Kosmetyki z Aliexpress

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Mala_Mi » 2 mar 2016, o 16:54

Dziewczyny, kupujecie chińskie kosmetyki na Aliexpres? Niektóre z nich wyglądają mega kusząco i podobno zdarzają się prawdziwe perełki. Macie jakieś sprawdzone kosmetyki z Ali?
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Lagenko_pl » 8 mar 2016, o 15:05

Przede wszystkim zerknij na skład tych kosmetyków i już wiele rzeczy stanie się jasnych,tutaj niska cena podyktowana jest często "śmieciowym" i chemicznym składem,lepiej moim zdaniem zapłacić ciut więcej a mieć pewność co do odpowiedniej pielęgnacji swojego ciała.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez patkawariatka » 10 mar 2016, o 17:16

Nie jestem fanką kupowania tańszych zamienników z Chin. Też uważam, że lepiej dopłacić parę złotych i kupić pewne kosmetyki.
Avatar użytkownika
patkawariatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 16:58

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez kamilek12 » 16 mar 2016, o 10:54

Daj spokój chińskie szkoda ciała na to przecież to nie ma żadnych norm

kamilek12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 10:49

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez ulcia_warszawa » 16 mar 2016, o 12:06

Nie kupowałam i raczej się nie zdecyduje. Składy pewnie baaardzo długie i bardzo niepokojące ;)
ulcia_warszawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 11:57

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Chilli » 16 mar 2016, o 22:24

Nie kupowałam, ale dzisiaj oglądałam vloga gdzie dziewczyna testowała np kredki do oczu, cienie czy bronzery i róże, Nie wszystko się sprawdziło, ale w większości wypadków była zadowolona :) Jak się czyta składy i się na tym zna, to uważam że można coś kupić.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Theila » 17 mar 2016, o 11:27

Tam kosmetyki są normalne tak jak i u nas, wiec jak są na free shiopping to czemu nie. Chociaż zawsze jak już to zamawiałam raczej lakiery do paznokci i gadzety do kuchni i dla zwierzaków :P
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Bronita » 23 mar 2016, o 10:39

No właśnie ja nie do końca jestem przekonana do Aliexpres, a szczególnie do kosmetyków, w końcu traktujemy tym nasze ciała, raczej ostrożnie.
Bronita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 10:27

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Milusia18 » 25 mar 2016, o 15:05

Ja bym nie zamawiała z AliExpress .. zwłaszcza kosmetyków których używamy do pielęgnacji swojego ciała a nie do jego destrukcji...
Avatar użytkownika
Milusia18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 mar 2016, o 14:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Izabelka » 29 mar 2016, o 18:54

ja z aliexpres zamówiłam tylko kredkę do oczu MAC i pomadkę która też miała byc mac ale jest jakaś noname nie uzywam jej bo odcien mi nie odpowiada, a tak, to z kosmetyków nic więcej nie kupiłam, jedynie jeszcze andrea do włosów mnie korci ;)
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Chilli » 31 mar 2016, o 21:16

Milusia18 napisał(a):Ja bym nie zamawiała z AliExpress .. zwłaszcza kosmetyków których używamy do pielęgnacji swojego ciała a nie do jego destrukcji...


Niby tak, ale z drugiej strony jak ktoś za dzieciaka kupował gazetki z pomadkami czy cieniami to nikt nie wie co tam było :P A każda nakładało jak leci. Nie mówię, że tam kosmetyki to zajebista rzecz, bo ciężko aby coś za 2$ takie było.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez L... » 31 mar 2016, o 23:54

kosmetykow do twarzy nie zamowilabym, lakier do paznokci czemu nie.
L...
 

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Lagenko_pl » 6 kwi 2016, o 12:37

Ja w głównej mierze zwracam uwagę na jakość,oczywiście wyznacznikiem jest tutaj skład kosmetyków bo jedno wiąże się z drugim. Moim zdaniem warto dopłacić a mieć pewność,że używamy kosmetyków z wyższej półki i odpowiednio dbamy o swoją cerę.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Wrażliwa » 6 kwi 2016, o 19:20

Koleżanka zamawiała paletkę do konturowania twarzy i była zachwycona :) Ja osobiście na pewno nie kupiłabym tam podkładów, kremów, żeli itp. Ale kredki, lakiery czy cienie do oczu, dlaczego nie? :)
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez dalima » 18 kwi 2016, o 15:20

Nie zdecydowałabym na zakup jakichkolwiek kosmetyków na aliexpress. Boję się tej chińszczyzny a raczej tej chemii, która w niej siedzi. Wolę dopłacić a mieć pewność, że kosmetyki których używam nie zawierają tyle szkodliwego syfu.
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez blackitty » 18 kwi 2016, o 17:17

Powiem tak. Najważniejsze, jak już wiele z was wspomniało, to znajomość składu, potem warto poszukać firm, które robią furorę w krajach azjatyckich i takich perełek szukać (kosmetyki koreańskie są bardzo dobre) no a potem można zamówić. Osobiście, jeżeli chodzi o pielęgnację, preferuję polskie kosmetyki :) a jak już są naturalne to jestem wniebowzięta haha... moja skóra zresztą także :)

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Lagenko_pl » 13 maja 2016, o 10:43

Właśnie tego należy się trzymać,czyli jakości i potem można oceniać skuteczność danych kosmetyków. Jeżeli zamówimy je w dobrym i godnym zaufania sklepie internetowym,to wg mnie naprawdę nie ma się czego obawiać.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Pam_ela » 16 maja 2016, o 12:19

Ostatnio zastanawiałam się czy warto jakieś kosmetyki z ali zamówic, bo inne rzeczy juz nie raz zamawiałam, ale co do kosmetykow nie miałam przekonania....

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Chilli » 17 maja 2016, o 09:07

Zaczęłam czytać blogi dziewczyn, które testują takie kosmetyki z Ali i jest wiele pozytywnych komentarzu, zachwytów :) np. czarna maska do twarzy czy paletki do konturowania. Raczej ali im nie płaci za pozytywny feedback ;)
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Revelka » 27 maja 2016, o 09:47

Też się na ta maskę czarną czaję - bo widziałam na blogach :) Muszą zamówić i opisać u siebie w takim razie :D

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 27 maja 2016, o 12:48

Ale z tego co czytam to niektorzy z rzeczy z ali zadowoleni ;) nie tylko kosmetykow

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Brzosenik » 27 maja 2016, o 13:13

Testowałam kilka rzeczy i nie jest źle. Cena bardzo dobra i jakościowo też mi pasują. Jeśli ktoś woli coś droższego to jej sprawa. Tak naprawdę co kto woli :)
Brzosenik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:40

wielkie koncerny produkują w chinach za grosz od wielu lat i nauczyli się sami robić, taka sama technologia. Chinczycy to mądry naród. Ja akurat nie kupowałam osobiscie ale kolezanka z pracy mi zamówiła jakis zcas temu i jestem ardzo zadowolona, jakością się w oóle nie róznia . Skład to pierwsze co sprawdzałam - choć jest to bardzo trudne, zorientować sie dokłądnie w nazwach, na szczescie moja siiostra jest farmaceutką :) też poleca :)
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez madziaks » 19 paź 2016, o 11:29

zamawiam trochę z Ali, w tym również kosmetyków. Jak na razie to puder, krem, popularna czarna maska i pomadki matowe. Pomadki sprawdzają się świetnie i nie są to podróbki Kyle, reszta jest w fazie testowania :)

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 19 paź 2016, o 14:55

Madziks co to za maska?

No ja chyba sprobuje pomadke matowa. Tym bardziej ze mam ostatnio na ich punkcie fiola..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]