Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 18 sty 2013, o 22:18

No widzisz, to dzięki naszym opiniom o Garnier Mineral Invisible, wiesz już że istnieją dwa ;)
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Misiek » 19 sty 2013, o 13:55

Ciężko jest zwalczyć te plamy. Dlatego też postanowiłam znaleźć taki antyperspirant, który nie będzie ich zostawiał. Zakupiłam dezodorant kremowy roll-on HB i póki co nie zauważyłam żadnych brzydkich plam. Myślę, że tak już pozostanie :)
Misiek
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez krecik88 » 20 sty 2013, o 23:12

I ja polecam Garnier Mineral Invisible, używam w formie kulki od ponad miesiąca, jak dotąd zero plam, działa jak należy, przyjemnie pachnie nic dodać nic ująć, wart zakupu;)
krecik88
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez gohusia » 25 sty 2013, o 15:34

Ja też go mam, stosuję i powiem że miło mnie zaskoczył. na braku plam najbardziej mi zależało a tutaj to właśnie dostałam :D
gohusia
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 31 sty 2013, o 13:47

Misiek miałam HB, ale jak wszystko prawie.. niestety mnie uczulał. Nie zdążyłam przekonać się, jak poradzi sobie z tkaninami i plamami zatem. W przypadku Garniera mam ten komfort, że nie uczula i nie plami czyli dwa w jednym.
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez apollo » 26 lut 2013, o 12:30

Cóż... ciężki przypadek ;-) U mnie skutecznie działa dezodorant naturalny HB. Świetny kosmetyk, w zasadzie jedyny, który u mnie skutecznie zapobiegał pojawianiu się potu, a kilka produktów to ja już testowałam ;-)

Obrazek
apollo
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez oena472 » 7 mar 2013, o 17:53

ja z dezodorantami skończyłam współprace już dawno temu, wlasnie z powodu plam. zaczelam uzywać prodykt z apteki " etiaxil" sprawdza sie rewelacyjnie, stosuje sie go na noc, 1-2 razy w tyg ObrazekObrazekObrazekObrazek
oena472
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:38

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez apollo » 5 mar 2014, o 13:43

Miałaś ten dezodorant?

Obrazek

Uczulał? Kosmetyk naturalny? Miałaś testy? Na co dokładnie jesteś uczulona?
apollo
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Karolcia93 » 5 mar 2014, o 14:41

Ja od stosowania zwykłych dezodorantów w sprayu miałam straszne podrażnienia pod pachami, jakaś dziwna wysypka mi się robiła, i odkąd zaczęłam stosować dezodorant w kulce Vichy bez parabenu i alkoholu, to wszystko jest ok:) także polecam dezodoranty w kulce + nie zostawiają śladów na ubraniach i nie podrażniaja skóry
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez lipstick11 » 6 mar 2014, o 23:53

Ja używam Rexony w sztyfcie i nie mam żadnego problemu z plamami, trzeba trochę odczekać po założeniu bluzki i jest ok. W ogóle uważam, że Rexona jest najskuteczniejsza z drogeryjnych antyperspirantów.
lipstick11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 23:50

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Julka34 » 13 mar 2014, o 14:57

Ja mam dezodorant w kulce Sorayi z serii Świat Natury i oprócz tego, że bardzo dobrze zabezpiecza nas na cały dzień, to nie brudzi ubrań. Nie odnotowałam żadnych plam nawet na czarnych koszulkach. :)
Julka34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 13:49

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez apollo » 15 kwi 2014, o 12:28

Jeszcze na pewno dezodorant naturalny łagodny w sprayu, też HB. Tutaj macie neutralizowany zapach, przy czym nie jest zatykane całkowicie pocenie się, bo to nie jest dobre - pot powinien się pojawiać, to dla nas naturalne, kluczowe jest po prostu ograniczanie w maksymalny sposób pojawiania się kiepskich zapachów.
apollo
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez TaniozUSA_pl » 16 kwi 2014, o 11:08

Ja nie polecam tych w kulce,a to dlatego że raz: są mniej skuteczne niż te w sprayu,a dwa też zostawiają plamy więc nie wiem czy jest sens ich kupna. Postawiłbym raczej na coś skutecznego i dobrego jak Nivea lub Rexona.
TaniozUSA_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 10:15

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez anett » 19 lis 2014, o 21:52

A co sądzicie o tym nowym Garniej Neo? Ma konsystencję, która szybko odparowuje wodę i szybko wysycha. Używam go jeszcze krótko, ale póki co nie zauważyłam, aby pozostawiał jakieś plamy na ubraniach. Ma też bardzo przyjemny zapach - Soft Cotton.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Hadassa » 20 lis 2014, o 11:39

anett a jak działa na pocenie sie ??
Widziałam go ostatnio w drogerii i mnie zainteresował, bo ma 80% składników pielęgnujących z tego co czytałam...
A że akurat niedługo bedę musiała coś kupić to się może skuszę ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Scarlett » 21 lis 2014, o 00:35

Mi prawdę mówiąc też wydaje się, że te w sprayu są skuteczniejsze, przynajmniej w moim przypadku. A korzystam z Nivei. Z plamami się borykałam, owszem, zwłaszcza, że duża część mojej garderoby jest koloru czarnego. Ale zazwyczaj odczekuję chwilę po spryskaniu i jeszcze delikatnie "osuszam" pachę - i wtedy jest okej :)
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Hadassa » 21 lis 2014, o 10:18

A ja mam wrażenie że w spray nic nie daje :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Tygrys » 21 lis 2014, o 10:49

ja używam z Vichy, tego z zieloną nakrętką. żadnych plan na ubraniu i bardzo skuteczny, nawet latem. Tylko zawszę poluję na promocję - bo kosztuję trochę.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Kornelka00 » 21 lis 2014, o 15:08

dla mnie zdecydowanie spray, każdy inny pozostawia plamy albo po prostu jest nieskuteczny. Bardzo różne testowałam, i w większości szybko wracałałam do swojej reksonki.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez jałowa » 22 lis 2014, o 13:44

ja od niedawna używam garnier neo ten z dozownikiem, konsystencja antyperspirantu to suchy krem więc idealnie się dozuje pod pachę a do tego nie pozostawia śladów, poza tym czuję świeżość długo po nałożeniu antyperspirantu.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Tusia » 25 lis 2014, o 04:33

anett napisał(a):A co sądzicie o tym nowym Garniej Neo?


Nie znam, a to jaka jest jego konsystencja ?
Tusia
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez anett » 25 lis 2014, o 21:35

Chroni przed poceniem się do 48 godzin do tego dzięki formule suchego kremu, która nie zawiera alkoholu, wchłania się odrazu i nie zostawia śladów na ubraniach.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Natka92 » 26 lis 2014, o 01:23

Ja używam juz od dawna tylko dezodorantów w kulce, zwykłe w sprayu mnie uczulały... Głównie jest to Ziaja, Vichy lub Nivea. W sumie Garniera w kulce jeszcze nie używałam, polecacie?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez jałowa » 2 gru 2014, o 21:14

Tusia napisał(a):Nie znam, a to jaka jest jego konsystencja ?

Garnier Neo ma konsystencję suchego kremu, poza tym ma nietypowa formę dozowania odpowiedniej ilości kremu pod pachę dzięki nowej rozwiązaniu nakładania antyperspirantu.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez anett » 2 gru 2014, o 23:22

Natka92 napisał(a):Ja używam juz od dawna tylko dezodorantów w kulce, zwykłe w sprayu mnie uczulały... Głównie jest to Ziaja, Vichy lub Nivea. W sumie Garniera w kulce jeszcze nie używałam, polecacie?


...ja osobiście polecam Garnier Neo. U mnie się sprawdził, ze względu na to że nie brudzi, ładny zapach utrzymuje się przez cały dzień. (Producent mówi o 48h, ale nie testowałam go na tak długim dystansie ;) )
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]