Konkursy internetowe

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 13:24

Bardzo ładny zegarek,skoro to właśnie on jest nagrodą to ja również przyłącze się do zabawy,w końcu kto nie ryzykuje ten nie pije szampana:)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Astra » 4 lut 2015, o 22:37

Nie mam czasu na konkursowanie sie, wiec nawet jakas wystrzalowa nagroda mnie nie jest
w stanie zwabic do uczestnictwa w danym konkursie.
Ale jak ktos ma czas i ochote, to rzeczywiscie mozna sie nawet niezle oblowic. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Chilli » 14 lut 2015, o 13:38

A co polecacie kupić na początek z Blue Dragon? Dopiero zaczynam przygodę z sushi, w sensie z robieniem w domu i nie wiem od czego zacząc. Przy okazji wziełabym udział w konkursie bo widze, że nadal mozna :D
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Konkursy internetowe

Postprzez docha » 17 lut 2015, o 10:47

Zacznij od tego co chcesz zrobić. Z takich podstaw to na pewno będziesz potrzebować ryżu, wasabi (względnie pasty musztardowej), octu ryżowego/sosu teryiaki/zupy miso, imbiru, nori. Najlepiej przejrzyj sobie kilka przepisów i zobacz co jest do nich potrzebne :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Czarna » 2 mar 2015, o 13:11

Kochane! Bardzo Was proszę o pomoc w zebraniu jak największej liczby lajków, która pozwoliłaby mi wygrać tablet :) Tak naprawdę to bardziej dla syna, bo od miesiąca po kilkanaście razy dziennie męczy mnie, żebym na telefonie puszczała mu kinder niespodzianki na YT (masakra, przeklinam ten dzień, kiedy przypadkowo wyświetliłam mu jeden z tych filmików ;)). Będziemy więc wdzięczni, jeśli na nas zagłosujecie. A gdybyście jeszcze udostępnili dalej swoim znajomym, to już w ogóle pełnia szczęścia ;)

http://www.fakro.pl/selfie-glosuj-na-zdjecie/?selfie_id=138&hash=47d1e990583c9c67424d369f3414728e

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 13:11

Jeżeli tylko mój głos pomoże to oczywiście już klikam w link:) Daj koniecznie znać czy ostatecznie udało się Wam coś wygrać,będę trzymać kciuki.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Czarna » 4 mar 2015, o 13:32

Dziękuję bardzo :) Aczkolwiek szans na wygraną w głosowaniu nie mam. Nie byłam wcześniej świadoma, że istnieje forum (pewnie zresztą niejedno), na którym "wymienia się" głosami, w sensie ktoś klika Tobie, Ty klikasz komuś. Trafiłam na nie wczoraj po lekturze dyskusji na FB w związku z innym konkursem i okazało się, że czołówka rankingu z "mojego" konkursu ogłosiła się na tym forum. Więc odstawili konkurencję daleko w tyle i teraz gryzą się między sobą. Niech się gryzą, ja odpuszczam. Tutaj poprosiłam o głosy, bo lubię to forum i piszę na nim regularnie od jakiegoś czasu, ale nabijać sobie punktów w inny sposób (na typowych forach konkursowych) nie zamierzam. Niemniej jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom, którym chciało się na mnie kliknąć :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Hadassa » 11 mar 2015, o 20:36

Nie wiem czy któraś z Was brała udział, ale wrócił konkurs Electroluxa "Tajemniczy składnik"
https://www.facebook.com/electroluxpols ... bb93914117
Może któraś by miała ochotę spróbować swoich sił.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez ence » 25 kwi 2015, o 20:19

Podrzucam ciekawy konkurs, ale chyba raczej męskie klimaty :) https://www.militaria.pl/konkurs-unboxi ... r=unboxing
ence
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Radio_ESKA » 28 kwi 2015, o 14:51

Hej dziewczyny!

Razem z marką Rimmel mamy dla Was niezwykły konkurs, dzięki któremu możecie zostać gwiazdą ESKA TV!
Co musicie zrobić?

Nagrajcie tutorial z makijażem w stylu London Look i wygrajcie!

W każdym tygodniu zwyciężczyni otrzyma od nas 500 zł, kosmetyki Rimmel, a ponadto pojawi się w programie „Przeglądarka” na antenie ESKA TV.

Czekamy na Twój London Look!
eska pl/rimmel
Avatar użytkownika
Radio_ESKA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 14:48

Re: Konkursy internetowe

Postprzez moniabb » 15 cze 2015, o 22:48

gra ktoś w konkursie Pogromcy Kleszczy na SPAM

Ostatnio edytowano 16 cze 2015, o 08:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM a po drugie nie ten temat
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 7 sie 2015, o 12:08

A co powiecie na konkurs Electroluxa? Trzeba tylko upolować Food Trucka, strzelić mu fotkę i wrzucić na Instagram https://instagram.com/p/5fKooZmCuM/. :)
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Hadassa » 18 sie 2015, o 13:05

Ktoś się już zgłaszał do konkursu Maybelline ?
http://www.maybelline.pl/maskara_wygraj

Ja spróbuję swojego szczęścia a co ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Stella » 18 sie 2015, o 18:07

jeśli mówisz o tym gdzie można wygrać tusz albo super sesję albo torebkę - to ja się skusiłam o co mi tam
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Theila » 21 sie 2015, o 23:21

Hadassa napisał(a):Ktoś się już zgłaszał do konkursu Maybelline ?
http://www.maybelline.pl/maskara_wygraj

Ja spróbuję swojego szczęścia a co ;)


Ja wziełam tez udział, bo fajnie byłoby którąs z tych nagród wygrać. Cieszyłabym się nawet tuszem :P Tylko, że ja nie wziełam udziału w konkursie przez stronę tylko wysłalam zdjęcie na ich facebooka. Podobno można też przez instagram :) https://www.facebook.com/maybellinepols ... =1&theater . Tam wystarczy wpisać #JestemZjawiskowa i #Maybellin umieszczając zdjęcie w komentarzu :P
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 23 sie 2015, o 13:57

Ja też już wysłałam zdjęcie do tego konkursu maybelline, zresztą to mój ulubiony tusz :in love:

A dzieci też chciały brać udział w konkursie i teraz malują obrazki nt. MÓJ RÓWIEŚNIK NA DRUGIM KOŃCU ŚWIATA. Wystarczyło ze kupiliśmy produkty szkolne bambino z biedronki z logo unicef i nie dość że 7% ze sprzedaży zostaje przekazane na unicef to jeszcze dzieci wezmą udział w konkursie i może coś im się trafi bo nie powiem, szczęście w konkursach mają większe niż ja :D
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Hadassa » 24 sie 2015, o 13:03

a_gatka napisał(a):Trzeba tylko upolować Food Trucka, strzelić mu fotkę i wrzucić na Instagram

Na ich stronie jej lista miast gdzie bedą te Food Trucki ? Strasznie jestem ich ciekawa i bym spróbowała jak gotują

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Theila » 30 sie 2015, o 16:53

MamaAnia napisał(a):Ja też już wysłałam zdjęcie do tego konkursu maybelline, zresztą to mój ulubiony tusz :in love:

A dzieci też chciały brać udział w konkursie i teraz malują obrazki nt. MÓJ RÓWIEŚNIK NA DRUGIM KOŃCU ŚWIATA. Wystarczyło ze kupiliśmy produkty szkolne bambino z biedronki z logo unicef i nie dość że 7% ze sprzedaży zostaje przekazane na unicef to jeszcze dzieci wezmą udział w konkursie i może coś im się trafi bo nie powiem, szczęście w konkursach mają większe niż ja :D


A na czym polega ten konkurs? Jak sie już kupi te produkty to co dalej ?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 18 wrz 2015, o 12:46

Konkurs niestety zakończył się 15 września a ja nie widziałam wcześniej pytania. Ale jest mnóstwo konkursów z marką Bambino na blogach. Tutaj jeden z wielu marjanna.pl/gdy-w-koncu-nadszedl-1-wrzesnia/
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Weronique » 4 lis 2015, o 12:40

Jeśli chodzi o konkursy związane z chusteczkami dla dzieci, to do 19.11 trwa konkurs Kindii. Na stronie internetowej KIndii zgłasza się zdjęcie dziecka przebranego za zwierzątko. Codziennie można wygrać Samsung Smartfon Galaxy, są jeszcze nagrody główne - 10 x 5 tys. zł. Aha, trzeba mieć paragon za zakup 6 opakowań dowolnych chusteczek Kindii.
Weronique
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2015, o 11:42

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Chilli » 12 gru 2015, o 22:20

A ja mam dla Was konkurs, związany z kalendarzem. Wystarczy go kupić na tej stronie https://pomagam.omenaa.pl/index.php?id_ ... er=product wymyślić nazwę dla szkoły i można wygrać wycieczkę do Maroka dla 2 osób all inclusive od ITAKI. Dla mnie to prościej być nie mogło :P Czas jest do 18 grudnia, a wyniki jeszcze przed świętami, co Wy na to?
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Demeter » 15 cze 2016, o 21:22

Może nie tyle konkurs, co loteria związana z jakże aktualnym tematem obecnie piłki nożnej. ;) Do udziału w niej potrzebujemy zdrapki, którą odbieramy za każde 10 zł wydane na takie gadżety: https://kibicujewygrywam.pl/gadzety-kib ... 20wygrywam i rejestrujemy ją na tej samej stronie. Można wygrać fajne nagrody. :) Ja już próbuje szczęścia, więc podaję info dalej. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 17 cze 2016, o 19:59

Ale śmieszne te ciuszki. :D Gdzie to można kupić? Wzięłabym dla męża chrześniaka! <3
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez rosee321 » 18 cze 2016, o 16:53

Hej, niestety konkurs bambino się już skończył, ale są 3 trwające konkursy dla dzieci i rodziców, które dopiero się zaczęły i potrwają conajmniej do końca wakacji.
Tutaj więcej szczegółów: plecak-tornister.pl/info/konkursy-5

Konkursy dla rodziców i dzieci - do wygrania PlayStation, smartfony, rowery, deskorolki: zobacz szczegóły
rosee321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2016, o 15:22

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Demeter » 21 cze 2016, o 21:51

Tak samo te jak i inne można kupić w wybranych salonach prasowych. Listę masz na ich stronie https://kibicujewygrywam.pl/przybory-sz ... 20wygrywam. Jak młody jest zapalonym kibicem, to warto, zawsze się ucieszy. Poza ubrankami są też inne fajne rzeczy jak na przykład przybory szkolne, które dziecku zawsze się przydadzą.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]