czy to normalne?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy to normalne?

Postprzez Iwona » 10 sty 2016, o 22:35

Witam, Czy przeźroczysta nasienia u mężczyzny moze byc? i dosc dlugo utrzymująca się erekcja po stosunku jest normalne? czy to moglo byc tak jakas wydzielina w prezerwatywie? dodam ze to byl nas pierwszy raz, partner jest oddemnie mlodszy, czy moglo tak byc ze partner nie doszedl do orgazmu? nie bylo bialej nasieni ani opadu wzwodu
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: czy to normalne?

Postprzez Marylin » 27 sty 2016, o 14:45

Jeżeli to początki, to wszystko się mogło zdarzyć. Natomiast na pewno nie wydzielina w prezerwatywie. Przedwczesny niepełny wytrysk i tyle moim zdaniem.
Marylin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 16:02

Re: czy to normalne?

Postprzez Iwona » 5 mar 2016, o 14:00

Marylin napisał(a):Jeżeli to początki, to wszystko się mogło zdarzyć. Natomiast na pewno nie wydzielina w prezerwatywie. Przedwczesny niepełny wytrysk i tyle moim zdaniem.

jakoś dziwnie mi to, nigdy takiego widziałam i o takich wytryskach nie slyszalam
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: czy to normalne?

Postprzez eRozkosz_pl » 12 kwi 2016, o 12:46

Ta wydzielina o której piszesz to preejakulat,płyn w którym też zawarte są plemniki,chociaż nie u każdego mężczyzny.Podczas stosunku nie musiało dojść do pełnego wytrysku,to czy tak się stało najlepiej wie bo zarazem tez czuje- Twój partner.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: czy to normalne?

Postprzez polecamspeca » 25 kwi 2016, o 13:41

Jeśli masz wątpliwości odnośnie zdrowia Twojego partnera to warto udać się do lekarza. Wtedy na pewno rozwieje to wszelkie Twoje zmartwienia.

polecamspeca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 13:33

Re: czy to normalne?

Postprzez Iwona » 12 maja 2016, o 00:15

prosto zainteresowalo i tyle, bo nigdy takiego nie widzialam
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron