PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kornelka00 » 21 lis 2014, o 15:05

Ja polecam kosmetyki z oczywistego powodu;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez antola » 21 lis 2014, o 21:47

są takie fajne bransoletki, gdzie możesz wpisać jakiś cel do zrealizowania Chouchou - kupiłam mamie i przyjaciółce. W ten weekend jest rabat na kod: ChouChou20 - częstujcie się ;)
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kokosanka90 » 21 lis 2014, o 23:37

Ja lubię kupować książki, oczywiście wtedy, kiedy osoba obdarowywana na pewno lubi czytać :-) Ostatnio na ksiegoswiat kupiłam pięknie wydane baśnie braci Grimm :)
Kokosanka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:09

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Lovrin_pl » 23 lis 2014, o 11:20

Pomysłów na prezent może być naprawdę bardzo wiele i chyba większość zależy od tego jaki budżet posiadamy na ten cel oraz dla kogo ma to być prezent. Jeżeli dla kobiety,to warto postawić na kosmetyki lub stylową biżuterię.

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kajocha » 24 lis 2014, o 12:01

Ja z moim mężem od jakiegoś czasu kupujemy sobie ustalane prezenty- zawsze pytami się co chcemy dostać i kupujemy coś praktycznego, chociaż ja do tego i tak jakiś drobiazg niespodziankę jeszcze wyszukam. W tym roku dla męża będzie większy prezent, bo ma przed świętami urodziny, zażyczył sobie kamerę poklatkową Brinno- chciał taką do filmowania zasiadek, a dla mnie ma kupić elegancką torebkę- ciekawa jestem wyboru.
Kajocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 11:24

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez nakkim » 24 lis 2014, o 15:58

Ja w tym roku mam zamiar kupić wyłącznie praktyczne prezenty. Z klasą. Myślę między innymi o zakupie kilku lamp. Chcę "ożywić" wystrój nie tylko mojego mieszkanie, ale także mieszkań moich przyjaciółek.

nakkim
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 15:56

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez apollo » 25 lis 2014, o 13:51

To dopiero wymyśliłaś. Pewnie wszystkie moje koleżanki marzą o tym, abym im kupił lampę ;D
Moja mama dostanie masaż, tata jazdę czołgiem, brat kurs karate, ale wszystko tanio kupione na Prezent Marzeń. Również jestem zwolenniczką prezentów ciekawych...
apollo
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Theila » 28 lis 2014, o 10:59

Hmm a ta podstawa tego woka się nie grzeje? Widziałam to już na rynku. Chyba to się Inmfi-Wok nazywa.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez tamira » 28 lis 2014, o 11:51

A co kupić wujowi, który wszystko ma i na wszystko go stać?
Wymyśliłam nalewkę własnej roboty w eleganckiej karafce, ale nie jestem do końca pewna czy to dobry pomysł...

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez malinka 61 » 30 lis 2014, o 21:38

tamira napisał(a):A co kupić wujowi, który wszystko ma i na wszystko go stać?
Wymyśliłam nalewkę własnej roboty w eleganckiej karafce, ale nie jestem do końca pewna czy to dobry pomysł...


Super prezent , o ile takie nalewki pije,a do tego dobre domowe ciasto :D a może dobry koniaczek ???dla zdrowotności :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hadassa » 1 gru 2014, o 12:27

Tamira, dokładnie skoro ma wszystko, to coś od siebie będzie rewelacyjnym rozwiązaniem

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez malinka 61 » 1 gru 2014, o 16:51

Ja dzisiaj zamówiłam przez internet prezenty praktyczne bo kosmetyki to trzeba trafić w gusta osoby obdarowanej , a więc dla jednego z panów , korkociąg do wina z otwieraczem i pompką do próżnego zamykania win , dla dwóch dziewczyn formy do pieczenia emaliowane z powłoką diamentową , które mogą posłużyć długie lata , następnie dla trzeciej , poduchę ozdobną , taka fajna puszystą , :) zostało mi jeszcze dwóch panów , no i dwoje dzieci malutkich i troje średnich :) Ruina portfela :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hadassa » 2 gru 2014, o 10:32

Chyba jestem naprowadzona na kolejne prezenty ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez apollo » 3 gru 2014, o 14:01

Chrześnica pozna nurkowanie w Katowicach, po prostu okazja z Prezent Marzeń. Większość zestawów już mam, kupione za małe pieniądze. Najważniejsze, że udało się zebrać coś, co na pewno zrobi wrażenie na wszystkich.
apollo
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez lulumiranda » 3 gru 2014, o 17:40

Obecnie w Warszawie jest ciekawa opcja na spędzenie z dziećmi Mikołajek. Można zarejestrować się na stronie Wedla i rozdają wejściówki do fabryki. Byłam w zeszłym roku, dzisiaj się zarejestrowałam tak wiec może się załapię ponieważ było fajnie. Konkursy, można było najeść się czekolady.
Ja jeszcze nie zrobiłam dzieciakom z rodziny prezentów na święta. Siostrzenica męża ( jest chrzestnym) bardzo chciałaby dostać tablet. Dziewczynka ma 8 lat ale jest tak energiczna, że po prostu boję się,że ten tablet dużo nie przetrwa. Myślicie,że warto kupić? Czy jednak zastanowić się nad czymś innym?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez zielonka-321 » 5 gru 2014, o 14:48

Trochę się krępuje dać mojej przyjaciółce coś o czym ciągle mówi. Co prawda w żarach, ale chyba naprawdę ma to na myśli. Znamy się już bardzo długo, ale od takich prezentów stroniłyśmy. Chodzi mi mianowicie o akcesoria erotoys pl, możecie mi doradzić czy to dobry pomysł, czy się nie obrazi czy coś ? Z góry dzięki :)
zielonka-321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 15:04

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kajocha » 5 gru 2014, o 15:32

nakkim napisał(a):Ja w tym roku mam zamiar kupić wyłącznie praktyczne prezenty. Z klasą. Myślę między innymi o zakupie kilku lamp. Chcę "ożywić" wystrój nie tylko mojego mieszkanie, ale także mieszkań moich przyjaciółek.


Uważam, że to bardzo fajny pomysł, ja tam lubię praktyczne prezenty. W dmtrade, gdzie kupiłam kamerę, mają też wybór oświetlenia, fajna jest lampa led z czujnikiem ruchu może Cię zainspiruje.
Kajocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 11:24

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hadassa » 7 gru 2014, o 16:02

Kupiłam już prezent dla przyjaciółki :) i jak się okazało ktoś tez na takowy wpadł już na forum :D
Więc to tylko potwierdza że będzie raczej trafiony
A mianowicie bardzo fajny zestaw brązujący :D

Obrazek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez lulumiranda » 7 gru 2014, o 20:20

Chciałabym się z Wami podzielić wrażeniami z wizyty u Wedla. Bardzo nam się podobało. Szczególnie dzieciom, które korzystały ponieważ można było tam najeść się cukierków i czekolady do woli.
Przyszliśmy trochę wcześniej , miłym gestem było poczęstowanie nas gorącą czekoladą w oczekiwaniu na zwiedzanie. Które trwało ok 1 godzinę. Pokazali nam jak się robi czekoladę, duże wrażenie na mnie jak i na dzieciach zrobiły czekoladowe rzeźby.
W szczególności kolejka ( cała z czekolady):
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez puderniczka » 8 gru 2014, o 23:16

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez MiszaM » 18 gru 2014, o 14:29

Widziałam w Teletorium takie fajne słuchawki wyglądające na nauszniki, myślicie że to fajny pomysł na prezent?
MiszaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 13:23

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez malinka 61 » 18 gru 2014, o 15:00

Dla męża i syna kupiłam kamerki do samochodu , taki fajny gadżet , :) Może dojdą do świąt . :)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez marqiza » 19 gru 2014, o 14:38

dla mamy już mam prezent, wczoraj byłam w aptece i kupiłam jej świąteczny zestaw kosmetyków Sensilis Supreme z kawiorem, ojcu kupiłam wielki model do sklejania, bo się tym pasjonuje, zostało mi jeszcze kilka osób, ale w weekend idę na dalsze poszukiwania, najważniejsze osoby w moim życiu mają już prezenty i z tego się cieszę :)
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez baba » 22 gru 2014, o 15:35

Dla kobiety fajnym prezentem na pewno będzie torebka, bo ich nigdy za wiele. Sama sobie sprawiłam prezent pod choinkę i kupiłam szarą skórzaną torebkę Vera Pelle ze sklepu online Cervandone. Czemu sobie samemu nie sprawiać też prezentów, jak się wie czego się potrzebuje. :D
baba
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Lovrin_pl » 22 gru 2014, o 15:56

Weź pod uwagę także sklepy internetowe bo teraz w galeriach handlowych będą prawdziwe tłum,a zamawiając online unikniesz kolejek i możesz liczyć także na atrakcyjne promocje.

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników