SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 27 mar 2015, o 13:50

Ale jeżeli masz problem z kręgosłupem, to się powinnaś zmobilizować i zacząć chodzić na basem.
Ale wszystkie ćwiczenia wzmacniające mięśnie dookoła...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez docha » 29 mar 2015, o 22:32

Nie ma co się wstydzić ;) Ja kiedyś chodziłam rano, bo było mniej ludzi, ale potem doszłam do wniosku, że przecież nie jestem jedyna to raz, a dwa nikt mnie tam nie zna ;)
Ktoś mi kiedyś powiedział, że 30% ćwiczenia + 70% dieta = 100% sukcesu! i tego się trzymam ]:-)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 1 kwi 2015, o 16:52

Wszystkie diety wymagają ruchu, żeby móc spalać kalorie. Nawet jak są suplementy , to ode działaja tylko jako dodatek. Jak chcesz trochę przyspieszyćp rzemiane materii to z tej Cambridge możesz sobie kupić Błonnik taki rozpuszczalny i dodawać codziennie do jogurtu albo herbaty. Co do basenu to u nas dla osób ktore czuja się mało komfortowo jest ostatni tor i przy nim ławeczki, gdzie można iść normalnie w chustach plażowych , a dopiero przy wodzie zdjąc. Może takie rozwiązanie może Ci trohe pomóc się przemóc.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez roska » 1 kwi 2015, o 22:28

Mi po ciąży zostało 10 kg na plusie , jadłam mniej, ćwiczyłam na orbim , ale waga nie spadała, dopiero jak dodałam suplement diety tabletki Slimcea to waga zaczęła spadać, jestem już 6 kg na minusie , wkrótce będę ważyć tyle co przed ciążą.
roska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 23:39

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 19 kwi 2015, o 10:01

Ja się boje tabletek takich i nie wziełabym ich. Ogólnie przy nich waga niby spada, ale jak dla mnie muszą jakieś spustoszenie robić w ograniźmie skoro spada mimo braku diety. Najbezpieczniej chyba jak korzysta się z suplementów, które mają jedynie wspomagać. Zamów sobie dodatek do wody, żeby stała się smakowa. Jest wydajny, duże opakowanie, dodaje się go niewiele, a działa na zasadzie suplementu. Ja lubie pomarańczowy, ale jest też jagodowy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Paczka » 22 lip 2015, o 13:02

Nie zapomnijcie o dobraniu suplementów i witamin. Pamiętajmy o tym, że jak suple to naturalne. Polecone też mogę polecić SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2015, o 16:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Paczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lip 2015, o 12:40

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jolkajolka » 9 sie 2015, o 06:48

W moim przypadku dieta kopenhaska była bardzo skuteczna. Pomogła mi schudnąć, chociaż oczywiście na dłuższą metę jest niemożliwe, żeby odżywiać się w taki sposób.

Moja strona o alimentach - http://alimenty.org
jolkajolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sie 2015, o 06:14
Lokalizacja: Kraków

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Amalia » 11 sie 2015, o 13:53

Ja nie stosuję żadnej konkretnej, podpatruję przepisy na SPAM i w sumie z tego sama tworzę sobie dietę, przy radach ludzi z forum, no i poza tym ćwiczyć trzeba, ale to akurat wiadomo


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
Amalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 10:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kataf » 1 wrz 2015, o 18:59

Najważniejsze, aby samemu nie wymyślać sobie diety ale skorzystać z pomocy dietetyka i brać suplementy diety

kataf
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 14:03

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez julli » 20 wrz 2015, o 10:45

Nie da się dobrać diety na zawołanie. Najlepiej wybierz się do dietetyka i najpierw zrób badania, pomiary antropometryczne itd. Diety mają to do siebie, że u innych działają, a u drugich nie. Dlatego najlepiej dobrać jadłospis indywidualnie :) A ćwiczenia na schudnięcie, polecam cardio. Rower, orbiterek, bieżnia. Najlepiej działa orbiterek właśnie i rower poziomy.

www.sklep.juliette24.pl - mój sklep ze szkatułkami i kuferkami na biżuterię
julli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 wrz 2015, o 12:55

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Paryżanka » 26 wrz 2015, o 18:54

a uzupełniałyście kiedyś dietę o stosowanie błonnika?
bardzo poprawia metabolizm i wypełnia żołądek tak, że nie ma się ochoty na podjadanie:)
fajna sprawa. są na rynku różne, ja akurat mam owsiany błonnik.
:)

Ostatnio edytowano 22 paź 2015, o 09:39 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Treść edytuję.
Paryżanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 22:18

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez dinka » 27 wrz 2015, o 22:51

skuteczną dieta jest zmiana nawyków żywieniowych i jedzenie połowy tego wszystkiego z rozsądkiem...ale np mi pomaga utrzymać wagę detoks...robie raz na jakiś czas detoks...mam swoje ulubione soki Curattio, które sa smaczne i dostarczają mi witamin, także takie coś wchodzi w rachubę:)
dinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 22:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez okapi » 20 paź 2015, o 19:10

Paryżanka napisał(a):a uzupełniałyście kiedyś dietę o stosowanie błonnika?
bardzo poprawia metabolizm i wypełnia żołądek tak, że nie ma się ochoty na podjadanie:)
fajna sprawa. są na rynku różne, ja akurat mam owsiany błonnik GAL.
:)



Ja też błonnik dodaję do jogurtu i tylko wtedy jestem w stanie go wypić. Zresztą nie tylko ten błonnik, w ogóle wszystkie tego typu produkty - na sucho nie przejdzie, a z samą wodą jest okropny. No, ale ja zawsze miałam problem z zażywaniem lekarstw, piciem syropów i wszystkiego innego co ma przynieść nam poprawę zdrowia :oops:
Avatar użytkownika
okapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 17:19

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez conscious » 11 lis 2015, o 20:41

dla mnie gacowanie okazało się skuteczne. od sierpnia -25,7kg, nogi zaczęły same nieść :)
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez MisiaEG » 13 lis 2015, o 14:12

Osobiście nie używam żadnych suplementów - oszczędzam swoją wątrobę. Zaczęła biegać 2 x w tygodniu i wprawdzie nie są to maratony, ale na pewno dzięki temu czuje się lepiej ,a i kilka gramów ubyło. Jeśli chodzi o nawyki żywieniowe to mam mało czasu, aby samodzielnie sobie przygotowywać zdrową żywność, więc przerzuciłam się na dietę pudełkową. :) Póki co sprawdza się świetnie, można znaleźć naprawdę dobre jedzenie w rozsądnej cenie. No i czas...

Odchudzam się z http://www.lightbox.pl/
MisiaEG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 13:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez KatCa371 » 13 lis 2015, o 14:23

Suplementy też do mnie nie przemawiają. Aktywność fizyczna i dobre nawyki żywieniowe to dla mnie jedyna realna opcja na utrzymanie dobrej wagi. Ostatnio dużo czytałam o diecie dr Dejneko, która dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn. Myślę, że to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy tak jak ja jedzą szybko i nie zawsze zdrowo. Nie wspomnę już o ilości cukru przyjmowanej w ciągu dnia.
KatCa371
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 14:11

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Teresa00 » 1 gru 2015, o 16:54

Jest mnóstwo różnych sposobów, na każdego działa co innego, ale podstawa to dużo ruchu i nie jedzenie słodyczy i tłustych rzeczy. 7 kg schudłam na diecie rozdzielnej, ale nie wiem czy w Twoim przypadku okaże się skuteczna.
Teresa00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:49

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Bibia » 2 gru 2015, o 23:41

Schudłam kiedyś na dukanie 9 kg. I wagę utrzymałam. Niby wiem, że niezdrowe, ale byłam na dukanie krótko, robiłam badania przed i po, a mój lekarz, chociaż początkowo był przeciwny, musiał przyznać, że nie odbiło się to na moim zdrowiu. Wagę trzymam do dziś (schudłam prawie 3 lata temu)
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 3 gru 2015, o 11:50

Ile osób tyle opinii o dietach. Ja kiedyś poleciałam dużo na cambridge i... fakt - nie nadrobiłam. Potem mądra, zbilansowana dieta, dobre nawyki i... powoli człowiek dochodzi do siebie.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Bibia » 4 gru 2015, o 23:46

Próbowałam Cambridge, ale to nie dla mnie. Miałam doła, nie mogłam pracować, ani się uczyć a po nocach śniły mi się kurczaki z rożna....
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 8 gru 2015, o 17:34

A czemu miałaś doła właściwie? Bo nie do końca rozumiem. Co do kurczaków... można je jeść na tej diecie w rozsądnej ilości w przygotowywanych potrawach. Nawet w gotowych masz kurczaka curry, który świetnie smakuje. :) Może po prostu nie byłaś gotowa na dietę i stąd niska tolerancja konieczności nałożenia sobie wyrzeczeń?
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Magdalena80 » 11 gru 2015, o 14:06

Mała Kaśka :) ja też korzystam od 2 miesięcy z cateringu dietetycznego firma Fit Food Zone i jestem bardzo zadowolona. To jest faktycznie rozwiązanie dla osób, które dużo pracują tak jak w moim przypadku. Zabieram posiłki ze sobą do pracy i nie zastanawiam się co zjeść na obiad, a często było tak że się jadło fast food .Praca przy komputerze, brak ruchu, fast food robi swoje. Dla mnie dieta bez pudła :)
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Diabliczka1980 » 23 gru 2015, o 01:03

No dziewczyny :) mogę się wam troszkę pochwalić bo dawno mnie w tym temacie nie było. Więc.. ostatecznie zdecydowałam się na dietę cambridge za poleceniem koleżanek i mam już parę kilogramów mniej... niestety dalej nie mogę ćwiczyć przez moje problemy zdrowotne ale nie jest źle. Nauczyłam się systematycznie jeść do tego zdrowo i z głową nawet udało mi się zrezygnować z nocnego podjadania.
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Jamelia » 27 gru 2015, o 13:46

Diabliczka gratulacje :-D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez docha » 28 gru 2015, o 09:56

a_gatka napisał(a):A czemu miałaś doła właściwie? Bo nie do końca rozumiem. Co do kurczaków... można je jeść na tej diecie w rozsądnej ilości w przygotowywanych potrawach. Nawet w gotowych masz kurczaka curry, który świetnie smakuje. :) Może po prostu nie byłaś gotowa na dietę i stąd niska tolerancja konieczności nałożenia sobie wyrzeczeń?

a widziałam niedawno, że mają nowe dania, rosotto, spaghetti i budyń ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]