Jak go sobą zainteresować

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak go sobą zainteresować

Postprzez damga » 20 kwi 2016, o 11:14

Podobno miłość o pierwszego wejrzenia nie istnieje, ale jak pierwszy raz zobaczyłam Tomka na imprezie u wspólnej znajomej coś we mnie drgnęło i już zostało. Byłam załamana po rozpadzie długiego i poważnego związku i myślałam, że nic takiego mnie już nie spotka. A tu motyle w brzuchu....a dalej nic. Sporo o nim wiem od znajomej i jest niemal uosobieniem mojego ideału.

Jestem typem przypałowca więc walnęłam parę gaf podczas kilku spotkań. Znam go trochę ponad rok. Widziałam zaledwie parę razy przy jakiś okazjach w tłumie znajomych. Nie było okazji poznać się bliżej, a on ciągle siedzi mi w głowie. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy i jakoś się nie zapowiada. Nasze drogi coraz bardziej się rozchodzą, a ja nie wiem co robić. Niby ostatnio miałam jakiś cień kontaktu z nim na portalu społecznościowym. Nie wiem czemu o mnie pomyślał.

Może macie jakieś rady jak subtelnie zainteresować go swoją osobą? Nie chcę być natrętem. Nasz kontakt jest tak słaby, że jak się odezwę to nie chcę być odrazu rozczytana jako despaeratka, która chce się umówić. Chciałabym żeby ta znajomość rozwijała się naturalnie, ale wiem, że jak nic nie zrobię to mogę się nie doczekać szczęśliwego przypadku, który pchnął by nas ku sobie. Chcę sprawdzić tą znajomość. Nie chcę żeby ostatnia szansa na szczęśliwe uczucie przeszła mi koło nosa.
Jakieś rady?
damga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 11:03

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez Katarynka » 20 kwi 2016, o 13:57

Przede wszystkim bądź sobą, bądź autentyczna. Niekoniecznie musisz od razu chodzić wszędzie w dresie, w którym chodzisz po domu. Na początek właśnie możesz przy okazji trochę bardziej się wystroić ale bez nachalności oczywiście :) W końcu nie wiesz czy tak naprawdę jest zainteresowany. Zbadaj jakoś delikatnie teren, czy kogoś nie ma na oku, pogadaj może z kimś bliskim kto zna was oboje, pewnie ma obiektywne dość spojrzenie :)

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez Pletwa Reborn » 20 kwi 2016, o 19:49

Katarynka napisał(a): możesz przy okazji trochę bardziej się wystroić ale bez nachalności oczywiście :)


Nie zgadzam się, porządnie ukazane piersi to droga do serca każdego faceta :)
Najlepiej też spotkać się z nim sam na sam i pogadać, bo może się okazać że on nie jest taki super i że to zauroczenie. W takich sytuacjach może on też dać do wiadomości że nie jest tobą zainteresowany i zaoszczędzisz sobie czasu.
Tits and peace
Pletwa Reborn
 

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez kokoszanel » 21 kwi 2016, o 07:31

Jeżeli masz z nim jako taki kontakt na portalu społecznościowym o którym wspominałaś - to może zaproponuj spacer?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez joaska86 » 21 kwi 2016, o 12:09

Pletwa Reborn napisał(a):
Katarynka napisał(a): możesz przy okazji trochę bardziej się wystroić ale bez nachalności oczywiście :)


Nie zgadzam się, porządnie ukazane piersi to droga do serca każdego faceta :)
Najlepiej też spotkać się z nim sam na sam i pogadać, bo może się okazać że on nie jest taki super i że to zauroczenie. W takich sytuacjach może on też dać do wiadomości że nie jest tobą zainteresowany i zaoszczędzisz sobie czasu.
Tits and peace



Zgadzam się z przedmówczynia!
Postaraj się wkręcić na jakąś imprezę, świetnie i seksownie wyglądać, bo to zawsze przyciąga uwagę faceta. Bądź miła, zagadaj, carpe diem :) Do odważnych świat należy. Faceci lubią otwarte laski ;)
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez Mala_Mi » 22 kwi 2016, o 19:28

A ile Ty masz lat autorko? Po nicku wnioskuję, że nie 17. Zainteresować faceta jest bardzo łatwo. Pytanie czy potrafisz owo zaintesowanie utrzymać.
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez nietypowaf » 25 kwi 2016, o 10:10

wiesz, możesz się bawić w zaczepki ;) ale lepiej moim zdaniem konkretnie zagadać ;) przejąć inicjatywę i się umówić myślę że faceci lubią konkretne dziewczyny.

nietypowaf
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 09:19

Re: Jak go sobą zainteresować

Postprzez polecamspeca » 25 kwi 2016, o 13:35

Dokładnie do odważnych świat należy. Albo się uda ... Nie ma sensu tracić czasu na podchody.

polecamspeca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 13:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]