Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 22 sty 2015, o 20:49

od roku tak dorabiam(male wieczory panienskie,imprezy babskie domowe).wiem, nie jest sie czym chwalic(chluby to nie przynosi)ale mam pytanie zetkneliscie sie z tym?slyszalyscie o takich osobach ktore tak dorabiaja?sadzicie ze zadna "praca" nie hanbi czy jednak hanbii?a moze patrzycie na to z przymrurzonym okiem?nie jestem striptizerem ktory tanczy erotycznie by podniecac kobiety ale osoba ktora zabawi,poda drinki,powyglupia,posprzata nago zorganizuje jakies zabawy itp....tylko ze przewaznie kobiety chca zebym to robil nago(ale zdarza sie ze tylko w bokserkach albo apronie ale rzadko.
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Czarna » 23 sty 2015, o 12:01

Po co Ci nasze zdanie, skoro zajmujesz się tym rok i chyba masz zapotrzebowanie na swoje usługi? ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Astra » 24 sty 2015, o 01:48

Szczerze mowiac nie mam zdania w tej kwestii, choc dodam , ze zadna praca nie hanbi jesli nie przynosi
ona ujmy osobie ktora ja wykonuje.
Jesli taka praca Cie nie krepuje w zaden sposob ,to z pewnoscia jest to wylacznie Twoj wybor.
Mysle, ze nie ma potrzeby detalicznie taka prace komentowac, a tymbardziej ja oceniac. :pisze:
I tyle.
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez tamira » 24 sty 2015, o 09:32

Mnie tam obcy facet latający goło z drinkami absolutnie nie podnieca, ale jak to mawiali starożytni Indianie:
jedni lubią czekoladę, inni jak im nogi śmierdzą.. :D
Skoro już rok temu podjąłeś decyzję o takim sposobie zarobkowania, to skąd teraz takie skrupuły?? ;-)

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Czarna » 24 sty 2015, o 13:50

tamira napisał(a):Skoro już rok temu podjąłeś decyzję o takim sposobie zarobkowania, to skąd teraz takie skrupuły?? ;-)

Może liczy na wysyp prywatnych wiadomości od nas w celu wynajęcia jego usług?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Hadassa » 28 sty 2015, o 14:10

Czarna właśnie o tym pomyślała ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Astra » 30 sty 2015, o 16:14

A ja mysle, ze facet po prostu chcial sobie troche pogaworzyc i tyle. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Czarna » 30 sty 2015, o 22:36

To chyba by na 1 poście nie skończył?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Astra » 31 sty 2015, o 02:46

A moze kobietki go tak bardzo zaabsorbowaly , ze biedak po prostu
nie ma juz czasu by do nas zajrzec. ;-)
Chociaz czy ja wiem?
Moze. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 14:52

przepraszam za ogromne "spoznienie"problem z odzyskaniem hasla na to forum,temat aktualny nadal.
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 16:17

nie jestem striptizerem ktory tanczy erotycznie by podniecac kobiety ale osoba ktora zabawi,poda drinki,powyglupia,posprzata nago

wtf? :D Jednak wyczuwam tutaj nutke prowokacji
Pletwa Reborn
 

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 16:20

Pletwa Reborn napisał(a):
nie jestem striptizerem ktory tanczy erotycznie by podniecac kobiety ale osoba ktora zabawi,poda drinki,powyglupia,posprzata nago

wtf? :D Jednak wyczuwam tutaj nutke prowokacji
nie ma żadnej prowokacji,nie jest to moją intencją...po prostu temat trochę inny niż zwykle,na zachodzie jest to popularne w polsce sie pomalutku rozwija
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 16:30

To z pewnością rozśmieszasz wszystkich do rozpuku machając im pindolem przed oczami.
Pletwa Reborn
 

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 16:34

Pletwa Reborn napisał(a):To z pewnością rozśmieszasz wszystkich do rozpuku machając im pindolem przed oczami.

nie powiem nie,niektore kobiety reaguja śmiechem,szczególnie na początku,ale pożniej są tak przyzwyczajone do mojej nagości,że śmiech zastępuje uśmiech i czują sie normalnie z tym że jestem nago(jak pisałem już,czasem w bokserkach jestem) :)
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 17:09

W bokserkach ta? Cóż ja nie jestem w stanie zrozumieć, ale jeśli ktoś przychodzi do baru, w którym kelnerzy chodzą nago rzekomo tylko pogadać, a nie przy okazji napalać się jak nerdy do hentaiów to ludzie korzystający z takich usług mają zdecydowanie większy problem, niż ci kelnerzy pracujący tam.
Pletwa Reborn
 

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 17:13

Pletwa Reborn napisał(a):W bokserkach ta? Cóż ja nie jestem w stanie zrozumieć, ale jeśli ktoś przychodzi do baru, w którym kelnerzy chodzą nago rzekomo tylko pogadać, a nie przy okazji napalać się jak nerdy do hentaiów to ludzie korzystający z takich usług mają zdecydowanie większy problem, niż ci kelnerzy pracujący tam.

to nie jest w barach i nie ma tam kelnerów nagich....jestem wynajmowany prywatnie,np babska impreza 1o kobiet w domu i ja im kelneruje zabawiam itp
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kartka » 25 lip 2015, o 17:22

Wszystko jest dla ludzi ;-)
Myślę, że żadna praca nie hańbi, o ile nie robisz tym krzywdy innym.
Aczkolwiek przyznaję, że pierwszy raz słyszę o czymś takim jak kelnerowanie kobietom w domu na golasa :D
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 17:26

To wydaje się być wszystko w porządku o ile naprawdę nosisz te bokserki. Jednak w tym wszystkim to zdanie nie ma sensu:
nie jestem striptizerem ktory tanczy erotycznie by podniecac kobiety

Skoro tak to dlaczego chodzisz w samych bokserkach? Jakbyś miał tylko zabawiać, żartować i kelnerować to byś był ubrany jak ktoś kto się tym zajmuje, a nie jak striptizer który ma za zadanie właśnie podniecać.

Wszystko jest dla ludzi ;-)
Myślę, że żadna praca nie hańbi, o ile nie robisz tym krzywdy innym.

Powiedz to modelkom gównojadkom :)
Pletwa Reborn
 

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 17:28

kartka napisał(a):Wszystko jest dla ludzi ;-)
Myślę, że żadna praca nie hańbi, o ile nie robisz tym krzywdy innym.
Aczkolwiek przyznaję, że pierwszy raz słyszę o czymś takim jak kelnerowanie kobietom w domu na golasa :D
nie robie żadnej krzywdy,to jest po prostu dorabienie,ale raczej traktuje to jako zabawe,kobiety tez czasem chcą porządzic facetem hehe....nagolasa albo w bokserkach ,bo niektore zycza sobie mnie ubranego.
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 17:32

Pletwa Reborn napisał(a):To wydaje się być wszystko w porządku o ile naprawdę nosisz te bokserki. Jednak w tym wszystkim to zdanie nie ma sensu:
nie jestem striptizerem ktory tanczy erotycznie by podniecac kobiety

Skoro tak to dlaczego chodzisz w samych bokserkach? Jakbyś miał tylko zabawiać, żartować i kelnerować to byś był ubrany jak ktoś kto się tym zajmuje, a nie jak striptizer który ma za zadanie właśnie podniecać.

Wszystko jest dla ludzi ;-)
Myślę, że żadna praca nie hańbi, o ile nie robisz tym krzywdy innym.

Powiedz to modelkom gównojadkom :)

no bo nie tancze erotycznie!!nie doprowadzam ich do ekstazy itp...po prostu im kelneruje,czasem cos posprzatam,zabawie czyms,ale nie ma zadnego seksu!!!ani tym podobne....mysle ze chodzi tu o to ze kobiety chcą czasem poczuc władzę nie wiem,nie pytam klientek o to...
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 17:52

kris kris napisał(a):mysle ze chodzi tu o to ze kobiety chcą czasem poczuc władzę nie wiem,nie pytam klientek o to...


No właśnie nie wiesz, a może jednak chodzi o podniecenie? Co jakbyś się kilku spytał i powiedziały by ci właśnie, że je podniecasz jak sprzątasz nago.
Pletwa Reborn
 

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 18:07

Pletwa Reborn napisał(a):
kris kris napisał(a):mysle ze chodzi tu o to ze kobiety chcą czasem poczuc władzę nie wiem,nie pytam klientek o to...


No właśnie nie wiesz, a może jednak chodzi o podniecenie? Co jakbyś się kilku spytał i powiedziały by ci właśnie, że je podniecasz jak sprzątasz nago.

w 100% nie wiem,ale sądze że chodzi o zabawe,gdybym je podniecał...mmm...cóż nic bym nie mógł zeobić...ale nigdy sie z tym nie spotkałem
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kusicielka » 25 lip 2015, o 18:17

kris kris napisał(a):
Pletwa Reborn napisał(a):
kris kris napisał(a):mysle ze chodzi tu o to ze kobiety chcą czasem poczuc władzę nie wiem,nie pytam klientek o to...


No właśnie nie wiesz, a może jednak chodzi o podniecenie? Co jakbyś się kilku spytał i powiedziały by ci właśnie, że je podniecasz jak sprzątasz nago.

w 100% nie wiem,ale sądze że chodzi o zabawe,gdybym je podniecał...mmm...cóż nic bym nie mógł zeobić...ale nigdy sie z tym nie spotkałem

Mnie to specjalnie nie kręci, raczje by bawiło, nagi facet nie jest dla mnie podniecający :P
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez kris kris » 25 lip 2015, o 18:32

no właśnie bo to pewnie ma bawić a nie podniecać,zrobic drinka,podac,przyniesc,coś sie wyleje to posprzatac,zajac jakimis zabawami,taka rozrywka,juz pisalem ze nagi nie zawsze,ale cz\asem bokserki czasem taki apron zaloze,kobiety po prostu lubia byc czasem uslugiwane....
kris kris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 20:41

Re: Mężczyzna nagi kelner,sprzatanie dla kobiet,co sądzicie?

Postprzez Pletwa Reborn » 25 lip 2015, o 18:43

kris kris napisał(a):no właśnie bo to pewnie ma bawić a nie podniecać,zrobic drinka,podac,przyniesc,coś sie wyleje to posprzatac,zajac jakimis zabawami,taka rozrywka,juz pisalem ze nagi nie zawsze,ale cz\asem bokserki czasem taki apron zaloze,kobiety po prostu lubia byc czasem uslugiwane....


Wiesz... ja nic do takiego zawodu nie mam, nie ma w tym nic złego. Uważam, że ludzie którzy za takie coś płacą są dziwni, ale wciąż mi to nie przeszkadza. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to ten fragment jak pisałeś, że chodzisz nago nie po to, żeby podniecać kobiety, tylko sprzątać i usługiwać. To dopiero komicznie brzmi :D
Pletwa Reborn
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: tragathcoto9286, unbonlidisp4226