suplementy diety -działają?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: suplementy diety?

Postprzez a_gatka » 13 kwi 2015, o 22:46

Zależy co w takich tabsach siedzi. Większość to niestety paskudna chemia, która wykańcza żołądek. Jeśli już sięgacie po suplementy, patrzcie zawsze (!) na skład. Z własnego doświadczenia wiem, że sprawdzą się w takim specyfiku takie składniki jak guarana (podkręca metabolizm), żeń-szeń (dobry stabilizator cukru i przy zaburzeniach tarczycowych), czerwona herbata (przyspiesza przemianę tłuszczy) i L - karnityna ( wspiera redukcję tłuszczy i odmładza organizm). Sama ostatnio zainteresowałam się taką rośliną... Zgadniecie co to i w jaki sposób wspiera odchudzanie i dbanie o siebie?

Obrazek
a_gatka
 

Re: suplementy diety?

Postprzez bata » 15 kwi 2015, o 17:38

Nie wiem co to za roślina, ale jestem podobnego zdania jeśli chodzi o suplementy, zawsze patrzę na skład, jeśli jest coś czego nie potrafię zidentyfikować nie kupuję. Jeśli już stosuję to wyłącznie te naturalne jak acetomale gdzie skład to jabłka i szparagi. Magnez też często biorę, jakoś nie przyswaja mi się i wiecznie mam niedobór i tymi samymi zasadami się kieruję.
Avatar użytkownika
bata
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:41

Re: suplementy diety?

Postprzez a_gatka » 18 kwi 2015, o 13:37

To jest Garcinia Cambogia - od dawna wykorzystywana w medycynie naturalnej. Ze strony z opisem suplementu, który sama biorę dorzucam nieco więcej info: "Garcinia Cambogia blokuje enzymy, które pomagają wątrobie w tym procesie. W rezultacie węglowodany zamieniane są na glykogen, który z łatwością używany jest przez nasze mięśnie. Pożywienie, które zjadamy zamieniane jest więc na energię którą wykorzystujemy, a nie w
tłuszcz, który odkładany jest w mało pożądanych przez nas miejscach." :)
a_gatka
 

Re: suplementy diety?

Postprzez Dostja » 20 kwi 2015, o 22:09

Nie polecam spalaczy tłuszczu. Najlepiej poprawną dietę i ćwiczenie wspomóc naturalnymi suplementami, które wspomagają proces odchudzania. Takie roślinne suplementy, bądź rośliny o udowodnionym działaniu to np: guarana, yerba mate, zielona herbata, gorzka pomarańcza, yohimbe, ewentualnie jeszcze kelp i omega 3.

Wiesz co to medycyna naturalna i ziołolecznictwo ?
Dostja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 02:43

Re: suplementy diety?

Postprzez Marfarm » 23 kwi 2015, o 12:33

Polecam preparaty powstałe na bazie zielonej kawy, której kluczowy składnik, czyli kwas chlorogenowy, spowalnia wchłanianie glukozy w jelicie cienkim, reguluje wytwarzanie hormonów jelitowych GLP-1 i GIP, a także modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę. Do tego pobudzą nas do wykonywania ćwiczeń, które obok niskokalorycznej diety, także pomogą zachować odpowiednią masę ciała.
Avatar użytkownika
Marfarm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: suplementy diety?

Postprzez Marlena35 » 27 kwi 2015, o 20:18

Ja tam nigdy się nie głodziłam, ani nie szukałam jakich specjalnych diet, po prostu Rapsberry Bio 5 i waga leci w dół, polecam :)
Marlena35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 19:39

Re: suplementy diety?

Postprzez felicjan782 » 30 kwi 2015, o 09:39

Ja jako suplementy diety stosuję czasem tabletki z błonnikiem.

Programem odkurzacz posprzątasz swój komputer i oczyścisz ze zbędnych śmieci.
felicjan782
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2015, o 09:02

Re: suplementy diety?

Postprzez Diabliczka1980 » 4 maja 2015, o 01:14

@a_gatka - Od jakiegoś czasu ja też się interesuje Garcinia Cambogia
Zmniejsza znacząco apetyt, działa korzystnie na działanie enzymów trawiennych, spowalnia proces tworzenia tkanki tłuszczowej, zwiększa witalność, sprzyja obniżaniu poziomu złego cholesterolu we krwi, zmniejsza otłuszczenie wątroby. A poza tym to 100% naturalny środek :-) Tylko może masz też jakąś sprawdzona firmę gdzie można kupić takie skoncentrowane naturalne ekstrakty roślinne?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: suplementy diety?

Postprzez a_gatka » 4 maja 2015, o 22:20

Gdzieś tu chyba pisałam już o tym - ja kupuję Nutree. Wpisz sobie w google, bez problemu namierzysz, nawet fajne promocje teraz są bo robiłam zaopatrzenie. Po miesiącu rzeczywiście widzę różnicę. :)
a_gatka
 

Re: suplementy diety?

Postprzez Andza » 5 maja 2015, o 09:20

Jedyne suplementy jakie biorę to witaminy w postaci tabletki musującej do rozpuszczenia oraz l-karnityne.

Andza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 09:16

Re: suplementy diety?

Postprzez ArekZ » 19 maja 2015, o 11:02

suplementy to bzdura, lepiej wybierać takie jedzenie, które po prostu w sobie ma odpowiednie składniki odżywcze
ArekZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 10:58

Re: suplementy diety?

Postprzez Tyczka » 22 maja 2015, o 11:07

suplementy to nie bzdura. Trzeba wiedzieć jak działają. Jeśli mamy diete to są wspomagaczem który zwielokrotnia efekty

Zapraszam. torebki damskie - http://sklep-torebki24.pl
Avatar użytkownika
Tyczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: suplementy diety?

Postprzez wiola54 » 25 maja 2015, o 12:03

Witam ;) mój problem z nadwagą zaczął się, gdy przestałam uprawiać sport. Zaczęłam więcej pracować przed komputerem . Siedziałam przed monitorem i podjadałam . TO ciasteczko , to paluszki to był taki odruch niekontrolowany aż w końcu zauważyłam że rozmiaru xs urosłam do m . Przeraziło mnie to, czułam się jak dmuchana poduszka, masakra . Zaczęłam od diet , głodówek , dni oczyszczających no koszmar ,zażywałam chrom ale rewelacji nie było, a czułam się osłabiona W aptece farmaceutka poleciła mi SPAM - kupiłam choć nie byłam przekonana, ale co szkodzi spróbować. Zażywam już 3 tydzień, podjadam marchewki i działa, już mam rozmiar s Więc ja polecam TSPAM

Ostatnio edytowano 25 maja 2015, o 12:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: a ja polecam nie spamować
wiola54
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 11:50

Re: suplementy diety?

Postprzez Bestobej » 6 lip 2015, o 00:40

Ja też nie jestem przekonana do tego, co polecają w Aptece, czy gdzieś indziej, bo przecież nie wiedzą co tak naprawdę jest mi potrzebne. Wspólnie z koleżanką - dietetykiem. Doszłyśmy do wniosku, że suplementy powinni polecać dietetycy po rozpoznaniu indywidualnych potrzeb. reklama opracowuje dla nas specjalne suplementy diety, które będziemy sprzedawać po diagnozie dietetycznej.

Ostatnio edytowano 6 lip 2015, o 08:19 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować, treść postu edytuję
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: suplementy diety?

Postprzez klaudia88 » 6 lip 2015, o 16:51

Znacie może coś, co idzie w parze z ciążą?

Tutaj www.xurl.pl/promocyjne200zl można dostać Promocyjny bon o wartości 200zł
do jednego z najpopularniejszych butików (Bershka, H&M, House, Pull&Bear, Cropp, GAP, New Yorker, Smyk)
PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LIPCA :)
Avatar użytkownika
klaudia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 16:34

Re: suplementy diety?

Postprzez Hadassa » 7 lip 2015, o 07:33

Chyba jedynie niektore ziola. Ale to juz musisz sie dowiedziec ktore

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: suplementy diety?

Postprzez aanka91 » 21 lip 2015, o 11:57

Wybierając suplementy diety warto zwrócić uwagę na te zawierające m.in. l-karnitynę, garcinina cambogia, czy chrom. Należy jednak wiedzieć, że suplementy diety na odchudzanie działają jedynie w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami - stanowią one jedynie dodatek, mający wspomóc proces odchudzania - bez tego efekty będą niewielkie.

www.kuzniazdrowia.pl – apteka internetowa
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: suplementy diety?

Postprzez anielka12 » 21 lip 2015, o 13:35

Suplement diety jest bardzo dobrym preparatem wspomagającym odchudzanie lecz nie odchudza za nas! My również musimy tego chcieć, ruszać się, ograniczać tłuszcze. Siedząc przez tv lub w mcdonaldzie schudniemy? raczej nie :)

anielka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 07:50

Re: suplementy diety?

Postprzez Paczka » 22 lip 2015, o 12:45

Suplementy są bardzo istotne. Tak jak witaminy wspomagają nasz organizm 24/7. Ale jak suplementy, to tylko naturalne. Ja polecam SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2015, o 16:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Paczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lip 2015, o 12:40

Re: suplementy diety?

Postprzez alexon » 23 lip 2015, o 10:25

Suplementy diety tylko i wyłącznie wspomagają proces odchudzania. Musisz dodatkowo zdrowo się odżywiać oraz uprawiać jakiś sport. Nic samo sie nie dzieje

alexon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lip 2015, o 10:16

Re: suplementy diety?

Postprzez saszestw » 29 lip 2015, o 14:22

Ja niedawno zaczęłam stosować czystą L-karnitynę jako środek wspomagający ćwiczenia. Dziewczyny! pocę się dwa razy więcej :). Po godzinie treningu aerobowego mogę wyciskać koszulkę.

Kobiety powinny uśmiechać się więcej - wtedy wyglądają piękniej. Zajrzyj tu i zobacz jak zadbać o swoje zęby :)
saszestw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: suplementy diety?

Postprzez Kinga88 » 29 lip 2015, o 14:47

2 be slim ma dobry skład
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: suplementy diety?

Postprzez rojka » 27 wrz 2015, o 23:24

ja biorę z suplementów witaminy i luteinę gold - na oczy....w ten sposób dbam o swoje nadwyrezone oczy!
rojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 23:12

Re: suplementy diety?

Postprzez ksiezycowa » 29 wrz 2015, o 20:07

Nie ma co sie truć jakimiś suplementami. Nie oszukujmy się takie "tabletki cud" zostały stworzone tylko po to aby nabijac kase firmą farmaceutycznym. Samodyscypilna i cierpliwość są najważniejsze :) Ja od czerwca schudłam 8 kg i czuję sie świetnie. Nie miałam jakiejś drakońskiej diety, tylko jadłam reguralnie i mniej. A co najważniejsze zaczełam się w końcu ruszać, karnet na siłownię okazał się strzałem w 10 :)
ksiezycowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 20:01

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2015, o 13:51

Suplementy diety działają o ile wiemy jak je stosować oraz połączymy z dobrą dietę i treningiem. Dopiero te 3 elementy zapewnią nam efekt. W przeciwnym razie nie będą skuteczne.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]