on chcę koleżenstwa czy napewno?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 18 gru 2014, o 00:05

Spytkam się z facetem ponad 3 miesiące, mówil ze mu zalezy, potem ze nic nie czuje, potem znowu, że mu zalezy. Dziś powiedizał ze chce się kolegowac, ze poukładał sobie to wszytsko i ze on narazie chyba musi kobiety zostawić w spokoju, ze mnei uwielbia, że lubi ze mna rozmawiać ale ze nic z tego nie bedzie. TRoche sie pogubilam bo w piatek jeszcze mowil ze my zalezy i cos czuje.. i on tak zmienia zdanie. Nie wiem czy on boi sie zwiazku, czy naprawde jest tak jak mówi.
Spotkać sie i pogadac z nim o tym ? ja i tak kolegoac sie nie bede potrafiła, bo nie wierzę w takie koleżenstwo...
Pwoeidział, że jutro może przyjechać, wole chyba to usłyszeć prosto w oczy niż przez telefon. Gdy jeszcze wypomina mi mojego przyjeciala (faceta) w sumie pierwszy raz, powiedzial ze jak jego nie ma to jest on, ze mam zdjecia z nim, ale gdy pytam czy jest zazdrosny to nic nie odpowiada. I tak mi sie kłóci koleżesnsto i takie jego teskty. :|
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez iza813 » 18 gru 2014, o 10:43

Byłam ponad roku temu w podobnej sytuacji,też raz słyszałam że mu zależy ale nic nie czuje.A na następnym spotkaniu mówił że coś czuje ale nic z tego nie bedzie i takie tam.Ja bym powiedziała facetowi w prost żeby się zdecydował,bo sam nie ma kontroli nad tym co mówi ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 18 gru 2014, o 16:11

i jak się Twoja sytuacja rozwineła ?
własnie przez telefon to on umie powiedzieć, że chce koleżenstwa, ale chciałabym zeby mi to powiedizał prosto w oczy i zobacze jak się bedzei dalej zachowywał, ja tez nei bede czekac na jego decyzje, bo czasem czuje sie tak jakbym była ale gdyby pojawiła sie inna to by poleciał .... :|
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Astra » 18 gru 2014, o 18:33

Oj kochana jesli facet jest takim ,,kreciolkiem,, to niestety ale nie wrozy to nic dobrego
miedzy Wami.
Mysle, ze zawsze dobrze jest wiedziec jakie ktos ma w stosunku do nas zamiary.
Ten facet jak widac paple to co mu slina na jezyk przynosi , zmieniajac przy tym zdanie.
Jakos to nie za dobrze o nim swiadczy.
Dlatego by przerwac ten ,,balagan,, warto po prostu pogadac z nim wprost i bez sciemniania, bo tylko
wtedy masz szanse na jasnosc sytuacji.
Jesli Ci na takich wyjasnieniach zalezy to porozmawiaj z nim. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 18 gru 2014, o 20:13

no właśnie jest, sam nie wie czego chce, pies ogrodnika sam nie wiezmie i innemu nie da .. mam dziś z nim rozmawiaiać ale jak narazie powiedzial ze jedzie z kolega do szppitala bo cos ma z nogą i nei wiem czy to wymówka czy na serio, niby z kolega rozmawaiłam ale wiadomo jak to moze byc :) mam nadzieje ze dziś dojdzie do rozmowy bo chce miec to już za soba i nie chce dłuzej ciagnać tej niepewnosci, chociaz wiem ze to i tak nic z tego nie bedzie, ale chce to usłyszec prosto w oczy w sumie ja tez powiem co o nim mysle :)
:cry: ah...
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez margaret18 » 18 gru 2014, o 22:08

Wiesz, bylam w bardzo podobnej sytuacji, najpierw zwyczajnie sie spotykaliśmy pozniej on zapyfal czy nie chcialabym byc z nim ze mozemu sprobowac, pozniej nagle przed jednym z naszych kolejnych spotkan napisał ze on tak nie moze ze nie wie co czuje i wogole, ze lepiej to zakończyc zanim sie na powaznie zakocham ze nie chce mnie zranic, porozmawialismy w oczy powiedzial ze jednak chce sprobowac, znowu sie zeszliśmy na kilka dni a pozniej z dnia na dzien mniej sie odzywal i doszlo do rozstania, to tak w skrócie.. Ale moim zdaniem nie warto sie w cos takiego ladowac tym bardziej jesli on Ci mowi ze nie wie co czuje i wogole, będziesz w to brnela to pozniej tylko bedziesz dluzej cierpiec, moim zdaniem powinnas to zakończyc. Trzymaj sie :)
margaret18
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 sty 2014, o 07:24

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 19 gru 2014, o 00:26

Miał przyjechac ale nadal siedzi z tym kolega w szpitaalu, w sumie dziwne to troche bo tyle czasu i oo.. Powiedziałam wczesniej sobie ze jak dzis nie rpzyjedzie to juz nie bede chciala sie z nim spotkac, po prostu pogodze sie z tym chociaz to trudne, wczroaj proponowalm spotkanie nie mogl, dzis kolega w szpitalu, czy to taki zbiegokolicznosci czy moze nie jest nam pisane spotkanie. Teraz nei wiem czy moiwc jeszcze o dalej o spotkaniu czy juz poprostu sie wcale nei odzywac
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Astra » 19 gru 2014, o 01:13

Uwazam , ze kazdemu warto zawsze dac szanse na przedstwaienie swojej linii,,obrony,,.
Dlatego gdyby o mnie chodzilo to bym spokojnie poczekala na te rozmowe bez nerwowego popedzania .
Czasami jest tak , ze los potrafi rzucac klody pod nogi , wiec moze i Jemu tez rzucil? :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 19 gru 2014, o 12:19

Tak tylko to bardziej mi zalezy na rozmowie widac niz jemu, ja nie iwem czy on boi sie mi powiedziec w oczy ze chce kolezenstwa i przeciaga to caly czas czy jak, ja bym chciala to miec juz z glowy, wole odrazu bo po tygodniu juz wolalbym go nie widziec niz znowu poruszac ten temat.
hah, własnie to jest nagorsze ze on sie niczym nie przejmuje jest tak zapracowany ma swoje konie, ze hm. czasem mysle ze mu wszytsko jedno, albo udaje tylko ze nic go nie rusza i zawsze jest usmiechniety, ale kiedys powiedzial ze przy koniach sie otwiera wiec moze gdy jest sam cos zaczyna myslec...
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Manday21 » 19 gru 2014, o 12:34

Dzwoniłamdo niego mowiac o spotkaniu powiedizal ze nie ma czasy bo juz sie umowil i taki jest z nim temat, nie chce juz mi sie go po to prosic chyba czas zapomniec o nim i o tym co bylo, trudne to bedzie no ale coz... latac tez nie mam zamiaru. nie wiem czy pisac mu cos jeszcze czy po prostu juz nic i dalej zyc
Manday21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 00:03

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez kamol91 » 19 gru 2014, o 22:15

musisz sobie niestety znaleźć innego. Będzie ciężko ale sobie na pewno dasz radę.

kamol91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:14

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Lemilla » 20 gru 2014, o 19:57

Kochana, jak on Ci takie bajki opowiada to znaczy tylko jedno: kręci z drugą na boku i nie może się zdecydować. Kombinuje tak że jak by z jedną nie wyszło to żeby miał drugą. Nie inwestuj uczuć w takiego faceta.

Avatar użytkownika
Lemilla
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 19:40

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez megi » 20 gru 2014, o 20:44

moja droga jestem teraz w podobnej sytuacji(czyt.nierozumiem go-to mój wpis).u nas nie było żadnych deklaracji i tego typu rozmów lubimy się i tyle,ale ja tak jak ty też bym chciała wiedzieć o co chodzi.tak samo jest z naszym umawianiem ,bo zawsze ma coś innego.oczywiście mnie to wkurza,mam burze mózgu,nie nadążam za własnymi myślami,a jak się zobaczymy to mi nerwy mijaja i wybaczam i tak wkółko.rozumiem ,że jest ci trudno,bo zawsze łatwiej jest być z tej drugiej strony.my kobiety to jeszcze podchodzimy dotego zbyt emocjonalnie i potem cierpimy.sama nie wiem czy takie koleżeństwo jest możliwe,bo zazdrość w końcu i tak da znać o sobie,a o zwykłego kolege nie możemy być zazdrosne prawda?napisz mi jak to się dalej potoczyło,może bliżej świąt przemówi ludzkim głosem...
megi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 11:47

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez gigi88 » 20 gru 2014, o 22:47

Ale jakiś mega niezdecydowany, chłopaki dajcie spokój

gigi88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: on chcę koleżenstwa czy napewno?

Postprzez Lemilla » 11 sty 2015, o 17:07

Tak to jest jak się chce zjeść jabłko i mieć jabłko. Jak się spraw nie postawi jasno od samego początku to potem tylko się cierpi.

Avatar użytkownika
Lemilla
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 19:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]