problemy ginekologiczne

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

problemy ginekologiczne

Postprzez Natalia134 » 10 sty 2016, o 15:09

jakies 5 miesiecy temu mialam laparoskopie ginekologiczna zabieg byl robiony zwiadowczo gdyz trafilam na oddzial z okropnym bolem brzucha. okazalo sie zapalenie przydatkow. Po okresie 3 miesiecy mialam zbadac droznosc jajowodow no i zaczelo sie to rroche komplikowac chodze do starszej pani doktor bardzo madrej i wg tylko ze z racji chyba wieku z kolejnoscia jej sie pomylilo no i zrobila mi wymaz z kanalu szyjki macicy wynik byl ujemny i wtedy zglosilam sie by ustalic termin badania droznosci jajowodow gdzie lekarz skierowal mnie na kolejny wymaz by wynik byl swierzy badania te robilam 4 dni po okresie i wynik byl flora fizjologiczna ++ no i badanie odwolalam czekam teraz na wizyte u swojego lekarza w przyszlym tygodniu mam. no ale niewiedza i to co sie dzieje troche mnie przeraza no bo mam bole podbrzusza , bole plecow i piersi myslalam ze moze udalo mi sie zajsc w ciaze ale wczoraj robilam test niestety tego nie potwierdzil. Pare godzin pozniej zaczelam plamic pierwszy raz w zyciu mi sie to przydazylo. jestem przed miesiaczka ale tez mojedni plodne minely... co myslicie o tym ? jakies podejzenia albo podobne sytulacje ktos mial?
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Natalia134 » 11 sty 2016, o 14:25

Chyba poronilam. Uzywalam tamponow przy tym plamieniu a kilka razy przeleciala przez niego woda mimo ze tampona mialam pol godziny i nie byl pelny a plamienie bylo skompe. W nocy przebudzilam sie bo dostalam dosc spore krwawienie a nad ranem wyjmujac tampona zaraz za nim do toalety wylecial ze mnie skrzep wielkosci polowki jabłka...
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Jamelia » 11 sty 2016, o 22:23

Byłaś na pogotowiu???

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Ivette » 20 sty 2016, o 19:04

Myślę, że to nie poronienie ale niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem!!!!
Ivette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 18:55

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Natalia134 » 21 sty 2016, o 17:04

Wczoraj bylam i niby wszystko jest ok a dzis znow plamienia okres mialam 19 grunia poten 9 i 10 stycznia plamienia nastepnie wieksze krwawienia a dzis 21 stycznen i znow nie wiem chyba czas zmienic lekarza :-( pomocy ma ktos jakies przypuszczenia bo juz w glowe mi zachodzi
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez beataka » 21 sty 2016, o 17:16

Może zrób sobie usg, dziwne, że nie dostałaś jeszcze skierowania.
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Natalia134 » 21 sty 2016, o 17:43

Mialam wczoraj. Usg i cytologie kolejna mimo ze poprzednia robiona byla 2 miesiace temu. I wczystko jest OK.
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Mirka101 » 22 sty 2016, o 09:46

Natalia134 napisał(a):Wczoraj bylam i niby wszystko jest ok a dzis znow plamienia okres mialam 19 grunia poten 9 i 10 stycznia plamienia nastepnie wieksze krwawienia a dzis 21 stycznen i znow nie wiem chyba czas zmienic lekarza :-( pomocy ma ktos jakies przypuszczenia bo juz w glowe mi zachodzi


Na Twoim miejscu jak najszybciej poszłabym do innego lekarza. Skoro tamten powiedziała, że wszystko jest w porządku, a Ty masz rozregulowany cykl i plamienia za sobą z niewiadomego powodu. Lepiej iść do nowego specjalisty i opowiedzieć o wszystkim co się wydarzyło. Niech spojrzy świeżo na sprawę i postawi diagnozę. Czy odczuwasz teraz jakieś dolegliwości? Czy od grudnia nastąpiły jakieś ważne zmiany w Twoim życiu, które mogły spowodować takie zmiany w Twoim organizmie? Tak naprawdę wszystko może być przyczyną. Stres, leki, choroba, zmiana miejsca.
Mirka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 09:59

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Natalia134 » 22 sty 2016, o 19:06

Zmiany ? Hm raczej nie ... Tylko ciagle pobolewa mnie brzuch raz boli raz nie. Ale jest to delikatny bol i czesciej to tylko po stosunku... Rzadziej ale jednak czasem sie zdarza ze boli sam od siebie... No i tylko to ze zanim nastapily te plamienia 2 tygodnie caly czas bolalo mnie podbrzusze i dol plecow no i piersi byly mega nabrzmiale...
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez martyśka36 » 31 sty 2016, o 23:04

Nie pomogę Ci za bardzo - ale tak jak dziewczyny tu radzą - idź do innego lekarza. Znam przypadek mojej znajomej - leczyła się u swojej lekarki na plamienia. W końcu z bólem trafiła na oddział ginekologiczny. Tam przebadali ją i okazało się, że było poronienie. A dziewczyna czego jak czego - ale ciąży się nie spodziewała (mówili jej wcześniej, że więcej dzieci nie będzie mogła mieć).
Nie wiem, niektórzy lekarze mam wrażenie - że leczą swoje pacjentki "na pamięć" z automatu. Dlatego warto zasięgnąć też drugiej opinii.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez danuta-majewska » 12 lut 2016, o 10:58

Najlepiej idź do dobrego lekarza poszukaj w necie i poczytaj opinie

Nowość stomatolog Radom zapraszamy serdecznie.
danuta-majewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 10:50

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Krystysia » 4 kwi 2016, o 14:13

jakiego polecacie?
Krystysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 14:07

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez Hadassa » 4 kwi 2016, o 14:24

Krystysia napisał(a):jakiego polecacie?

dobrego...
Może byś sprecyzowało choć miasto w jakim szukasz tego ginekologa ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: problemy ginekologiczne

Postprzez madzik » 6 kwi 2016, o 12:42

Zmień koniecznie lekarza, nie warto cały czas chodzić do tego samego. Jedna ginekolog podejrzewała u mnie raka! a inny lekarz co na to? to zwykłe zapalenie.. że nic nie trzeba robić bo samo przejdzie.. przeszło po 4-5 dniach..

Jestem nowa na forum i nie chce, żeby była to jakaś kryptoreklama, w Lublinie polecam tę poradnię SPAM
Fajne warunki, nowy sprzęt i lekarze delikatni. Z chamstwem też już miałam do czynienia :|

Ostatnio edytowano 6 kwi 2016, o 13:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: więc może przygodę z forum zacząć od czytania regulaminu

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]