Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężczyzny

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez Luna » 28 lut 2015, o 18:36

To prawda co piszesz [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez bloodmanpl » 1 mar 2015, o 23:52

I jak się to u Ciebie skończyło? :)
U mnie już fajnie, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Już mi lekko na duchu, elegancko, prawie nie myślę o niej.
bloodmanpl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:21

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez Luna » 2 mar 2015, o 09:26

U mnie się dopiero skończy[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] a tak ogólnie wkoncu zadbam o siebie[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez Astra » 2 mar 2015, o 15:08

bloodmanpl napisał(a):I jak się to u Ciebie skończyło? :)
U mnie już fajnie, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Już mi lekko na duchu, elegancko, prawie nie myślę o niej.

Wprawdzie temat jakby juz byl przez Ciebie zakonczony, ale chce wtracic na koniec moje spostrzezenie.
Mysle, ze Ci sie tak naprawde wydaje , ze mozna pozbyc sie uleglej osobowosci wobec kobiet .
Inklinacje do uleglych zachowan najczesciej siedza gdzies tam w glebi naszego wnetrza i zawsze te nasze uleglosci po prostu wychodza gdy spotykamy na swojej drodze kogos kto przyprawia nas o mocniejsze bicie serca.
Ciagle sie zarzekamy , ze sie zmienimy , ale to nieprawda ,bo nie da sie ot tak przebudowac swoich emocji i calej tej otoczki z nimi zwiazanej.
Ja zawsze mowie, ze uleglosc wpisana jest w osobowosc danego czlowieka i tyle.
Ale najgorsze jest to , ze bardzo rzadko spotykamy te jedyna i wymarzona istote ktora potrafi docenic nasza uleglosc i spozytkowac ja dla wspolnego zwiazku.
Szczerze mowiac to podziwiam Twoj optymizm i lekkosc z jakim mowisz o zakonczonym ukladzie.
Widocznie nie jest z Toba do konca jeszcze tak zle.
A na koniec powiem tylko, ze moze to nie o Twoja uleglosc tak naprawde chodzilo w Twoich relacjach z kobietami , ale o to jak traktowales swoje poprzednie zwiazki .
Nigdy nie ma tak w zadnym ukladzie damsko -meskim , ze jest idealnie , bo nikt nie jest bezwolna kukla ale zywym organizmem ktory ,,ubrany,, jest w emocje, doznania i uczucia.
I wlasciwie zwyczajne niedopasowanie uczuciowe powoduje przepasc miedzy dwojgiem ludzi ktorym sie zwyczajnie wydaje, ze sie kochaja .
Prawdziwa milosc to iskra ktora rozpala wszystkie zmysly az do kosci , ale tez potrafi byc destrukcyjna i zniewalajaca nasz sposob myslenia i postrzegania drugiej osoby.
By sie nauczyc kochac to trzeba wielokrotnie doznac roznych doswiadczen zyciowych i byc moze wtedy znajdziemy to wlasciwe ,,mieszkanko,, dla naszego serca.
Dlatego nie warto zmieniac swojej uleglej natury wobec kobiet ale warto poznac nature kobiet ktora wbrew opiniom nie jest az tak wredna ani skomplikowana.
Drogi mezczyzno badz soba i nie zmieniaj sie , ale szukaj takiej milosci ktora zauwazy i zachwyci sie Twoja osobowoscia.
Zycze powodzenia. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez bloodmanpl » 3 mar 2015, o 15:22

Dziękuję za ostatni post! Temat oczywiście nie jest zamknięty, dyskusja jak najbardziej wskazana :)

Co do lekkości - no tak, minęło paręnaście dni, generalnie nie rozczulam się nad tym co było. Nigdy kontaktu z byłymi nie miałem itp, więc luz. Odcinam się, uspokajam, "zapominam". Nie ma, że boli. Dana kobieta miała 5 minut w moim życiu, wyszło tak czy inaczej i już.

Tak jak już mi minęła ta tęsknota za ex, to przyszło takie głupie uczucie, że w danych sytuacjach, gdy ona była uparta, trzeba było działać, zapytać "gdzie ja w tym wszystkim"?. No, ale takie refleksje przychodzą po czasie. Lepiej późno, niż wcale, o!

Naturę kobiet chyba znam, pisałem nawet o moim "kobiecym mózgu" (jak to go czasem kobitki określają), tylko muszę to dobrze wykorzystać. Bo czasem za dobrze je rozumiem, chcę dobrze, a wychodzi jak zawsze.

"Drogi mezczyzno badz soba i nie zmieniaj sie , ale szukaj takiej milosci ktora zauwazy i zachwyci sie Twoja osobowoscia." - dziękuję za to zdanie!
bloodmanpl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:21

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez Luna » 6 mar 2015, o 23:13

I co tam u ciebie

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez bloodmanpl » 6 kwi 2015, o 00:29

Mija czas, jest fajnie :)
Teraz, przy okazji świąt, jakieś wspominki mi się włączyły, ale to nic :) Gdzieś tam po 3 tygodniach od zerwania sobie wyjasniliśmy (co prawda elektroniczną drogą) wszystkie rzeczy, wiemy, że nie ma szans na powrót itp. Było, minęło. I tak chyba jest najlepiej :) Zająłem się soba, mam pewne postanowienia w głowie względem kolejnych związków.

Jedyne, co czasami mi się włącza, to złość na samego siebie. Że się godziłem na pewne rzeczy, że mogłem to zrobić inaczej itp. Ale to też pewnie minie :)
bloodmanpl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:21

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez Kundzia » 6 kwi 2015, o 13:41

bloodmanpl napisał(a):Jedyne, co czasami mi się włącza, to złość na samego siebie. Że się godziłem na pewne rzeczy, że mogłem to zrobić inaczej itp. Ale to też pewnie minie :)


Zdecydowanie twoją złość na samego siebie rozumiem! Borykam się z podobnymi problemami, ale niestety w drugą stronę, czyli w stronę mężczyzn. Dokładniej to jednego, jedynego na chwilę obecną. Jednak za swoją uległość płacę już zbyt wysoką cenę.
Ciężko jest powiedzieć "Nie, do cholery, tak nie będzie.", gdzieś mimo wszystko mam związane ręce przez swoją sytuację rodzinną i zdrowotną, brak pola większego manewru bardzo mnie drażni, to nie jest to, to nie jest moje życie. Z natury jestem osobą, która potrzebuje swojego kawałka samotności, samodzielności i braku zależności. A teraz niestety mieszkam w domu z siedmioma innymi osobami, samodzielność stała się pojęciem odległym bo sądzę się z rodzicami biologicznymi o alimenty, a brak zależności.. No cóż, wyciągnięto do mnie pomocną dłoń, wyciągnięto mnie z życiowego bagna, ale jednocześnie wrzucono w lawinę zależności.
To wykańcza psychikę. Od dwóch tygodni jestem na lekach uspokajających, ale chyba już nawet i one sobie nie radzą.

Trzymam za Ciebie kciuki, mądry facet jesteś. Szkoda, że takich rzeczowych mężczyzn, jest tak mało.
:)

Cały mój świat potrzebuje psychologa.
Avatar użytkownika
Kundzia
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez daria218 » 10 kwi 2015, o 08:13

Nie zamartwiaj się wszystko się kiedyś ułoży widocznie trafiałeś na nieodpowiednie dziewczyny, , wiadomo każdy chce być szczęśliwy ale nic na siłę, miłość przyjdzie do ciebie sama, tylko nie wypatruj w każdej dziewczynie swojej żony, nie wracaj do byłych one nie są tego warte. Skoro odeszły ich strata powodzenia.
daria218
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 mar 2015, o 20:36

Re: Jak pozbyć się uległości względem kobiet - pytanie mężcz

Postprzez justyla » 22 kwi 2015, o 15:15

ja jestem ciekawa, jak się koledze ułożyło

agencja detektywistyczna
http://invigla.pl/
justyla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 15:12
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hsieh798