wyjazdy firmowe

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

wyjazdy firmowe

Postprzez grazynka12 » 27 kwi 2013, o 17:04

Jeździcie? Jeżeli tak to na jakie? Polska, zagranica? To jakieś wyjazdy motywacyjne są czy budowanie zespołu czy jak?
grazynka12
 

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez posterka » 5 maja 2013, o 18:20

Każda forma integracji jest fajna. Pobudza pracowników do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Często stosowaną metodą jest organizowanie eventów w których na wynajętych telewizorach czy projektorach multimedialnych organizowany jest turniej gier zręcznościowych.



Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez Bestobej » 17 maja 2013, o 02:45

Ja myślę, że nie każda, bo tylko taka, która scali zespół i ''przeczyści styki".
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez fistaszka » 29 maja 2013, o 16:05

u mnie szef zawsze sam takie wyjazdy organizuje. nic dobrego z tego nie wychodzi :D ale np. w poprzedniej firmie jeździliśmy z nimi SPAM
ale firma była większa, to i budżet większy - profeska była, było fajnie ;P

także wszystko zależy od tego, kto organizuje i czy potrafi organizować i czy po prostu ludzi w pracy masz normalnych i do życia ;)

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 21:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez babkazpiachu » 30 sie 2013, o 18:33

Fajne jest połączenie wyjazdu integracyjnego razem ze szkoleniem, u nas w firmie bardzo często organizują szkolenia ale pierwszy raz połączyli obie atrakcje:) całe szczęście udało mi się zapisać na Zespół pracowniczy cieszę się i nie mogę doczekać wyjazdu:)

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 21:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
babkazpiachu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 21:17

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez grazynka12 » 6 wrz 2013, o 00:26

fistaszka, napisz mi proszę na priv jaka to firma, żeby nie było, że spam, chyba, że bez linka przejdzie?
grazynka12
 

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez pawka » 17 wrz 2013, o 10:45

Wszystko zależy jak są zorganizowane wyjazdy. Czy to tylko okazja, żeby się upić, czy rzeczywiście ma to na celu jakąś integracje i podniesienie efektywności. Sama integracja jest też postrzegana bardzo różnie, dla jednych to okazja do wyluzowania się i poznania ludzi z innej strony, dla drugich wiąże się tylko z hasłem "polewaj", jeszcze inni chcą podnieść jakość współpracy (nauczyć się współpracowników). Na koniec są też tacy którzy integrację zbyt dosłownie biorą do siebie...
Ja uważam, że fajna są wyjazdy która oferują coś więcej niż szkolenie + wieczorna impreza. Można zorganizować jakiś rajd przeprawowo-terenowy, biwak czy coś w tym guście. Dać ludziom jakieś zadania, zobaczyć jak ze sobą pracują, czy są w stanie sobie nawzajem pomagać w krytycznych sytuacjach, jak rozwiązują problemy, niech się pobrudzą trochę, wysilą nie tylko głowy, ale i mięśnie...

Avatar użytkownika
pawka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 11:47

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez Kimberly90 » 17 wrz 2013, o 12:29

Zawsze wymawiałam się od wyjazdów firmowych. Nawet nie dlatego, że były w kiepskie miejsca lub zupełnie nie interesujące, ale ludzie z pracy jeździli tam tylko żeby pić. Sama nie piję i widząc kolegów którzy się zataczają (a niestety tak to potem wyglądało) czułabym się zażenowana. Oglądanie współpracowników w takim stanie nie sprzyja zacieśnianiu żadnych więzów.
Kimberly90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 15:56

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez Hadassa » 17 wrz 2013, o 12:30

wszystko zalezy od tego jaich masz współpracowników ;)
ja tam nasze wyjazdy miło wspominam..
owszem część przegięła z alkoholem.. ale ogólnie wszyscy się super bawili ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez apollo » 23 wrz 2013, o 10:46

Pokażcie swoim szefom - SPAM To w Bieszczadach, sala konferencyjna za friko, 10% rabatu na całym zamówieniu. Do tego taki pakiet atrakcji, że szok - ale to już sami poczytajcie. Warunki pod integrację - optymalne ;-)

Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, o 10:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum linkami
apollo
 

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez janpasztet » 8 paź 2013, o 19:27

Ja polecam gospodarstwa agroturystyczne na wyjazdy integracyjne dla firm np ranczo Podgaje niedaleko Białobrzegów.

janpasztet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 17:44

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez Dorota B » 30 sie 2014, o 13:04

raczej w kraju, bo u mnie nawet nie ma za granice są to konferencje a potem przeważnie jakieś imprezy firmowe. tydzien temu byłam na takiej imprezie w SPAM w łodzi wszystko skończyło się dobrze, a zabawa swietna. :D
Dorota B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 10:48

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez Astra » 4 wrz 2014, o 00:47

Niestety roznie to na integracji bywa.
Czasami z takiego wyjazdu robia sie niesamowite chryje i nie chodzi tu bynajmniej o totalny ochlaj.
Osobiste urazy i animozje praktycznie biorac o stolki , o kase itd itd.
A to napewno nie sprzyja zaciesnianiu wszelkich wiezow miedzy pracownikami.
Zawsze znajdzie sie taka grupka zwana czarnymi owcami.
Ale w sumie jest ok i ja osobiscie uwielbiam takie,, cementowanie ,,pracownikow poprzez uczestnictwo w firmowych ,,spedach,,.
Zawsze jest ciekawie , bo to i plotek sporo a i mozna sie naprawde wiele dowiedziec o ludziach i ich problemach, bo jest niepowtarzalna okazja na otworzenie sie na drugiego czlowieka. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: wyjazdy firmowe

Postprzez BlackWolf » 26 kwi 2015, o 02:59

Taki sam temat znajduje się już na forum:
wyjazdy-integracyjne-t6805.html

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]