tabletki na odchudzanie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

tabletki na odchudzanie

Postprzez filipinka89 » 24 lis 2012, o 15:23

Mam problem z nadwagą, moje boki dosłownie wylewają mi się ze spodni, a o brzuchu to już nawet nie wspomnę, jednym słowem katastrofa. Próbowałam już chyba wszystkich diet, ale stracone kilogramy cały czas powracały. Znalazłam takie tabletki Acai Berry Select http://www.vitalab.pl/287,acai-berry-select.html podobno w USA są bardzo popularne. Miał ktoś może z nimi do czynienia? lub zna jakieś inne działające tabletki, suplementy?
filipinka89
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Obliqes » 26 lis 2012, o 16:13

Cześć

Polecam Ci bardzo tego spalacza : https://www.expert-suple.pl/473545/hypershred

to konkretne suplementy dla sportowców które naprawdę działają
W acai się nie baw, tzn to super wyciągi z owoców .. napewno bardzo zdrowe, ale skuteczność spalania tłuszczu porównywalna ze zjedzeniem garści jagód :)
Obliqes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 15:45

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez marynarz » 26 lis 2012, o 23:30

tabletki nie pomogą... pomoże mniej jeść i ruszać się!!!

Serdecznie zapraszam: dobre programy dla każdego!
marynarz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 23:28

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez ania23 » 27 lis 2012, o 12:48

zgadzam się z koleżanką wyżej, że tabletki nic nie pomogą ! nie ma tak, że jesz tabletki i chudniesz...

ania23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 12:41

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Kejti » 30 lis 2012, o 09:26

filipinka89 napisał(a): Miał ktoś może z nimi do czynienia? lub zna jakieś inne działające tabletki, suplementy?


Ja brałam Slimette też z jagodą Acai, byłam zadowolona, ale do tego chodziłam na basen lub siłownię oraz stosowałam dietę. Jako wspomaganie była naprawdę świetna.
Tutaj masz ranking środków na odchudzanie http://najlepszeodchudzanie.pl/ , może coś wybierzesz dla siebie, ale nie zapomnij, że odchudzanie to dieta, ruch plus tabletka :-)
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez agnieszkazzz » 1 gru 2012, o 15:26

tabletki są dosyć ciekawym wyjściem zwłaszcza jak się ktoś dopasuje do zaleceń,
agnieszkazzz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:20

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez aniamak » 3 gru 2012, o 10:07

A pomyślał ktoś o jakijś diecie i troche sportu a jeśli już to ruchu.ogrodzenia posesyjneogrodzenia panelowe
fotografia ślubna łódź

Ostatnio edytowano 9 maja 2013, o 18:35 przez aniamak, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
aniamak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:27

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez sovvita » 3 gru 2012, o 14:13

wiem sama po sobie,że ruch,mniejsze porcje nie u każdego działają tak samo,na pewno nie zaszkodzą,ale nie zawsze pozwolą nam spalić tłuszczyk,każda z nas jest inna,jednym przychodzi to łatwiej,drugim wolniej.Tabletki jednak radzę używać jako wspomagaczy nie jako główne danie ,czy coś co w magiczny sposób da nam figurkę modelki,proponuję też wizytę u dobrego dietetyka,to pomaga nauczyć się jak jeść i co jadać w naszym konkretnym przypadku.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez klarka » 3 gru 2012, o 21:39

to nie działa...

Nie żałujmy tego co stracone, żałujmy olympus 70-300 tego... co możemy jeszcze stracić.
klarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:35

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Wiola91 » 4 gru 2012, o 15:21

Witam panie
Ostatnio brałam pewien produk i jestm bardzo zadowolona w Ciagu tygodnia schudłam 5 kg !!!
to chyba jedyny srodek ktory mi pomogł bralam go z tej stronki slimbody4444@o2.pl
Wiola91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 15:17

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez bettti86 » 5 gru 2012, o 11:28

ja radziłabym udać się do dietetyka, on ustali Ci program prawidłowego żywienia, a nie dietę, która doprowadzi do efektu jojo, ćwiczenia są równie ważne, spróbuj różnych sportów: aqua aerobic, bieganie, rower choćby stacjonarny, tabletki polecam odstawić, a zamiast tego pij zieloną i czerwoną herbatę, bardzo dobra jest z bioactiv z ekstraktem z grejpfruta
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez gruzekk » 7 gru 2012, o 16:02

Zgadzam się z betti. Jak dla mnie to te tabletki powstają tylko po to, żeby kobiety, które chcą schudnąć praktycznie nic nie robiąc, a tak się nie da. Te tabletki mogą nie pomóc nam schudnąć, a mogą nam tylko i wyłącznie zaszkodzić.



----------------------
gaz z łupków w polsce
gruzekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 15:57

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez mihau » 8 gru 2012, o 23:31

Takie tabletki z reguły powodują przyspieszony metabolizm. Poniekąd w połączeniu z ćwiczeniami i dietą może to zadziałać.

Najlepszy sklep tuning z częściami do tuningu ;) Zobacz obowiązkowo!
mihau
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 22:21

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez adrianna32 » 10 gru 2012, o 13:17

@gruzekk, wszystko zależy od konkretnej sytuacji i organizmu, nie ma cudownych tabletek, które zrobią wszystko za Ciebie. Po terapii trzeba też pamiętać o diecie, zdrowym odżywianiu, nikt tego za Ciebie nie zrobi, nikt nie będzie pilnował kalorii, samemu trzeba o to zatroszczyć się. Takie tabletki faktycznie mogą bardzo pomóc ale później to już od nas będzie zależeć co dalej będzie.

Kilka słów o mnie: Jestem żywą pogodną 32-latką, dbam o swoje zdrowie, lubię ćwiczenia gdzie moje ulubione urządzenie to rower stacjonarny, oprócz jazdy na rowerze staram się także żyć i odżywiać jak najlepiej, dieta jogurty i inne niskokaloryczne potrawy. Pozdrawiam, Adrianna
adrianna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 12:44

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 17:22

filipinka89 napisał(a):Mam problem z nadwagą, moje boki dosłownie wylewają mi się ze spodni, a o brzuchu to już nawet nie wspomnę, jednym słowem katastrofa. Próbowałam już chyba wszystkich diet, ale stracone kilogramy cały czas powracały. Znalazłam takie tabletki Acai Berry Select http://www.vitalab.pl/287,acai-berry-select.html podobno w USA są bardzo popularne. Miał ktoś może z nimi do czynienia? lub zna jakieś inne działające tabletki, suplementy?


Aby się odchodzić, sama dieta, czy tabletki nie wystarcza. Najlepsze efekty osiągniesz, gdy połączysz dietę z ćwiczeniami i suplementacja. W tym celu powinnaś zgłosić się do dobrego trenera personalnego, który ułoży plan treningowy, dietę i odpowiednia suplementacje.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Kejti » 2 sty 2013, o 10:45

mihau napisał(a):Takie tabletki z reguły powodują przyspieszony metabolizm. Poniekąd w połączeniu z ćwiczeniami i dietą może to zadziałać.


Jeśli stosuje się dietę oraz zwiększa się dawkę ruchu to nie ma mocnych - trzeba schudnąć, tabletki w tym mogą tylko pomóc - nie zastąpią diety i ćwiczeń. Dlatego jeśli ktoś mówi, że są nieskuteczne to pewnie jadł tabletki i liczył, że tłuszczyk spali się sam :-)
Tutaj jest fajny artykuł jak działają suplementy diety na odchudzanie, warto poczytać zanim się coś dla siebie wybierze.

Co ciekawe aktywność fizyczna na każdego działają inaczej - dla mnie najlepsze na zrzucenie brzuszka jest pływanie, a innej kobiecie mogą pomagać tylko brzuszki. To dokładnie tak jak z dietą - trzeba znaleźć najlepszą dla siebie.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Paczka » 22 lip 2015, o 13:04

Naturalne tabletki Swansona ja zamawiam na SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2015, o 16:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Paczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lip 2015, o 12:40

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Mirka » 24 lip 2015, o 13:29

Najlepszy sposób na odchudzanie to SPAM. 100% naturalny i starannie dobrany skład na bazie zielonej kawy. Do tego aktywność fizyczna oraz zbalansowana dieta.

Ostatnio edytowano 8 sie 2015, o 11:05 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
Mirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 13:25

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez palmauderza » 4 sie 2015, o 12:28

tabletki na odchudzanie NIE DZIAŁAJĄ i zostało to udowodnione! wszyscy co twierdzą inaczej są po prostu spamerami opłacanymi przez firmy które sprzedają te tabletki

palmauderza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 11:43

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez dietomat_pl » 7 sie 2015, o 12:32

Żadne tabletki nie zadziałają, a mogą zrujnowac zdrowie i portfel. Dziewczyny pomyślcie że warto na dłużej zmienić swoja dietę i czuć się dobrze. Jest tyle miejsc w których można poczytać wiele na ten temat, np. SPAM - wystarczy uwierzyć i wykonać pierwszy krok

Ostatnio edytowano 8 sie 2015, o 11:06 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nachalny spam

Skuteczna dieta odchudzająca online - mój serwis http://dietomat.pl
dietomat_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 12:06
Lokalizacja: Poznań

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez stasimo » 10 sie 2015, o 16:14

Zrezygnowałam z suplementów i przeszłam na soki z essencecleanse . Stają się one coraz bardziej popularne ze względu na swoje pozytywne oddziaływanie na organizm.
stasimo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2014, o 11:23

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez kasiulllka » 13 sie 2015, o 13:36

Polecam naturalne suplementy diety, bo one nie spowodują skutków ubocznych. Oczywiście nic bez diety i regularnych ćwiczeń:) Same tabletki nie dadzą efektu, mogą go tylko nieco przyspieszyć.

kasiulllka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sie 2015, o 13:23

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez BlackWolf » 6 paź 2015, o 09:20

Aktywny temat odnośnie tabletek odchudzających znajduje się tutaj:
tabletki-odchudzajace-t8217.html
Ten wątek zamykam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników