast polecam również krem,a w zasadzie całą serie kosmetyków opartych na bazie naturalnego kolagenu,który nawilży,ujędrni skóre oraz spłyci zmarszczki.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:48

Kochane,

niestety - samymi kremami cudów nie zdziałacie, to oczywiste. Tak naprawdę stosowanie kremów, to tylko nawilżanie skóry, nic poza tym. Polecam maskę termoaktywną, którą można wykonać u kosmetyczki. Świetny lifting twarzy w ekspresowym tempie!

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Revelka » 13 lip 2016, o 09:58

Pielęgnacja cery od wewnątrz jak i od zewnątrz jest rownie ważna. Nawadnianie organizmu to podstawa, bez tego nasza skóra nie będzie dobrze wyglądać. Duże znaczenie ma też odpowiednia ilośc snu, stres czy też używki typu papierosy. Wiadomo, że same kremy to nie wszystko, ale też duuużo. Najwazniejsze aby dobrac odpowiedni do typu cery. Ja miałam ostatnio badanie w aptece przy okazji jakiejś akcji z Vichy i bardzo fajna sprawa. Zakupiłam tez serum z serii liftactiv supreme i jest rewelacyjne na noc :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Devgan04, Google [Bot]

cron