wybielanie zębów w domu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez apollo » 18 lip 2014, o 07:45

He? A niby jak? Najlepszym sposobem jest dbanie o dietę, ograniczanie używek i systematyczna pielęgnacja.
Żadne inne wspaniałe metody efektów nie przyniosą, tym bardziej efektów trwałych.
apollo
 

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Astra » 20 lip 2014, o 17:37

Ostatnio wyczytalam , ze doskonalym sposobem na wybielanie zebow nawet o 2 tony ,
jest codzienne i systematyczne pocieranie przez 5 minut wewnetrzna czescia skorki banana.
Sama to stosuje i musze przyznac , ze zeby mi naprawde zaczely jasniec.
Robie to dopiero tydzien i bede stosowac dalej .
Zobaczymy ,jaki bedzie efekt tego pocierania po miesiacu , bo zamierzam tak wybielac zeby . :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez alinnna36 » 22 paź 2014, o 23:40

Aby samodzielnie wybielić zęby, można zdecydować się na dobrej jakości nakładki wybielające. :)

alinnna36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 23:37

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez e-kosmeo_pl » 23 paź 2014, o 12:13

Toi nic nie da,te wszystkie paski czy nakładki wybielające nie są skuteczne i z takimi opiniami możesz się spotkać. Jeżeli faktycznie chcesz mieć efekt i pewność ze na skutek wybielania ni ucierpiało szkliwo zębów,to polecam udać się do dobrego stomatologa na profesjonalny zabieg.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Modna26 » 29 kwi 2015, o 13:59

ja kiedyś wybielałam zęby w domu takim preparatem biała perła, to taki żel i dwie nakładki. żelem się smarowało te nakładki na zęby się nakładało i trzymało chyba pół godzinki. Powiem wam, że efekt był, bo sama go widziała, ale i nie ja, bo nawet znajomi się mnie pytali skąd mam tak białe zęby...muszę sobie to jeszcze raz kupić...
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kajunia » 29 kwi 2015, o 21:53

Słyszałam, że dobrze działa soda z pastą lub sól

Szkolenie przedłużania rzęs - efect4you.pl/
kajunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:50

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 11:59

też słyszałam o sodzie, ale soda też niszczy szkliwo

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez essaja » 20 lip 2015, o 08:53

Dziewczyny, stosowałam kiedyś paski wybielające, ale nie pamiętam, jakiej firmy. Kupiłam je w rossmannie, kosztowały około 100 zł. Efekt po nich był rewelacyjny, utrzymywał się niemal rok! Niestety teraz te paski nie są już dostępne. Czy znacie jakieś inne, w tej cenie, które wybielą ząbki? ;)
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez sebik908 » 20 lip 2015, o 10:09

Ja kiedyś wybielałem nakładkami to przez tydzień niemogłem z bolu wytrzymac taka nadwrażliwość:-) teraz od lat myję zęby denivit white i zęby naprawdę są dużo bielsze, bez bólu:-)

sebik908
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 11:12
Lokalizacja: Toruń

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez anielka12 » 21 lip 2015, o 07:58

Dziewczyny, tu nie chodzi tylko o higiene jamy ustnej czy o picie kawy i herbaty. Wina leży też po stronie kości! Niektórzy z natury mają żółte zęby i chociażby myli 10 razy dziennie to nic tego nie zmieni. A co do stosowania pasków, korzystałam w iBright i nie miałam żadnych skutków ubocznych. Aczkolwiek mojej koleżance krwawiły dziąsła bo ich użyciu.

anielka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 07:50

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez essaja » 24 lip 2015, o 11:12

anielka12, masz rację, ale jeśli da się je wybielić, to uważam, że warto. ;) Dziękuję za nazwę pasków, poszukam. Możesz powiedzieć, ile kosztowało i ile było pasków w opakowaniu?
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kamilagrzaniecka » 27 lip 2015, o 15:15

Polecam paski opalescence z White Light, więcej sposób na wybielanie zębów możesz znaleźć na SPAM

Ostatnio edytowano 30 lip 2015, o 08:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kamilagrzaniecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 22:02

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez victoria_933 » 13 sie 2015, o 09:53

Ja nie znalazłam skutecznego zabiegu domowego. W młodości mocno sobie zniszczyłam zęby sodą oczyszczoną z cytryną... Teraz chodzę co 1-2 lata na wybielanie w salonie.
victoria_933
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 12:45

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Sandra2121 » 15 sie 2015, o 14:18

W aptekach są dobre pasty wybielające. W internetowej, czy stacjonarnej Ziko możesz znaleźć blackwood czy coś takiego. Działa bardzo ładnie :)
Sandra2121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 16:32

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez BlackWolf » 18 sie 2015, o 13:23

Soda wybiela zęby. Może nie ma efektu natychmiastowego, ale widać po czasie różnice.
Mimo, że Colgate duraphat 5000 nie jest typową pastą wybielającą, to jednak po tygodniu jej stosowania zęby zrobiły się znacznie bielsze. Stosowałam różne pasty wybielające i żadnych efektów nie było widać. Z tej jestem zadowolona. W Polsce kosztuje od 24zł do 30zł bodajże.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Modna26 » 19 sie 2015, o 10:25

ostatnio miałam problem z dziąsłami kupiłam pastę ajona, taka malutka tubka w aptece do kupienia. Okazuje się, że pasta ta również wybieliła mi zęby. wydaja się być jaśniejsze, a tylko nią myję zęby..
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Marika87 » 25 sie 2015, o 12:29

ponoć truskawki są świetnym wybielaczem zębów..ale już chyba trochę po sezonie. słyszałam jeszcze o cytrynie. a sama wypróbowałam kiedyś system 10 z białej perły. coś tam działa ale strasznie dużo roboty z tym.. bo są nakładki które musisz najpierw odbić na swoich zębach a później siedzieć z nimi wypełnionymi żelem.. no ogólnie dużo zachodu... ;/
Marika87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 13:36

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kolasunia » 30 sie 2015, o 14:44

Ja nie jestem przekonana do wybielania domowego. Jakiś czas używałam białej perły i nie pomogło. Moja siostra poszła do kliniki borczyka w katowicach na wybielanie i choć miała gorsze zęby ode mnie, to efekt wybielania był lepszy. Tak więc jest różnica.
kolasunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:09

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez rudadagusia » 31 sie 2015, o 11:27

podobno soda działa
rudadagusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 11:22

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez nieuczesanamyśl » 4 wrz 2015, o 11:59

Aldonka09 napisał(a):Świetne działanie wybielające mają pasty do zębów "Blanx". Jest ich parę rodzajów, w zależności od potrzeb. Dodatkowo polecam mycie zębów wodą z solą, ale tylko raz w tygodniu, żeby nie uszkodzić szkliwa.

Solą, sodą, sokiem z cytryny i innymi takimi "cudownymi domowymi metodami" pogorszysz stan zębów. Będą bielsze przez chwilę, a potem żółknąć szybciej i bardziej. Nie ma szans, żeby nie uszkodzić w ten sposób szkliwa!
Tak naprawdę, nie oszukujmy się, jedyną skuteczną metodą trwałego wybielania zębów jest wybielanie stomatologiczne.
nieuczesanamyśl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 12:32

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Lagenko_pl » 8 wrz 2015, o 10:55

Moim zdaniem te wszystkie domowe sposoby,plus soki z cytryny,soda itd- nie pomagają,są jedynie taką odskocznia i pozwalają myśleć że dzięki nim nasze zęby staną się bielsze co w praktyce nie jest prawdą,nawet pasta wybielająca nie zda egzaminu.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Vanessa » 8 wrz 2015, o 12:33

Też mi się wydaje, że jedyny bezpieczny i skuteczny sposób na wybielanie zębów to wizyta u dentysty. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o tych domowych metodach :)
Vanessa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 16:08

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 18:09

W warunkach domowych nie ma co próbować, bo można uszkodzić szkliwo
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Julitka92 » 19 lis 2015, o 23:08

Ja wybielam zęby w warunkach domowych i nie zgadzam się, że lepsza jest droga wizyta u dentysty w tym celu. Używam plus system od białej perły bo nie niszczy szkliwa i efekty widać bardzo szybko. Sam zabieg też nie jest skomplikowany bo dopasowuje się nakładki do kształtu swoich zębów i po umyciu ich pastą wybielająca zakłada sie wraz z żelem na kilkanaście minut. Mialam poważny problem z przebarwieniami, a teraz mam zęby jak po wybielaniu w gabinecie i uważam że biała perła to najlepszy sposób na domowe wybielanie zębów :happy .
Julitka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lis 2015, o 23:02

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Jagodzinka » 11 gru 2015, o 22:36

wybielanie zębów tylko u dentysty, wiem że dla nie których sam zabieg może stanowić problem finansowy ale ma się później pewność że szkliwo nie zostało uszkodzone, poza tym po wybielaniu zębów mój dentysta polecił mi pastę, meridol która chroni dziąsła stosuję już drugi miesiąc i jestem zadowolona ustało między innymi krwawienie z dziąseł :)

Twój kobiecy punkt widzenia to portal dla kobiet w którym piszemy w kategoriach: Moda, Uroda, Zdrowie.
Avatar użytkownika
Jagodzinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 22:28
Lokalizacja: Paraguay
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]