Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez 1mpresja » 8 kwi 2014, o 19:55

Karolcia93 napisał(a):podobno ta maska jest bardzo wydajna, jak stosowałam inne ich kosmetyki, to na długo mi starczały...:) Warto wypróbować, myślę, że będziesz zadowolona z efektów. Ale pamiętaj o jakimś regularnym ruchu, i to pomoże


Jest wydajna, potwierdzam. Też używałam i korzystałam dłuuugo :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Specjalista Aspazji » 30 sie 2014, o 10:47

Na cellulit polecam kawowy peeling do ciała, wykonywany w domu:
Składniki:
•3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy
•1 łyżeczka cynamonu
•szczypta soli
•żel pod prysznic
•1 łyżka wody
Wymieszaj wszystkie składniki w miseczce. W przypadku żelu pod prysznic, dodaj tyle, by peeling dało się ławo rozprowadzić po ciele. Tak przygotowany peeling nałóż na ciało i zacznij masować poszczególne partie. Spłucz kawę letnią wodą, osusz skórę i nałóż na nią nawilżający balsam. Ciało będzie po takim zabiegu doskonale wygładzone.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Mirella89 » 4 wrz 2014, o 13:57

Polecam bańki chińskie :P Trochę boli i mam siniaki, jednak z czasem zaczęłam je stosować w poprawny sposób. Moim zdaniem przy regularnym stosowaniu widać efekty.
Mirella89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 13:11

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 13:49

Jeśli żadne specyfiki lub domowe masaże nie pomagają, skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii, endermologii, zabiegi przy użyciu Cellactora lub technologia Maximus Trilipo.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez gina74 » 8 paź 2014, o 10:38

Mi domowe sposoby nie pomogły, albo byłam zbyt mało cierpliwa by je odpowiednio długo stosować :( bądź co bądź pomogła mi seria zabiegów w Instytucie Urody Bliss w Katowicach :) polecam takie zabiegi u specjalistów ze względu na zadawalające efekty :)
gina74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 13:01

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2014, o 14:16

Domowe specyfiki mają to do siebie,że efekt po ich zastosowaniu jest w wielu przypadkach po prostu marny. Zabieg to też wg mnie ostateczność,polecam stosować dobre kosmetyki plus do tego aktywność fizyczna,dużo biegać,ćwiczyć,pływać ( aqua aerobik i bicze także pomoagą).
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez hania » 12 paź 2014, o 20:16

by zgubić celulit zaczęłam się zdrowiej odżywiać i ograniczyłam picie alkoholu do lampki wina (od czasu do czasu). Ze strony pielęgnacji to wygląda to tak:
- ok 2-3 razy w tyg peeling z kawy, oliwki i cynamonu, dobrze ujędrnia i złuszcza naskórek a przy tym świetnie pachnie.
- po każdym myciu robię masaż oliwką i specjalnym masażerem z rosmana i tyle :) jeżeli robię to regularnie, są efekty! :)
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Natka92 » 12 paź 2014, o 23:53

hania napisał(a):by zgubić celulit zaczęłam się zdrowiej odżywiać i ograniczyłam picie alkoholu do lampki wina (od czasu do czasu). Ze strony pielęgnacji to wygląda to tak:
- ok 2-3 razy w tyg peeling z kawy, oliwki i cynamonu, dobrze ujędrnia i złuszcza naskórek a przy tym świetnie pachnie.
- po każdym myciu robię masaż oliwką i specjalnym masażerem z rosmana i tyle :) jeżeli robię to regularnie, są efekty! :)


A mogłabyś napisać krok po kroku jak robisz ten peeling kawowy? Jakiej używasz do tego kawy, takiej zaparzonej (fusów) czy tylko zmielonej?
A co do wina, to nie wiedziałam że ma ono jakiś wpływ na cellulit? Wiem, że piwa lepiej nie pić w dużych ilościach, ale wino??
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Jamelia » 13 paź 2014, o 07:49

Żadnego alkoholu nie powinno się pic w duzych ilościach ;)
Nie wiem jak hania robi swój peeleng ale ja po prostu wsypuję kawę do miseczki wciskam do tego żel i mieszam. Oczywiście można dodać jeszcze jakis olejek czy wywar z ziół, sok itp :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Hadassa » 13 paź 2014, o 13:41

Ja sobie do kubka daję sypną kawę ( nie parzoną) zalweam oliwą z oliwek, mieszam i na ciało po trochu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez paproctaniosc » 14 paź 2014, o 16:23

mój cellulit się zredukował od kiedy zaczełam regularnie cwiczyc (glównie przysiady). inne specyfiki nie pomogly:< regularnie tez robie peeling kawowy;)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez hania » 15 paź 2014, o 19:48

peeling robię z nieparzonej kawy, do niej dodaję oliwkę dla dzieci i troszkę cynamonu, mieszkam i gotowe :-) Czasem oliwkę zastępuję żelem do kąpieli ale wtedy skóra nie jest aż tak miękka w dotyku jak po oliwce.

Co do alkoholu to każda ilość może wpłynąć na nasze ciało w tym wypadku na celulit, dlatego ograniczyłam się do lampki wina która od czas do czasu nawet jest wskazana.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Karola_Gl » 16 paź 2014, o 15:06

Ja stosowałam kiedyś peeling z kawy i pomarańczy - nie dość że świetnie działał, to zapach ....mmmm.... cudowny!

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez mirell29 » 9 cze 2015, o 08:58

U mnie efekty daje masaż bańką chińską. Nie jest przyjemny, ale za to skuteczny

mirell29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 08:48

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kamila » 12 cze 2015, o 11:25

Pół szklanki fusów z kawy mielonej (parzonych), łyzeczka cynamonu ,łyzeczka kakao troche zelu pod prysznic. Nacieram całe ciało,skora oprocz tego ze jest gładziutka to rowniez pieknie pachnie.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Pam_ela » 12 cze 2015, o 15:33

Ja próbowałam w domu takiego masażu bańką chińska, ale kompletnie sie do tego nie nadaję - z siniakami chodziłam przez 2 tygodnie !! W końcu trafiłam na świetną masażystkę w Profemedzie i byłam u niej na masażu wyszczuplająco-modelującym i na antycellulitowym :) I na prawdę efekty są widoczne już po 1 masażu, a co dopiero będzie po kilku - a nie wspomnę o relaksie przy okazji :D Zupełnie inaczej jak to ktoś masuje...

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Modna26 » 17 cze 2015, o 12:28

domowy sposób najlepszy to polewanie miejsca gdzie znajduje się cellulit na przemian zimną i ciepłą wodą. Albo peeling z kawy. Ja używam też baniek chińskich do masażu. Efekt jest pewny tylko trzeba trochę się z nimi pomęczyć
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:47

ja spróbuje chyba tej peelingu z kawy i jakieś tabletki zarzucę

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kasiekk » 30 cze 2015, o 11:19

kamila napisał(a):Pół szklanki fusów z kawy mielonej (parzonych), łyzeczka cynamonu ,łyzeczka kakao troche zelu pod prysznic. Nacieram całe ciało,skora oprocz tego ze jest gładziutka to rowniez pieknie pachnie.

a co daje kakao w tym peelingu?
ja robię ogólnie taki podobny, ale bez kakao własnie, ale za to czasem miód daję zamiast żelu.
mi ten peeling też pomógł na rozstępy i na blizny (bo jak byłam mała, to się na kolana na żwirze przewróciłam) - są mniej widoczne.
kasiekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 10:54

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:40

W sumie tak w ogóle zastanawiam się czy to w praktyce cokolwiek da,bo wg mnie bez dobrych kosmetyków oraz ćwiczeń,aktywności fizycznej ani rusz,nigdy nie pozbędziemy się tak do końca cellulitu,możemy go jedynie w znacznym stopniu zredukować.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez sominna » 8 lip 2015, o 08:39

kakao to chyba też ma właściwości jakieś antybakteryjne i może dlatego je dadaje. Ale może być też, że głównym powodem jest zapach, bo chyba jest to przyjemne tak ładnie pachnieć kakao. kiedyś sama używałam jakieś smarowidła o zapachu kakao albo czekolady i mi sie to podobało. Bo nie wydaje mi się, żeby kakao miało jakiekolwiek właściwości peelingujące, jest za miękkie do tego.
Moj peeling to kawa, sól, cukier i olej kokosowy dla nawilżenia. I cellulitu nie mam obecnie, ale myślę, że na to składa się szereg czynników a nie tylko peelingowanie tyłka. robię sobie jeszcze masaże, albo chłopak i robi, i użwamy do nich albo kremu co mam na cellulit z guam, albo olejków naturalanych czy nawet oleju kokosowego w najbardziej ubogiej wersji. używam też takiej rękawicy pod prysznic z rossmanna.
no i najprostszym domowym sposobem są ćwiczenia i wzmacnianie mięśni i zamiana tłuszczy w mięśnie.
sominna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 12:11

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Grubasek » 9 lip 2015, o 16:29

Mojej żonie zaczyna pomagać sprzęt z reklama, lecz nie wiem jak to się nazywa, mogę dopytać, ale powiem że efekt jest jak dla mnie jako mężczyzny 33 letniego piorunująco pozytywny. Temat jest do użytku domowego.

Ostatnio edytowano 9 lip 2015, o 16:42 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ale za reklamę podziekujemy. Proszę zapoznać się z regulamine, forum.
Grubasek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 14:39

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez BlackWolf » 9 lip 2015, o 16:44

Również słyszałam, że peeling z kawy pomaga i masowanie szczotką do ciała.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Pam_ela » 14 lip 2015, o 16:39

Owszem taki peeling z kawy poprawia krążenie i pozytywnie wpływa na walkę z cellulitem, ale moja łazienka wygląda po takim zabiegu koszmarnie - nie wiem nie umiem jakoś sobie z tym poradzić, zawsze wszędzie jest brązowo, a mąż mnie za to gania. I własnie ostatnio na rocznice ślubu zafundował mi zabieg w profesjonalnym salonie pistacjowo-czekoladowy. Po prostu rewelacja! Nie dość, że miałam super wypeelingowane ciało, to jeszcze wszystko pachniało niesowicie pistacjami i później czekoladą - do tego na koniec masaż relaksacyjny.... no poczułam się jak w niebie. Czekolada w ogóle jest pomocna w walce z cellulitem :) Kobitki moim zdaniem każda z nas powinna sobie raz na jakiś czas zafundować taki profesjonalny relaks :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez madona » 21 lip 2015, o 19:28

Peeling z kawy po prostu wygładza skórę, ale cellulitu nie usuwa:D nie pomogą też kremy czy balsamy. Ja swego czasu masowałam się bańką chińską, można taką kupić w aptece, zauważyłam poprawę wyglądu moich ud;) kolejna sprawa to regularna aktywność fizyczna, tylko w ten sposób, może poprawić kondycję skóry.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]