zakazana milosc

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: zakazana milosc

Postprzez BlackWolf » 29 mar 2015, o 09:45

Skąd wiesz, że nie zrozumie skoro jeszcze z nim nie rozmawiałaś? Jeśli powiedziałabyś mu o całej waszej rozmowie, to raczej powinien zrozumieć. A przynajmniej powinno dać mu to do myślenia.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 29 mar 2015, o 12:09

no i po rozmowie. Powiedzialam mojemu partnerowi,odbyl z nim rozmowe i wiecie co uslyszal? Ja wam sie nie kazalem tu przeprowadzac i nie moja wina,ze jest taka kobieta. Powiedzial,ze sie nie bedzie z tym kryl i ma w nosie co mu ktos powie

teraz zamknal sie w pokoju i nie wychodzi. Troche mam wyrzuty ze to z mojej winy. Tylko nie moglam przewidziec ze on nie traktuje mnie jako ciotki tylko obiekt westchnien

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, o 12:20 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę używać edycji postów
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez BlackWolf » 29 mar 2015, o 12:24

Raczej nikt by się czegoś takiego nie spodziewał ze względu na sporą różnicę wieku...
Jak widać chłopak nie chce odpuścić a to nie wróży nic dobrego i zapewne odbije się to na atmosferze w domu, niestety. Nie jest to Twoja wina. Dopóki chłopak sobie nie da, że tak ujmę ''siana'' -będziesz musiała się z tym wszystkim męczyć. Przynajmniej masz po swojej partnera, który na dalsze jego zagrywki nie pozwoli. Chłopak powinien zrozumieć gdzie jego miejsce... Bo na pewno nie przy Tobie.
Niewiarygodne... No cóż.
Jak długie zamierzacie u nich mieszkać?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 29 mar 2015, o 13:15

no i tu zaczynaja sie schody bo wynajelismy razem dom jednorodzinny na rok :( jedyna przerwa to gdy wrocimy do pl na swieta to dwa tyg luzu bede miala i licze ze w tym czasie odpusci troche

jestem od niego 14lat starsza ale nie wygladam na tyle i moze to tez swoje robi niestety. Od poczatku traktowal mnie inaczej ale wtedy myslalam ze to po prostu sympatia :(

no jeszcze dzis jego matka rano go opierniczyla bo wzial od niej na noc tel a w historii znalazla SEKS Z NAUCZYCIELKA :( czyli malolat gustuje w starszych :(

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, o 13:28 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: proszę używać edycji postów... nie pisać jeden post po drugim jeżeli nikt jeszcze nie odpowiedział
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez BlackWolf » 29 mar 2015, o 13:26

Więc to żadne zauroczenie. Jesteś pod ręką i chłopak najwyraźniej obrał Ciebie jako cel.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 29 mar 2015, o 13:30

pewnie tak jest i to mnie przeraza. Ma 16 lat a juz 3 dziewczyny mial. Kazda z jego powodu placze
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Hadassa » 29 mar 2015, o 14:41

no cóz.. niby teraz taka moda.. by miec dużo...
no cóż... wg mnie chyba jednak warto by było pogadac z partnerem..
Nawet jeżeli by miał nie zrozumieć.. ale może Tobie by trochę zelżało...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 29 mar 2015, o 20:18

wlasnie rozmawiali z nim rodzice. Nic to nie dalo bo to zbuntowany nastolatek :(
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Hadassa » 29 mar 2015, o 21:13

No to Ci bardzo współczuję...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 30 mar 2015, o 10:02

wyobrazcie sobie,ze dzis trzyw nocy u mnie byl tylko po to by zapytac czy moze wziac gume z mojej paczki. Potem jak mnie rozbudzil wstalam zeby zapalic i go zlapalam jak po kryjomu wyjal mi fajke z paczki i zapalil. Normalnie brak mi slow do tego dzieciaka. Terz w saloie odsypia bo pol nocy prosil mnie zebym rodzicom nie mowila. Uwazacie,ze powinnam to powiedziec?
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Kinga88 » 30 mar 2015, o 10:05

pewnie że powiedz
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: zakazana milosc

Postprzez Hadassa » 30 mar 2015, o 10:49

Wg mnie powinnaś powiedzieć... może wtedy zobaczy że nie jesteś po jego stronie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 30 mar 2015, o 12:28

powiedzialam. Rodzice juz to podejrzewaliwczesniej. ma szlaban na komputer ale zbytnio sie nie zartwil bo kazdemu chodzi i dokucza po za mna
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez BlackWolf » 30 mar 2015, o 23:13

Macie trzy światy z nim...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 30 mar 2015, o 23:25

wiecie ze ja zaczynam sie z nim ama przebywac? Przed chwila chcial mnie pocalowac :(
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Luna » 31 mar 2015, o 07:44

Szczerze to robiłabym wszystko aby unikac jego osoby. Czyli jak zostajesz z nim sama to wytchodzisz automatycznie.

Chłopak jest ewidentnie tobą zauroczony z dwojga złego moze przyniesc dla Ciebie tego konsekwencje.

Napewno jest jakis sposob abys sie wkoncu uwolniła od niego. Skoro wchodzi do twojego pokoju w nocy równie dobrze moze wlezc Ci odrazu do łóżka.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 31 mar 2015, o 09:51

jeszcze trzy dni i jade do pl na swieta to dwa tyg bede miala spokoju. moze mu minie w tym czasie
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Luna » 31 mar 2015, o 10:12

nie łudz sie tak :(

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: zakazana milosc

Postprzez malinaporzeczka » 31 mar 2015, o 12:32

To, co Ci tu piszą sofia, to prawda. Ty się nie przejmuj tak tym chłopcem!!!
No chyba, że masz do niego słabość, tak jak on do Ciebie, tylko ukrywasz to nawet przed samą sobą....
malinaporzeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 09:41

Re: zakazana milosc

Postprzez Luna » 31 mar 2015, o 13:16

Własnie jak pisze malinaporzeczka. Byc moze masz do niego słabosc i sama nie potrafisz sobie z ty6m poradzic i chcesz uciec od tego tylko nie wiesz jak.
Tez mi to przyszło na mysl.
Byc może pociąga Cie to że tak mlody chłopak zabiega o Ciebie .

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 1 kwi 2015, o 10:01

moze i jest w tym troche prawdy niestety :( sama robie wszystko by uciec od niego a jesli go nie ma i przestaje za mna chodzic to czekam az wroci. No chore to :( Ale powiem wam ze nie jedno serce zlamie bo gowniarz wyglada na conajmniej 20lat i jest na czym oko zarzucic. Szybko jednak sie opamietuje . Przeciez to jeszcze dziecko,z czym on do kobiety chce wyskoczyc :P


przed chwila przyszedl,kucnal kolo mnie i cos mi pokazywal w tel filmik chyba aja nawet nie moglam sie skupic na tym co tam bylo :( ja tu nie moge zostac znim pod jednym dachem :(

Ostatnio edytowano 1 kwi 2015, o 10:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łączenie postów
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Luna » 1 kwi 2015, o 12:10

A nie mówiłam ze jest coś na rzeczy musisz się o pamiętać bo jeżeli twój partner dostrzeże ze zaczyna się to Tobie podobać to może być nieciekawie. Skoro masz świadomość taka a nie inna to po co w to brniesz?
A może sama się nim zauroczylas?
Ale pamiętaj idzie to na twoją niekorzyść dużo nie brakuje do tego aby coś mogło dojść między wami a może już doszło?
Czy chciałabyś aby przez głupotę rozpadł się dotychczasowy zwiazek?
A wtedy zostaniesz się całkowicie sama bo partner Cię zostawi ...rodzina partnera będzie na Tobie psy wieszać a ich syn nie będzie miał Ciebie juz na wyciągnięcie ręki to znajdzie sobie inny okaz westchnień.
Przemyśl sobie to wszystko.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 1 kwi 2015, o 16:06

niczego miedzy nami nie bylo. Do tego nie dojdzie. Oczywiscie,ze nie chce stracic partnera,kocham go i jestesmy szczesliwi. A co do malolata to fakt zauroczyl mnie poniewaz pod zadnym wzgledem nie przypomina chlopca ktory skonczy 17 lat. Najgorszeze jednak swieta spedzamy tu z nimi :( Najgorsze,ze chcac nie chcac musze to jakos przetrwac. Kazdy juz zapomnial o tym co on robi i nikt uwagi nie zwraca bo twierdza ze to szczeniece zachowanie dla jaj:( teraz wszyscy poszli na zakupy ja mialam zostac z niemowlakiem szwagierki i on specjalnie zostal ze mna :( Jestem w straszmej rozterce bo z jednej str mnie wkurza jego zacowanie a z tej drugiej ... :( Jestem psychologiem,powinnam umiec radzic sobie z czyms takim a w tym przypadku kompletnie sie nie moge odnalezc. Zawstydza mnie jakis malolat (
chyba postradalam rozum :( mysle nad tym by na jakis czas zjechc do pl,pozwolic mu zapomniec o sobie ale to nie mozliwe bo i tak bede musiala wrocic i go widywac bo jestem z jego wujkiem :(

Ostatnio edytowano 2 kwi 2015, o 09:43 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: brak edycji postów
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia

Re: zakazana milosc

Postprzez Luna » 1 kwi 2015, o 22:50

Sofia nie chce krakac a moze sie zakochałąs? Na bank myslisz o nim nonstop. A to juz jest niepokojące

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: zakazana milosc

Postprzez sofia » 2 kwi 2015, o 09:40

nie nie. Nie zakochalam sie. Przeciez to jeszcze dziecko. Moze i mysle o nim ale to na pewno dlatego ,ze podoba mi sie to,ze tak na niego dzialam i wogole. Wczoraj zamiast gonic do spania to siedzial ze mna w salonie do 2 i film ogladal. Potem jeszcze z godzine rozmawialismy. Wiem,ze to blad,ze nie powinnam z nim spedzac czasu alu nie potrafie sie powstrzymac :(. Jeszcze kilka dni temu bylam tak zla na cala ta sytuacje :/
Avatar użytkownika
sofia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:05
Lokalizacja: Holandia
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]