Ciekawe wydarzenia na Podkarpaciu

Postprzez karolina.witus » 19 wrz 2014, o 10:30

Cześć! Jakoś takie mało rozhulane to nasze podkarpackie forum ;/ Pomyślałam więc, że może warto stworzyć temat, w którym będziemy sobie polecać koncerty, imprezy, warsztaty, filmy, przestawienia i innego rodzaju wydarzenia, które odbywają się w naszym województwie, co wy na to? Ja ze swojej strony gorąco polecam skierowany do kobiet projekt "Zostań tutaj - twórz Podkarpacie" ;)

karolina.witus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 14:48

Re: Ciekawe wydarzenia na Podkarpaciu

Postprzez jagadeni » 19 wrz 2014, o 10:50

Hejka ;) Fajny pomysł. Faktycznie można by ten podkarpacki wątek nieco rozruszać ;) O tym projekcie, o którym piszesz coś tam słyszałam, chyba, że kręcę i "Kreatywnie na Podkarpaciu" to nie to samo? Tak czy siak super, że w końcu ktoś postanowił ułatwić kobietom drogę do własnego wymarzonego biznesu ;) Co to polecania - to pewnie w kinach w całym kraju można zobaczyć, ale mieszkańcom Podkarpacia polecam szczególnie: film Miasto 44, byłam na porannym seansie i jestem nadal pod ogromnym wrażeniem

Zostań tutaj - twórz Podkarpacie
jagadeni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 08:40

Re: Ciekawe wydarzenia na Podkarpaciu

Postprzez brokulova8 » 22 wrz 2014, o 12:02

I znowu słyszę o tej akcji.... kurcze, szkoda, że tak późno!! Drogie panie, apeluję po raz kolejny - czy jeszcze można się zapisać? Któraś coś wie? Bo z SPAM jakoś to nie wynika jednoznacznie ;/

Ostatnio edytowano 22 wrz 2014, o 12:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

brokulova8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 11:34

Re: Ciekawe wydarzenia na Podkarpaciu

Postprzez BlackWolf » 31 paź 2015, o 01:15

Najciekawszym wydarzeniem na podkarpaciu są coroczne Juwenalia w Rzeszowie.
Zwłaszcza na Podwisłoczu lub na Akademikach. Mini Woodstock. Rzeszów uwielbia dobry Rock, Sky itp. ]:-)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]