szybka sprzedaż auta

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

szybka sprzedaż auta

Postprzez marianna k. » 14 gru 2012, o 19:30

macie jakiś pomysł, jak szybko spieniężyć auto? kasa naprawdę jest mi potrzebna, a to pierwsza rzecz, jaką mogę sprzedać
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez cynober » 15 gru 2012, o 11:54

ja nie mam głowy do takich rzeczy, nie znam się na autach ich stanie technicznym, a co dopiero mówić tu o wycenie i sprzedaży, więc doszłam do wniosku, że każdy potencjalny klient pewnie by mnie oszukał i zdecydowałam się na sprzedaż auta w skupie, firma nazywa się Selcar selcar.pl, skupem zajmują się od 20lat, więc wiedziałam, że są profesjonalistami i na pewno mnie nie oszukają :) przyjechali, wycenili, załatwili wszystkie formalności a ja dostałam natychmiast pieniądze za swoje auto - następnym razem też im sprzedam auto :D
cynober
 

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez marianna k. » 15 gru 2012, o 14:39

ooo, muszę tam zadzwonić
wielkie dzięki, dlatgeo lubię to forum :D
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 11:41

jedyne co mi przychodzi na myśl, to komis samochody, ale jak wystawisz za dobrą cenę na allegro to tez może szybko pójdzie, może ktoś będzie potrzebował np. części na szybko i kupi twoje auto ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez Zorka » 17 gru 2012, o 13:17

Ja sprzedawałam samochód tylko przez ogłoszenia, tzn. dodałam ogłoszenie w różnych serwisach, ale z pominięciem allegro - zawsze to taniej. Udało mi się sprzedać przez ogłoszenia sprzedajemy.pl - i chyba najwiecej zapytań miałam właśnie stamtąd.
Zorka
 

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez Adix257 » 23 gru 2012, o 16:44

Witam serdecznie.

Auto możesz sprzedać w expresowym tempie właśnie w komisach czy też w skupach. Jest to bardzo szybki sposób, ale jest tu taka jedna wada: nie dostaniesz za autko zbyt wiele.
Tak jak tutaj koleżanki wyżej wspomniały o ogłoszeniach (internetowe, w gazetach, itp.).
Możesz także wywiesić kartkę na szybie auta typu "SPRZEDAM" lub "PILNIE SPRZEDAM".
Jeżeli już się zdecydujesz na ogłoszenie warto by było napisać w nim:
Jaki to model, rok produkcji, ile ma przejechane, jakie naprawy przeszedł (nowe tylne bądź przednie zawieszenie, wymieniony rozrząd gdy miał tyle a tyle km przejechane itd.)

Pozdrawiam.
PS. Opcjonalnie możesz podać cenę ale może ona odstraszyć potencjalnego nabywce.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez marqiza » 6 maja 2013, o 13:20

był ktoś w tym warszawskim skupie Selcar? jak wygląda wycena pojazdu? zaniżają cenę czy nie? czy firma z takim doświadczeniem na rynku oszukałaby kobietę?
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez majowy84 » 6 maja 2013, o 22:20

marqiza napisał(a):był ktoś w tym warszawskim skupie Selcar? jak wygląda wycena pojazdu? zaniżają cenę czy nie? czy firma z takim doświadczeniem na rynku oszukałaby kobietę?


Nieważne jak długo na rynku znajduje się firma, zawsze będzie chciała oskrobać klienta bez względu na płeć :D

Spróbuj sama wystawić auto np. na GUMTREE ;)

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez ceglofka2 » 3 sie 2014, o 15:28

Na szybko to do komisu. Ale sporo możesz stracić.
Avatar użytkownika
ceglofka2
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 16:09

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez milenka-buziaczek » 4 sie 2014, o 13:21

W komisach się w ogóle nie opłaca.
milenka-buziaczek
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 21:08

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez babyblue » 6 sie 2014, o 23:42

Fajne są grupy facebookowe kupię - sprzedam ;)
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez Asiaa » 7 sie 2014, o 08:18

Kurczę my nie możemy już długo sprzedać auta...Niby nam się nie spieszy ale w wszystko mam pod nosem i samochód więcej stoi niż jeździ...
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez hyccu » 24 paź 2014, o 23:41

Ja szybko sprzedałem samochód po prostu na skup. SPAM Mają dobre ceny i wszystko jest załatwiane z niewiarygodną łatwością. Pieniążki dostałem bardzo szybko a wycene samochodu wstępną przeprowadziłem przez email, który preferuje oczywiście można jeszcze do nich zadzwonić. Do tego pieniążki za samochód bardzo szybko dostałem. Dlatego polecam

Ostatnio edytowano 25 paź 2014, o 22:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
hyccu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 23:38

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez loretka_1994 » 7 lis 2014, o 10:56

Ja bardzo polecam SPAM. Płacą gotówką od razu, mają świetne oferty i biorą samochody w każdym stanie. :)

Ostatnio edytowano 7 lis 2014, o 11:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
loretka_1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 paź 2014, o 12:13

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez marianna k. » 15 sty 2015, o 12:47

ja może opiszę moje doświadczenia, sprzedałam auto do skupu - po śmierci teściowej zostaliśmy z autem, nie bardzo wiedzieliśmy co zrobic, a trzeba było szybko spłacić rodzinę i kredyt, który ona wzięła. dzwoniłam do tego selcara, cena nie była aż tak dramatycznie różna od rynkowej. Postanowiliśmy dać autku szansę - sprzeda się w miesiąc przez ogłoszenia/automoto itp - dobrze, nei sprzeda się - idzie do skupu. Ludzie dzwonili, umawiali się, ale poza stratą czasu - nic nie ugraliśmy. Więc poszło do skupu.
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: szybka sprzedaż auta

Postprzez dmal » 16 paź 2015, o 18:43

Akurat auta nie warto sprzedawać szybko, bo można sporo stracić. Najlepiej byłoby mieć na to co najmniej miesiąc.

dmal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 17:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]