Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Wiktoria » 25 cze 2015, o 09:09

Witam tak jak wyzej co robilyscie na zwolnieniu w ciazy? :)
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez kartka » 14 lip 2015, o 13:51

Wszystko, żeby się nie nudzić.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Kamilla299 » 15 lip 2015, o 23:31

Ja czułam się fatalnie przez większosć czasu :( na szczęście przyjacióki często mnie odwiedzały i nie było takiej nudy. co robiłam? trochę cwiczyłam, oglądałam filmy, chodziłam na spacery, gotowałam
Kamilla299
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 23:29

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Tygrys » 16 lip 2015, o 07:17

Właśnie co tu robić na zwolnieniu w ciąży... Ja planuję zrobić porządek z ubrankami malucha no i odpocząć. W sumie dużo czasu mi nie zostało bo l4 planuje od sierpnia wziąć, a termin mam na połowę września.
No ale u mnie taka sytuacja była, że mogłam pracować do tej pory.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Hadassa » 16 lip 2015, o 19:24

Tygrys jak to u mnie w pracy powiedzieli odpoczywaj poki jeszcze masz okazje...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Wiktoria » 17 lip 2015, o 21:27

Ja musialam isc na zwolnienie od czerwca i musze byc do konca a zostalo jeszcze pare miesiecy tak myslalam ze moze zaczne powoli kupowac ciuszki dla malucha.
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez anielka12 » 21 lip 2015, o 07:55

Urlop podczas ciąży to była dla mnie tragedia. Jestem osobą aktywną, nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu i nie robić kompletnie nic. Dlatego kiedy przez pół roku musiałam siedzieć i uważać na zagrożoną ciąże, myślałam, że oszaleję. Sprzątałam w domu, układałam ubrania (mimo ze w nich nie chodziłam), wychodziłam na zakupy a nawet zaczełam uczyc się niemieckiego. Uwazam, że praca oduczyła mnie odpoczynku, nie potrafie się relaksować co niestety źle wpływa na naszą psychikę.

anielka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 07:50

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez zielonookanatalia » 27 lip 2015, o 16:58

ja czytalam duzo ksiazek, gotowalam mezowi obiadki :) sprzatalam, wychodzilam na spacery.. to byl cudny czas dla mnie
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 14:52

Zwolnienie podczas ciąży to dla mnie abstrakcja :) Ja studiowałam będąc w ciąży, w połogu przez 3 miesiące odpoczywałam a później zabrałąm malucha na uczelnię i wspólnie obroniliśmy licencjat :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez a_gatka » 21 sie 2015, o 16:42

Jakie zwolnienie? Pracowałam do ostatniego dnia przed porodem. :D
a_gatka
 

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez steckajusta » 24 sie 2015, o 12:49

Cześć kochane.
07.07 Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zasiłkach macierzyńskich i od stycznia 2016 będą one drastycznie pomniejszone NApewno nie wszystkie wiedzą o tym, że istnieje taka inicjatywa społeczna: PomagamyMamom i tam można się zarejestrować, żeby tę pomoc otrzymać. Akcja trwa do jutra (25.08).Zostały tylko 2 dni by otrzymać pomoc w postaci zasiłku macierzyńskiego. Wyniesie on 2800zł. Zapraszam wszystkie zainteresowane przyszłe mamy (szczególnie te, które mają termin porodu jeszcze w tym roku ) Naprawdę warto. Moja koleżanka skorzystała i szkoda by było, żeby ta informacja nie dotarła do wszystkich potrzebujących mam
steckajusta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:39

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Friye » 11 wrz 2015, o 14:18

Ja czytałam książki, chodziłam na spacerki i szyłam na drutach :) Czasem mi się nudziło, ale często przygotowywałam wyprawkę dla maluszka :)
Friye
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 14:11

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Misia32 » 18 wrz 2015, o 13:34

A ja dopiero planuję dziecko, aleten okres chciałabym przeznaczyć na pisanie ksiazki. Nie jestem typem wielkiego sportowca ani aktywistki, ale zeby siasc i miec duzo czasu na pisanie wciaz mi brakuje. Myślę, ze wtedy się znajdzie :)

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Izabelka » 25 wrz 2015, o 16:28

Ja prawie całą ciążę przeleżałam, bo ciąża zagrożona, tak więc wynudziłam się trochę, obejrzałam w necie chyba wszystkie możliwe filmy hehe, komponowałam sobie wyprawkę, przeglądałam opinie o różnych rzeczach, sprawdzałam, co się komu przydało, co jest zbędne, jak np. wkładka do wanienki, byłam taka na nią napalona, a każdy odradzał, albo np. wózki uparłam się na 3w1 miałam x landera, fajnie wyglądał i na tym chyba koniec, bo ciężki, więc jak młody miał 5 miesiecy to zaczełam szukać lekkiej spacerówki i znów poszukiwania w necie, i kupiłam od quinny zappa xtra.
nawet będąc w ciąży przeglądałam takie rzeczy jak dla 2-3 latków, byłam ze wszystkim na bieżąco :D i tak syn ma ponad rok, a ja wiem, co ciekawego robią 5 latki ;)
teraz planuję kolejną ciąże, ale znów się boję, że będę musiała plackiem lezec :/ a wiadomo, że przy rozbrykanym chętnym świata roczniaku nic się nie odpocznie :P
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Zorka » 21 paź 2015, o 11:46

Nie byłam na zwolenieu w ciąży. No może ostatnie dwa tydodnie juz tak, ale co to jest dwa tygodnie:)
Zorka
 

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez zuzanna58 » 16 lis 2015, o 14:56

Kiedy miałam kilka miesięcy wolnego starałam się przygotować jak najdokładniej dom dla naszego małego lokatora, oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ponieważ nie możemy się przemęczać, to wyjątkowy czas i możemy się porozpieszczać :) W wolnych chwilach sięgałam po ulubione magazyny np. „Mamo to Ja” herbatkę z cytryną i coś słodkiego. Miałam obsesję na punkcie miętowych cukierków w czekoladzie od SPAM. Po prostu pycha!

Ostatnio edytowano 16 lis 2015, o 16:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zuzanna58
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2015, o 14:53

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez mamabeata » 16 lis 2015, o 16:23

w pierwszej ciąży dzieci były zagrożone, w drugiej ja, więc w obu byłam na zwolnieniu. Uczyłam się, mnóstwo czytałam i oglądałam dużo filmów. Jak się ma nakaz leżenia, to nie ma za dużo do roboty.
A, i przygotowywałam listę zakupów :)
mamabeata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lis 2015, o 09:31

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez kusicielka » 25 lis 2015, o 12:27

Jakie zwolenienie? :P Na szczęście miałam 3 miesiące wakacji przed porodem - studiowałam, zaliczyłam wszystko do końca czerwca, a rodzilam na przelomie wrzesnia i paździenrika - idelanie ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Bibia » 7 gru 2015, o 23:05

Zależy w której :) W pierwszej czytałam, szydełkowałam, sprzątałam i oczekiwałam końca :)
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Hadassa » 4 mar 2016, o 16:06

Nadganiam zaległości w książkach i filmach.
Poza tym, sprzątam, szykuje wyprawkę i odpoczywam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Tacjanab » 18 mar 2016, o 11:49

Nie będę oryginalna bo też głównie oglądałam filmy,czytałam książki i sprzątałam a dodatkowo jakieś lżejsze zakupy robiłam.

Tacjanab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2016, o 11:45

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez Krystysia » 5 kwi 2016, o 12:54

kobiety ... to czas dla nas
Krystysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 14:07

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez pomaranczka » 5 kwi 2016, o 17:17

Czytałam książki dotyczące rozwoju osobistego :)

pomaranczka
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 13:31

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez a_gatka » 5 kwi 2016, o 20:15

Jakie zwolnienie? :D
a_gatka
 

Re: Co robilyscie na zwolnieniu w ciazy?

Postprzez kosiorek17 » 15 kwi 2016, o 09:47

książki i chyba wszystkie seriale jakie powstały :P a poza tym to obiady ;) zakupy itd wszystko spadło na mnie.

kosiorek17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2016, o 09:30
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]