zdjecia byłej

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 20:32

Cześć :)
Od dłuższego czasu zastanawiam się czy to normalne , że mój chłopak z którym jestem od roku ma na laptopie folder ze zdjęciami swoich byłych . miał ich dwie . Ze mną tez utworzy folder ze zdjęciami. Czy to normalne ?????????
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 20:39

W sumie to trochę dziwnie wygląda bo to tak jakby jakieś kolekcje tworzył :) .Z drugiej strony każdy ma prawo do jakichś wspomnień i pamiątek.A rozmawiałaś z nim na ten temat i pytałaś czemu tak to wygląda?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 20:47

no właśnie nie pytałam . On mi powiedział ze nigdy nie kasuje zdjęć . A najbardziej rozchodzi mi się o jedna była bo myślę ze do niej jeszcze coś czuje . Często ogląda jej zdjecia i czesto mu się ona śni nie wiem co myśleć :(
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 20:50

To z tym oglądaniem to rzeczywiście niepokojące.I on Ci opowiada o tym że ona mu się śni????!!!!Dziwna sprawa.No ale nie ma wyjścia.Musisz zaządać wyjaśnień i powiedzieć że Ci się to nie podoba.Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w związku.Pogadaj z nim bo nie ma co tego odwlekać

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 20:53

kiedyś to od niego wyciągnęłam i od tego momentu zastanawiam się czy jeszcze coś do niej czuje. Masz racje powinnam z nim pogadać o tym . będzie ciężko
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 20:55

Ale rozmowa to jedyne i najbardziej sensowne wyjście bo inaczej nie dowiesz się na czym stoisz.A długo ze sobą jesteście???

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 20:56

Sory,teraz spojrzałam i widzę że od roku :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 20:56

prawie rok
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 20:58

Po takim czasie to jednak nie powinno być takich sytuacji.Doskonale rozumiem że czujesz się niepewnie bo nie wiesz czy jego uczucia do Ciebie są prawdziwe.I tak się dziwię że tak długo czekasz z rozmową

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez Masjaa » 18 kwi 2012, o 21:03

Ja też uważam że to niezdrowa sytuacja, owszem można mieć zdjęcia byłych ale jak się już przepracowało rozstanie i nie ma się sentymentów.... a skoro Ty twierdzisz że on przegląda często fotki to chyba coś nie tak.... trzeba wyjaśnić sytuację. ciekawe co Ci powie :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 21:04

on ciągle mi powtarza ze mnie kocha i ze jestem dla niego wszystkim. Ale kiedys mi powiedział ze nie umie tak po prostu wymazać sobie z pamięci byłej nie wie czy cos do niej czuje. Wiem ze też rozstali się w miłości ;/
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 21:07

Skoro tak było to po co zaczynał nowy związek? Tak się nie da!Albo zapomina o byłej i tworzy związek z Tobą albo tęskni za tamtą.To nie jest w porządku wobec Ciebie.Masz ciężki orzech do zgryzienia ale ja nie chciałabym konkurować z byłą o której przez tyle czasu nie może zapomnieć.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 21:13

nie wiem coraz częściej zastanawiam sie czy warto to ciągnąc bo ja sie męcze ciągle myśle o tym .
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 21:17

No nic dziwnego.Na początek z nim porozmawiaj,zobacz co powie i wtedy podejmij decyzję.Bo jeżeli tak ma być cały czas a Ty masz się męczyć to lepiej zakończyć taki związek bo on nic dobrego nie przyniesie.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 21:20

Dobra pogadam jak najszybciej nie ma co tego przedłużać są dwa wyjścia albo wszystko wyjaśnimy i bedzie dobrze albo sie rozstaniemy .
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 18 kwi 2012, o 21:21

Napisz wtedy jak poszło.Powodzenia :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez mai246 » 18 kwi 2012, o 21:21

napisze dzięki bardzo :)
mai246
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 20:10

Re: zdjecia byłej

Postprzez no.nie.wiem » 18 kwi 2012, o 22:35

Faceci bywają beznadziejni... :?
JA TO BYM MU SFORMATOWAŁA DYSK. OBCASEM!!! :D
no.nie.wiem
 

Re: zdjecia byłej

Postprzez poziomkaa » 19 kwi 2012, o 11:26

Szczerze, to mnie by było szkoda skasować zdjęć byłych, z którymi mam dobre wspomnienia :P Może niech zakopie te foldery gdzieś głęboko albo skopiuje na płytę - będzie mieć, ale może nie będzie do nich zaglądać :)
poziomkaa
 

Re: zdjecia byłej

Postprzez smutny aniołek » 19 kwi 2012, o 21:51

a ja sie zgadzam z poziomką Każdy ma prawo do jakiejś prywatności, zachowania tego, co piękne, nawet jesli to było. Facet myśli prosto. jest z Tobą, to Ciebie kocha, jakby bylo inaczej, to nie bylibyście razem.
A poza tym kochana, czy Ty wszystkie zdjęcia z bylymi pokasowałaś?? ;)
Ja tam mam kilka z eks, i wiem ze mój tez ma, ale o co mam się czepiać?? Po co psuć to co między nami jakąś chorą zazdrością o coś co już się skończyło??
powodzenia ;)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: zdjecia byłej

Postprzez mycha25 » 21 kwi 2012, o 16:30

Tyle że on jej powiedział że do swojej byłej nadal coś czuje i mówi jej o tym że o niej śni a to już raczej nie jest w porządku bo niektóre swoje myśli i odczucia należy trzymać głęboko w sobie tak jak gdzieś głęboko powinno się trzymać zdjęcia byłych :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zdjecia byłej

Postprzez Arturowa :) » 21 kwi 2012, o 18:51

Moim zdaniem, to , że ma zdjęcia byłej to tak naprawdę nic nie znaczy. Ale właśnie niepokojące jest to, że często je przegląda, że mu się śni itd.
Jedno jest pewne.. Bez szczerej rozmowy to się kochana nie obędzie ;)

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01

Re: zdjecia byłej

Postprzez maniusia199 » 21 kwi 2012, o 20:29

Skoro jest teraz z Toba to zdjęcia byłych nie powinny być dla niego tak ważne, że musi sobie je zachować...porozmawiaj z nim i wyjaśnij dlaczego tak naprawdę zachowuję takie " pamiatki" , że tak powiem...
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: zdjecia byłej

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 10:21

Z tymi zdjęciami to jest tak, że nawet, jeśli się je wykasuje, to zostaną w pamięci, ponieważ zostały zrobione :P. Nie da się wykasować całkowicie kogoś z myśli, mimo pojawienia się nowego partnera. Na co dzień można nie myśleć o byłych partnerach/ partnerkach, ale przecież te osoby były kiedyś częścią naszego życia, więc minimalny sentyment zostaje. M. jest moim drugim chłopakiem, będąc z pierwszym sporo się nacierpiałam.

Wg mnie, jeśli Twój chłopak jest sentymentalny, powinien zachować te zdjęcia, chociażby z samej sympatii względem byłych. Ale w Twoich oczach wygląda to bardzo niepokojąco, przecież jesteście razem i nie życzysz sobie zwyczajnie, żeby myślał o swoich byłych związkach, tym bardziej, że lubi sobie wspominać. Cóż, prawda jest taka, że nie możesz mu tego zabronić i nie jest to powód do zrywania związku. Jeśli Twój chłopak nie utrzymuje kontaktu z byłymi partnerkami (zachował tylko zdjęcia), to myślę, że jest to po prostu wyraz szacunku względem spędzonych dni z tamtymi dziewczynami i wyraz swego rodzaju podzięki. Nie twierdzę, że ma złe zamiary, bo zdjęcia (samo oglądanie ich) jeszcze o niczym nie świadczy. Jeśli mówi Ci o czymś z przeszłości, postaraj się go wysłuchać, natomiast, jeżeli to sprawia Ci ból, powinnaś otwarcie o tym powiedzieć, droga mai246, bo Twój partner może nie mieć o tym pojęcia.
Wydaje mi się, że jesteście bardzo młodzi i jeszcze "nie znacie siebie".

Sny to niekoniecznie niepokojący objaw, bo tak naprawdę, nie mamy wpływu na to, co dzieje się w naszych głowach podczas snu. Ale wydaje mi się, że to oglądanie zdjęć dodatkowo potęguje obrazy w psychice Twojego chłopaka podczas snu. Wspomnienia wracają i to on częściowo się do tego przyczynia, więc wina ewidentnie leży po jego stronie w tej sytuacji. Oczywiście, że reszta należy do podświadomości, która tworzy niekiedy dwuznaczne historie.

Co do tych zdjęć, wydaje mi się, że powinno się je zostawić. Nie usuwać. Co z tego, że usunie się zdjęcia, skoro byli partnerzy zostają w naszej głowie i myślimy o nich na co dzień. Trzeba się skupić na sobie, na obecnym związku, zamiast ciągle wracać do przeszłości. Dlatego, jeśli się chce myśleć o tej osobie, to nawet bez zdjęć będzie się myśleć. Chcę powiedzieć, że zdjęcia nie muszą mieć wcale wymiaru sentymentalnego, ale jeśli nie chcemy zapomnieć o byłym partnerze, będziemy te zdjęcia niemal uświęcać.

Wiem jedno, nie powinnaś wpadać w histerię i zdystansować się do tych zdjęć. W końcu... nic nie poradzisz, jeśli Twój chłopak zechce do niej wrócić, tak hipotetycznie. Nie zatrzymasz go siłą. On sam musi dojrzeć do decyzji, w której wymazuje ją z pamięci i skupia się na Tobie.

Jeszcze jedno. Powiedzmy, że Wam nie wyszło. Chciałabyś, żeby Twój chłopak usunął wszystkie Wasze zdjęcia? No właśnie. To by było przykre dowiedzieć się, że ma Cię w czterech literach i nawet zdjęcia po Tobie nie ma.
Lily of the Valley
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7