cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez italiana » 29 paź 2014, o 16:43

cellulitu się nie pozbędziemy w 100 % niestety :(
mozna go ograniczyc:
-pijac wode
-cwiczac regularanie
-unikajac goracych kapieli
-nawilzajac skore (mnie go widac tez dzieki temu)
-unikajac dlugiego siedzenia
- stosujac masaze z uzyciem kremow

ja uzywam SPAM

tylko trzeba uwazac bo bardzo rozgrzewa! zimą super, ale latem uzywam chlodzacego, uwazam,ze w tej cenie balsamy sa naprawde dobre :)

Ostatnio edytowano 29 paź 2014, o 16:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
italiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 16:35

Re: cellulit

Postprzez zielonookanatalia » 4 lis 2015, o 21:56

cellulit niestety bedzie nam towarzyszyl zawsze.. niestety.. uzywam wiec do masazu szczotkę Brista, z naturalnego wlosia, bo ujedrnia moje cialo. sprawia, ze skora staje sie bardziej elastyczna, wiec do lata mysle, ze bede miala zgrabne ciało.
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: cellulit

Postprzez BlackWolf » 5 lis 2015, o 12:02

Z tych, które znam:

•Peeling z soli morskiej zmniejsza widoczność cellulitu
•Masaż szorstką rękawicą:
Masaż wykonuj kolistymi ruchami od kostek w kierunku brzucha.
•Sok z cytryny z dodatkiem pieprzu cayenne:
Sok wyciśnięty z jednej cytryny wlać do 3/4 szklanki wody, dodać szczyptę pieprzu cayenne i dokładnie wymieszać. Rzekomo gdy sok pije się trzy razy dziennie, to cellulit znika.
•Aromaterapeutyczny masaż na cellulit:
Do naczynia wlać dwie krople olejku rozmarynowego, dwie krople olejku kopru i trzy łyżeczki oleju migdałowego. Wmasować w miejsca objęte celulitem.
•Fusy z kawy:
Zmieszać zmieloną kawę z balsamem do ciała i przez kilka minut wcierać w skórę. Następnie zmyć to ciepłą wodą.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: cellulit

Postprzez dradziszewska » 13 lis 2015, o 13:13

Może nie tyle tylko dieta co przede wszystkim dieta, ale jeśli połączysz ją z ćwiczeniami i zabiegami medycyny estetycznej to efekty naprqawdę potrafią zadziwić.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: cellulit

Postprzez KatCa371 » 13 lis 2015, o 14:25

Walczę z cellulitem odkąd pamiętam i najlepsze efekty widzę po stosowaniu peelingów kawowych z dodatkiem cynamonu i soli.
KatCa371
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 14:11

Re: cellulit

Postprzez Lena01 » 20 lis 2015, o 10:47

KatCa371 napisał(a):Walczę z cellulitem odkąd pamiętam i najlepsze efekty widzę po stosowaniu peelingów kawowych z dodatkiem cynamonu i soli.


Robię sobie taki sam peeling:) jest najlepszy

Lena01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 lis 2015, o 13:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 7 gru 2015, o 14:08

Najlepiej stosować kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu,codzienna suplementacja znacznie redukuje cellulit,a mało tego-sprawi że skóra stanie się elastyczna i będzie miała znacznie ładniejszy wygląd.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez monika.kow79 » 24 gru 2015, o 10:56

Codzienne wspomaganie skóry też działa, ale w skrajnych wypadkach polecam jednak laser I-LIPO LASER. Zabieg jest naprawdę mega skuteczny. ma działanie odchudzające i redukuje cellulit. Pewnie można go wykonać w wielu salonach. Ja polecam salon SPAM

Ostatnio edytowano 27 gru 2015, o 13:33 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
monika.kow79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 09:23

Re: cellulit

Postprzez Karo_mal11 » 9 sty 2016, o 23:15

Ja na cellulit robię sobie często peelingi, polecam naturalny peeling kawowy, albo jakieś drogeryjne, gruboziarniste. Używałam np peelingu mango lirene albo bielendy golden oil, fajnie ujędrniał i nawilżał
Karo_mal11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 00:50

Re: cellulit

Postprzez polkapola » 12 lut 2016, o 17:28

Takie peelingi to jedynie wygładzają skórę cellulitu to one na pewno nie zlikwidują. Od siebie na pozbycie się cellulitu polecam zbilansowaną dietę i specjalne zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Jestem w trakcie robienia serii liporadiologii w La Perla Warszawa. Cellulitu prawie w ogóle juz nie mam, a dodam, że jeszcze nie tak dawno walczyłam z nadwagą :)
polkapola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 17:26

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 16 lut 2016, o 13:20

Chodzi o to aby na początek zredukować cellulit a dopiero potem pozbyć się go całkowicie Tutaj bez wątpienia ważne jest nasze zaangażowanie,aktywność fizyczna oraz dobre kosmetyki jakich używamy na co dzień.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez ScarletLukia » 18 lut 2016, o 19:53

Mi na cellulit pomogły ćwiczenia , masaże oraz kremy :) oczywiście jeszcze troszkę go gdzieniegdzie mam ale wiadomo nic nie znika od razu.
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 8 mar 2016, o 15:12

Sama przyznajesz,ze pomogły również kremy,czyli kosmetyki i coś w tym musi być,tylko kłania sie ich odpowiedni dobór i skuteczność. Te oparte na bazie kolagenu na pewno nas nie rozczarują:)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez Adriana » 17 mar 2016, o 13:05

Też jestem zdania, że bardzo można sobie pomóc ćwiczeniami. Ćwiczyłam kiedyś z Mel B (na yt) i były fajne efekty, muszę do tego wrócić. :D
Avatar użytkownika
Adriana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 11:42

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 13 maja 2016, o 10:50

A zredukowałaś znacznie cellulit czy pozbyłaś się go? Napisz jeżeli możesz jakie ćwiczenia wykonywałaś,bo to również pomoże innym Użytkowniczkom na forum podczas tej "nierównej" walki,będzie dodatkowym wsparciem oraz motywacją :)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez karolina2667 » 30 maja 2016, o 18:49

Na cellulit niestety nie ma sposobu. Całkowicie nie da się go pozbyć

karolina2667
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:03

Re: cellulit

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2016, o 18:55

Kolagen, o tak... Magiczny środek.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: cellulit

Postprzez Monique1 » 3 cze 2016, o 15:56

BlackWolf, a co z tym kolagenem sie robi? Jakieś zabiegi? Walke z cellulitem niesteyty póki co przegrywam i już nawet moge sie szarpnąć i iść do kosmetyczki tylko nie mam pojecia na co - to raz. A dwa - czy takie zabegi w ogóle działają czy to po prostu kasa wyrzucona w błoto?
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: cellulit

Postprzez BlackWolf » 5 cze 2016, o 00:03

Kolagen jak każda z nas wie, to główne białko tkanki łącznej, jest odpowiedzialny za elastyczność i jędrność skóry, jego brak powoduje powstawanie zmarszczek na skórze i jak się okazuje także cellulitu.
O zastosowaniach kolagenu zaczyłam czytać dopiero po rozmowie z lekarzem. Mam robione zabiegi powiązane między innymi ze wstrzykiwaniem kolagenu (niestety nie są to zabiegi upiększające ani nic z tych rzeczy -po prostu kolagen jest niezbędnym składnikiem regenerującym). I dowiedziałam się o nim co nieco.
Żele, mydła do mycia zawierające kolagen regenerują skórę i odpowiednio nawilżają.
Są również kosmetyki z kolagenem do włosów -odbudowują strukturę włosa i odżywiają je od cebulek, aż po końcówki. Kosmetyki do ciała przywracają skórze jędrność i jedwabistą gładkość. Stosując podkład do twarzy z kolagenem -twarz wydaje się być bez skazy, ''świeża'' i ''młoda''.
Niestety tak czy siak w kosmetykach kolagenowych jest zawarta chemia, więc chcąc nie chcąc maltretujemy nadal skórę.
Na rynku istnieje również Kolagen Naturalny zawiera on kolagen wytwarzany ze skór ryb słodkowodnych, i który nie ma w sobie chemii.
W składzie poza kolagenem i wodą występuje jedynie elastyna -również cenne dla skóry białko, kwas mlekowy (występuje w naszych ciałach naturalnie) i krótkie łańcuchy kwasów tłuszczowych. I to wsio. A różnice cenowe między nim a ''chemicznymi'' jest niewielka. Tak czy siak kolagen sam w sobie ma zastosowanie regenerujące.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 7 cze 2016, o 11:10

Nic dodać nic ująć:) Na co dzień także zajmuje się kosmetykami opartymi na naturalnym kolagenie,więc w razie pytań chętnie odpowiem,w szczególności z zakresu ich skład uczy też odpowiedniej pielęgnacji.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez piri_piri » 7 cze 2016, o 14:54

Nie wiem jak to jest z tymi zabiegami bo dla mnie sa troche za drogie i z tego co wiem trzeba je robic w seriach. Widzialam ostatnio w cenniku vesuny w kraku że potem wychodzą z tego ze dwa tysiaki. Niby efekty są, ale to jednak dla mnie za duża kasa. Póki co ratuje sie ćwiczeniami, domowymi masażami, peelingami z kawy i zdrową, a przynajmniej w miare zdrową dietą. Licze na to że jakieś efekty bedą. A, no i balsamy antycellulitowe, jakieś takie najtasze z rossmanna bo one wszystkie i tak mają podobny skład
piri_piri
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 13:20

Re: cellulit

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:32

Kochana,

jeśli chodzi o cellulit, polecam zabieg derma rollerem i masaż bańką chińską. Masaż bańką chińską możesz wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub sama w zaciszu domowym. Jednak przed zabraniem się do masażu, warto zapoznać się troszkę z tym tematem. Polecam zatem filmiki na YT. Poza tym - staraj się znaleźć przyczynę tego cellulitu. Być może spożywasz za dużo produktów, które kumulują wodę w organizmie...?

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: cellulit

Postprzez malesa » 28 cze 2016, o 13:18

Na cellulit stosuję masaże ciepłą i zimna wodę. Biorę kapsułkę raz dziennie celutelli. Ma w składzie kofeinę, zieloną kawę, więc też przyspiesza mi nieco metabolizm. Stosuje też błoto z morza martwego, owijam się folia i trzyma pół godziny.
Avatar użytkownika
malesa
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 08:13

Re: cellulit

Postprzez dradziszewska » 5 lip 2016, o 12:17

Wiele jest skutecznych sposobów na walkę z cellulitem jednak większość z nich związana z gabinetami medycyny estetycznej. Warto wiedzieć co mają one do zaoferowania i wybrać się najlepiej do swojego zaufanego gabinetu i zapytać o któryś z zabiegów. Więcej na temat zabiegów znajdziecie SPAM

ZA LINKI PODZIEKUJEMY

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: cellulit

Postprzez Jolanta » 9 sie 2016, o 11:37

Ja nadal walczę. Chociaż niektóre sposoby walki były bardziej skuteczne, niektóre niestety ale mniej :)

Super działa aktywnosć fizyczna plus serum Vialise. Serum nie jest tanie ale do tej pory jest to jedyny kosmetyk z jakim miałam do czynienia i który rzeczywiście usuwa cellulit Inne kosmetyki jakie przetestowałam jedynie napinały skórę ale nie usuwały cellulitu. Vialise rzeczywiście wnika do komórek.

Nie przypadly mi natomiast do gustu masaże bańką chińska. Sa drogie i aby był efekt trzeba się naprawdę sporo na to nachodzić ;/
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]