Wózek

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Wózek

Postprzez joasia007 » 25 cze 2014, o 20:59

ale ten jane muum też ładny jak się go ogląda, siostrze polece, bo widze na filmikach, że jest bardzo skrętny oraz dobrze się trzyma każdej nawierzchni :)
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Wózek

Postprzez rosiehw » 27 cze 2014, o 21:45

MariannaUmba napisał(a):
lissa napisał(a):jestem tu nowa i poszukuję opinii na temat wózków dziecięcych- spacerówek. Trochę już przeszperałam i zaczynam poważnie zastanawiać się nad Maxi Cosi. Mają dobre recenzje. Ktoś miał już z tą firmą do czynienia?

zależy o jaki model pytasz, przecież każdy jest inny, ja się mogę wypowiedzieć na temat Elea, jak mieszkasz w mieście, to się sprawdza bardzo dobrze, bo jest lekki, a do tego stabilny no i wszelkiego typu składanie, zmiany wysokości, ułożenia zmieniasz jednym lub dwoma ruchami, za pomocą przycisków, my zakupiliśmy z opcją gondoli i spacerówki, do spacerówki jeszcze się nie przesiadamy, jest czas,a le często na zakupy jak biorę dziecko, to pakuję tylko stelaż a potem montuję fotelik bo jest kompatybilny


ja wiem dużo o jane muum, graco evo Xt - bo moja znajoma go ma. jesli chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj. :) akurat w tym temacie ostatnio siedze non stop i juz przetrzepalam caly internet
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 3 lip 2014, o 09:21

ja tez moge sie wypowiadac na temat elea, bo mam i sobie chwalę, natomiast z wozkami jane nie mialam do czynienia nawet wsrod rodziny czy znajomych
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 5 lip 2014, o 15:16

ja akurat mam mure, podobna do elei ale bardziej nadajaca sie do jazdy w terenie
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 9 lip 2014, o 17:50

no tak troche inne kola ma mura :)
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez Mama Ksawerego » 13 lip 2014, o 20:52

Posiadam właśnie taki wózek. Ale byliśmy tylko dwa razy na spacerku, bo synek ma tydzień.
Mama Ksawerego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lip 2014, o 20:41

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 15 lip 2014, o 21:51

u nas maluszek(i ja tez bo mura jest dla mnie super ) uwielbia spacerki, teraz juz sie zaczyna grzechotkami interesowac, to mu zawieszam na uchwyt w gondolce, fajnie pomyslane :)
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez mamamuminka » 9 sie 2014, o 14:58

moja siostra ma mure czwórke i mówi ze jest zadowolona :) najbardziej chwali solidnosc i piankowe koła- sprawdzaja sie na wsi :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Wózek

Postprzez szdzisaw » 14 sie 2014, o 13:00

Ja z żoną mamy Murę 3 Plus,jest solidnie wykonany i dobrze się prowadzi.

szdzisaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 12:53

Re: Wózek

Postprzez zelda87 » 17 sie 2014, o 23:01

Witam, Ja mieszkam na wsi moje dziecko urodzi się niedługo. U nas jest jest raczej niedużo utwardzonych dróg dlatego potrzebujemy czegoś co się nada na teren. macie może jakieś fajne rozwiązania? Proszę o pomoc
zelda87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2014, o 22:57

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 15 wrz 2014, o 22:11

zelda87 napisał(a):Witam, Ja mieszkam na wsi moje dziecko urodzi się niedługo. U nas jest jest raczej niedużo utwardzonych dróg dlatego potrzebujemy czegoś co się nada na teren. macie może jakieś fajne rozwiązania? Proszę o pomoc

tak jak wyzej pisalam, ja mam mure plus 4 tez mieszkam poza miastem, i u mnie nie ma zadnych chodnikow, a droga piaszczysta a jak popada deszcz to tragedia dziura na dziurze, a mura sie swietnie spisuje dobra amortyzacja kola sie swietnie spisuja mysle ze po sniegu tez nie bedzie problemu smigac
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez Theila » 16 wrz 2014, o 09:04

Teraz jak dla mnie to są pojazdy kosmiczne, a nie wózki. Jak patrzę na niektóre to wyglądają cudnie. No, ale i ich cena jest taka jak jakiegoś niewielkiego auta.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 17 wrz 2014, o 21:33

jasne sa wozki, i wozki, ja tam nie powiem moja mura malo nie kosztowala, ale warto zainwestowac troszke wiecej niz, pozniej przez prawie 3 lata plakac ze sie na wozku oszczedzilo i jest sie teraz niezadowolonemu, szukalam dlugo i sie zastanawialam, i ja jestem zadowolona
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 21 wrz 2014, o 21:38

u mnie maluszek, zaczal wlasnie jezdzic w spacerowce do tej pory smigal w gondolce, i jest bardzo zadowolony, mura ma dobrze zabudowana budke i ani wiaterek ani sloneczko nie razi w oczka a jak sie rozklada to praktycznie na plasko maly ma bardzo wygodnie
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez mokli84 » 11 sty 2015, o 17:56

jeśli chodzi o idealny wózek do miasta to polecam produkty oferowane przez spam, są lekkie, zwrotne, łatwe do utrzymania w czystości, a co najważniejsze nie zajmują zbyt dużo miejsca jeśli chodzi o mieszkanie w bloku, my z mężem mamy i wózek i fotelik dla szkraba, który jest hybrydą ;)

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:46 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
mokli84
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 17:52

Re: Wózek

Postprzez kaludiab » 11 sty 2015, o 18:16

ale spam też idealnie spisują się na bezdrożach nawet przez to, że nie mają kółek dmuchanych tylko piankowe :) i dobre amortyzatory ^^

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:47 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kaludiab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 18:08

Re: Wózek

Postprzez Czarna » 13 sty 2015, o 23:16

Ponieważ dwa poprzednie posty napisała pewnie jedna osoba, będę zwracać się w liczbie pojedynczej. Bzdury piszesz, że piankowe koła są idealne na bezdroża, ponieważ znacznie gorzej amortyzują wstrząsy niż koła pompowane. Dla dziecka komfort jazdy jest wówczas nieporównywalny. Jedyna przewaga tych kół jest taka, że praktycznie nie ulegają uszkodzeniu, a pompowane są narażone na łapanie kapcia.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wózek

Postprzez monika89b » 15 sty 2015, o 00:20

Ja dla swojego synka mam wózek Jeep Overland i nie zamieniła bym go na żaden inny. Świetnie sprawdza się w każdym terenie, czy to droga utwardzona, kamienista, piasek, śnieg. Jest bardzo lekki i również tak samo się prowadzi. Jest to bardziej spacerówka ale jak najbardziej sprawdziła się nawet dla noworodka, wystarczyło włożyć ciepły śpiworek. Duże pompowane koła amortyzują wstrząsy. Teraz synek ma 15 mies. i na pewno jeszcze długo w nim pojeździ.

wzek_do_biegania.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
monika89b
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2015, o 00:06

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 25 sty 2015, o 19:35

a co ze spacerówkami lżejszymi? chcialabym sie przesiasc na wiosnę i teraz mam elea, a chcialabym cos lzejszego, bo moje dziecko juz dobrze siedzi, raczkuje i chodzi przy meblach, mysle na wiosne o zmianie wozka, ogladalam na razie quinny wozki i graco i chicco, najlepszy byl zapp xtra, ale nie wiem jeszcze sama...
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez mmonika » 2 lut 2015, o 11:12

My mieliśmy wózek Tako Jumper 3w1, gondola i nosidełko sprawdziło się super, ale spacerówka powiem szczerze nam się w ogóle nie przydała, bo z tymi pompowanymi kołami była za ciężka i postanowiliśmy kupić coś lżejszego.
mmonika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 11:06

Re: Wózek

Postprzez mokli84 » 2 lut 2015, o 20:55

wybacz koleżanko, ale to Ty głupoty piszesz i jeszcze mnie oskarżasz, że to pisze jedna i ta sama osoba... ;/ jeśli chodzi o koła np. w spam to są one wykonane tak, że pianka jest odpowiednio miękka, tak że amortyzuje idealnie wszelkie wstrząsy, a jak miałaś wózek ze wschodu z twardymi kołami to rozumiem Twój ból, ponieważ wtedy są super twarde i nic nie amortyzują ;)

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:45 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
mokli84
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 17:52

Re: Wózek

Postprzez Czarna » 8 lut 2015, o 23:43

mokli84 napisał(a):wybacz koleżanko, ale to Ty głupoty piszesz i jeszcze mnie oskarżasz, że to pisze jedna i ta sama osoba... ;/ jeśli chodzi o koła np. w Maxi Cosi Mura Plus 4 to są one wykonane tak, że pianka jest odpowiednio miękka, tak że amortyzuje idealnie wszelkie wstrząsy, a jak miałaś wózek ze wschodu z twardymi kołami to rozumiem Twój ból, ponieważ wtedy są super twarde i nic nie amortyzują ;)

Wnioskuję, że to do mnie, choć wypadałoby albo użyć opcji cytatu albo chociaż wymienić nick osoby, której się odpisuje po trzech tygodniach, tym bardziej, że od tamtego czasu w temacie pojawiły się kolejne posty... Poza tym proponuję Ci zastanowić się dwa razy przed napisaniem idiotycznego posta, bo tylko tak mogę skwitować Twój żałosny tekst o moim rzekomym wózku ze wschodu. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnęłaś taki wniosek, a jeśli chciałaś po prostu być zabawna tudzież zgryźliwa, to raczej Ci nie wyszło.

PS
Jeśli nie piszesz spod dwóch nicków, to wychodzi na to, że masz cichą wielbicielkę, skoro koleżanka kaludiab przybyła na forum kilkanaście minut po Tobie, pisze zawsze w tych samych tematach, co Ty i to po kilkunastu minutach od Twojego postu, mając przeważnie podobne zdanie. No i to zbieg okoliczności, że obie ostatni raz byłyście na forum 2 lutego :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wózek

Postprzez mokli84 » 26 lut 2015, o 22:18

tak moja droga to zbieg okoliczności, którego nie zrozumiesz! ;) bo to moja przyjacióła i piszemy razem ^^ a to, że cenimy sobie spamto tylko dlatego, że cenimy sobie bezpieczeństwo Maluchów naszych :) srry, ale patrząc na ten wózek ciężko mi inne wnioski wysnuć!

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:45 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
mokli84
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 17:52

Re: Wózek

Postprzez kaludiab » 26 lut 2015, o 22:27

no właśnie, także nie rozumiem Twoje oburzenia, a przy okazji chyba dobrze, że wspierami polską firmę taką jaką jest SPAM! a nie obcy kapitał i to jeszcze w takich czasach... niektórzy to ignoranci!

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:43 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kaludiab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 18:08

Re: Wózek

Postprzez Czarna » 26 lut 2015, o 22:34

No jeśli Maxi-Cosi jest według Was polską firmą to może już się dalej nie kompromitujcie na forum :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]