Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez hania » 21 maja 2015, o 15:40

ostatnio kupiłam brązujące masełko z golden oils bielenda, super sprawa by ciało było opalone.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez invisible20 » 21 maja 2015, o 18:14

Obecnie używam Argan Bronzer koncentratu brązującego Bielendy. Trudno się nim skrzywdzić, nawet niewprawna ręka sobie z nim poradzi. po pierwszej aplikacji efekt jest ledwo zauważalny, dopiero na trzeci dzień zaczynamy wyglądać na lekko opaloną. Ma ładny zapach, nie śmierdzi jak klasyczne samoopalacze.
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez hania » 23 maja 2015, o 16:04

właśnie też się zastanawiałam nad tym argan bronzer bo chyba można go mieszać z kremem, ty też tak robisz?
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 23 maja 2015, o 21:21

Dobrze ze o tym mowicie.Szukam własnie samoopalcza czy brązera ale delikatnego i co najwazniejsze o w miare znośnym zapachu :-) Niektore mnie zabijają

Czy ten Argan mozna dostac w Rosmannie? Gdzie to nabywacie?

Ostatnio edytowano 23 maja 2015, o 21:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łączenie postów

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 23 maja 2015, o 21:38

Jak szukasz fajnego samoopalacza to polecam stmoriz, mają kilka różnych opcji: balsam, mgiełka, a przede wszystkim mają specjalną rękawicę do nakładania, dzięki której nie masz smug.
A na przyszłość, proszę edytować posty a nie pisać post pod postem i łamać regulamin

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 23 maja 2015, o 22:59

Sory za dwa posty,odruchowo machnełam. A gdzie mozna dostac ten samoopalacz?

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 23 maja 2015, o 23:58

Spoko ;) Dostaniesz go w necie na ich stronie.
Ale ostatnio tez widziałam, w douglasie, czyli już można stacjonarnie kupić.
Podobno tez jakąś promocja jest. Przynajmniej tak czytam na forach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 25 maja 2015, o 13:36

Kupiłam dzis z Bielendy msało brązujące w Rosmannie. Plus najwiekszy to zapach,nie smierdzi jak kazdy jeden samoopalacz ,przynajmniej w pudełku.Mam nadzieje ze na skorze tez nie zmieni zapachu :-)

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez docha » 28 maja 2015, o 12:54

Hadassa napisał(a):Spoko ;) Dostaniesz go w necie na ich stronie.
Ale ostatnio tez widziałam, w douglasie, czyli już można stacjonarnie kupić.
Podobno tez jakąś promocja jest. Przynajmniej tak czytam na forach

Są, kupiłam dzisiaj rajstopy w sprayu w promocji za 24,90, samoopalacze jakies tez były i rękawice też.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez niunia » 16 cze 2015, o 17:33

możecie polecić dobrą odzywkę, która dobrze nawilży włosy ?????
niunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 22:06

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 16 cze 2015, o 17:39

Z rosmana alterra z granatem.
I z awokado a ta chyba z garniera.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 16 cze 2015, o 21:43

niunia Regenerum jest fajne lecz ten zapach....ufff Pachnie jak kwiatki na pogrzebie dosłownie,masakra. :D ok 18zł w aptece.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez motylek14 » 26 cze 2015, o 08:46

godny polecenia jest szampon Serioxyl od L'oreal Professionnel dla dziewczyn, które chcą mieć grubsze włosy :)
używała go jakiś czas temu i byłam zadowolona z efektu, teraz chyba wezmę udział SPAM, może w mojej łazience znajdzie się zestaw Serioxyl byłoby super !

Ostatnio edytowano 26 cze 2015, o 11:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
motylek14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 21:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez jeanne145 » 26 cze 2015, o 14:02

Ja uwielbiam puder multimineral z bella, mam juz od dawna, w sumie nie wiem czy dalej jest w sprzedazy :D bardzo ladnie mi matuje i wystarczyl na dosc dlugo, choc moze czas przetestowac cos nowego ;)
jeanne145
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 13:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Emika » 26 cze 2015, o 14:24

Niezastąpiony według mnie jest różowy tonik oczyszczający od Ziaji - tani i naprawdę koi i łagodzi wszelkie podrażnienia. Jedyny minus to może nieco za intensywny zapach.

Szukacie fajnego salonu kosmetycznego/SPA, sprawdźcie proszę salon Shenti z Poznania. Mają w ofercie, np. depilacja laserowa która jest w sam raz na lato!. Aha robią też fajne masaże relaksujące ciało :)
Emika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 09:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 26 cze 2015, o 18:54

Emika wiesz może czy ten tonik zawiera alkohol?

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez redhairlovee » 1 lip 2015, o 13:28

co do paznokci zupełnie się z wami zgadzam, te olejki są super! uratowały mi skórki i paznokcie się błyszczą nawet bez lakieru :)
z jakis moich typów (tez paznokciowych) to chyba teraz na lato lakiery 4d Bell, bo są super tanie i mają ładne kolorki i nie schną mi wieczność jak jest gorąco :D
redhairlovee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2015, o 13:17

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:18

W kwestii dobrych i skutecznych kosmetyków,to polecam oczywiście te z dodatkiem naturalnego kolagenu,które odpowiednio nawilża oraz ujędrnią skórę:)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ruti » 4 lip 2015, o 09:39

moim ostatnim odkryciem jest natomiast krem Garniera Miracle Sleeping Cream, który działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale też intensywnie nawilża i regeneruje. W szczególności jak ktoś wcześnie wstaje i nie wygląda wtedy zbyt dobrze^^
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 4 lip 2015, o 21:00

Ruti, dziś widziałam jego reklamę i pomyślałam o mojej mamie.
Jak się sprawdza? Długo go używasz?
Od ilu lat jest wskazany ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ruti » 5 lip 2015, o 19:13

poleca się go po 35 roku, u mnie sprawdza się super, ponieważ tak jak wspomniałam, nie tylko wygładza, ale i nadaje cerze, szczególnie rano taką promienistość, może to dzięki konsystencji, ponieważ jest to lekki krem, więc też nie zapycha:) ja używam go od niedawna, ale efekty są szybko widoczne, na pewno dobry pomysł na prezent dla mamy:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez zuzAnka00 » 8 lip 2015, o 11:59

dla mnie rossmann <3 natura <3 i biedronka <3
kosmetyki stamtad szczegolnie takie ktorych gdzie indziej nie ma, to moje faworyty :)
np z Alterry szampony, już o nich pisałyście, suuuper tanie i włoski potem się dobrze czeszą, a z innych to z Bell bardzo lubię podkłady i pudry bo są taniutkie i kryją wszystko co powinny :)
zuzAnka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 11:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kartka » 8 lip 2015, o 13:08

Ja małymi kroczkami odkrywam coraz to nowe skarby z Yves Rocher, póki co faworytem jest mleczko do ciała z masłem karite do skóry bardzo suchej. Jednak trochę kosztuje, więc dawkuję swoje zapędy :-) jestem maniaczką kremów do ciała, wypróbowałam ich już baaardzo dużo i ten jest #1.

A poza tym co i rusz zmieniam kosmetyki, więc ciężko polecić jeden super sprawdzony :-)
Od jakiegoś czasu staram się wybierać produkty polskich firm, obecnie korzystam z peelingu i kremu do twarzy z AA i jestem bardzo zadowolona.

przez Catherine » 7 lut 2014, o 20:56
najbardziej polecam szampony elseve są cudowne włosy świetne są po nim :) warto dokupić odżywkę bo wtedy włosy są lepsze :)


Post dość stary, może wtedy szampony z Elseve były lepsze. Niedawno skusiłam się na "nowość", szampon Elseve z 6 olejkami (pomarańczowa, transparentna butelka) i to jest jakaś TRAGEDIA! Myślałam, że może to ja robię jakiś błąd przy myciu włosów, mimo że myję je całe życie tak samo i nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów. W końcu to jakąś filozofią nie jest... włosy po każdym myciu i wyschnięciu miałam kompletnie tłuste. Nigdy nie miałam takich akcji po żadnym szamponie. Mój facet się ze mnie śmiał, że skoro szampon zawiera "6 olejków", to raczej powinnam się się spodziewać tego smalcu na głowie ;-) więc dostał 2/3 butelki w prezencie 8-)
Niemniej... czy któraś z Was też ma takie doświadczenia z tym kosmetykiem?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez xena » 8 lip 2015, o 14:24

Ja od miesiąca jestem bardzo zadowolona z nowego szamponu oraz odżywki Cece Experto Professional . Nie wiem czy widziałyście ale nowa seria pojawiła się w drogeriach ( sama dorwała je w Hebe). Bardzo dobrze nawilżają włosy oraz je odbudowują. Moja czupryna jest wyraźnie mocniejsza niż wcześniej tak wieć jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie są drogie, udało mi się je kupić w niewielkiej promocji ale powiem Wam,że mają działanie niczym kosmetyki profesjonalne.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez matylda » 21 lip 2015, o 14:00

dla mnie na ostatnie i nadchodzące gorące dni najlepszym kosmetykiem był balsam do ust EOS tzw. jajeczka:) w lato stawiam zawsze na ochronę ust a od czasu do czasu używam błyszczyka, dorwałam je na SPAM, gdzie zawsze wpadnie mi coś nowego do testowania i to w dobrej cenie :)

PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
matylda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 14:49
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]