Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez Snajper » 23 lip 2015, o 21:39

Problem polega na tym, że cały zglobalizowany system finansowy stał się fikcją. Jedyny możliwy scenariusz zresetowania sytemu to wojna. Tak to działa od wieków. niewydolność systemów politycznych i gospodarczych zawsze tak się kończy. Kiedy to będzie ? Może w przyszłym roku, może później, ale będzie. To zadziwiające że tak długi pokój po drugiej wojnie światowej zawdzięczaliśmy odstraszającej sile broni atomowej. teraz już nie mówi się o atomowym Armagedonie, więc wojny lokalne stają się alternatywną metodą prowadzenia polityki, lub metoda na resetowanie sytemu.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez BlackWolf » 3 sie 2015, o 00:49

Jest spokój, bo Rosja nie ma jak w nas uderzyć. A może nie tyle co nie ma, bo gdyby chciała to by uderzyła. Bardziej im chodzi, abyśmy my pierwszi wyszli z inicjatywą wojny lub wmieszali się w konflikt między Rosją a Ukrainą.
Wystarczy spojrzeć wstecz. Ciągłe prowokowanie Polski do ataku, szukanie powodów itd. Smoleńsk, sprzeciw odnośnie tarczy antyrakietowej, rozstawanie wojsk rosyjskich blisko granic Polski. Wszystko zmierzało i zmierza ku jednemu. Nami nie interesuje się jakoś inny kraj. Nas nienawidzili od zawsze i nienawidzieć będą Rosjanie. Także to kwestia czasu kiedy w reszcie wybuchnie III wojna.
No chyba, że coś innego faktycznie wydarzy się i zamiast wchodzić na ścieżkę wojenną z Rosją, wszystkie kraje będą się mordować aż w końcu spadnie bombka made in China i pozamiatane. Nastanie nowa era bez ludzi.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez Kinga88 » 24 sie 2015, o 14:32

straszne
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez dariuszkowalczyk11 » 30 wrz 2015, o 13:16

Nie słuchałem przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, mam nadzieję że jego przepowiednie o wojnie się nie sprawdzą. Bardzo często przewidywania jasnowidzów się nie sprawdzają, pewnie teraz będzie podobnie. A wojna na Ukrainie trwa już długo i trudno ocenić kiedy się zakończy.
dariuszkowalczyk11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:55

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez Demeter » 30 wrz 2015, o 14:51

Tyle razy już przepowiadali wojnę, zagładę planety, katastrofy, koniec świata, że nie chce mi się w te brednie wierzyć... Pan Jackowski jeśli chodzi o wieszczenie raczej kiepski jest...
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez renna » 30 sty 2017, o 20:46

Obawiam się, że to wszystko naprawdę może być realny scenariusz, chociaż temu gościowi nie za bardzo ufam

renna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 20:22

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 12:17

To kiedy w końcu ta wojna? Bo coś się nie zaowiada mimo upływu 6 lat.
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07

Re: Coraz bliżej wojna, coraz bliżej wojna!

Postprzez Żabnik » 30 gru 2021, o 14:52

Oby nigdy!
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]