PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Jesteś nowa na forum? Przywitaj się w tym dziale, napisz coś o sobie.

PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez MACIEK » 18 paź 2014, o 21:21

Witam serdecznie cudowne kobietki , pozwoliłem sobie wtargnąć w wasz prywatny świat z czystej ciekawości . Takie forum jak wasze pomaga nam facetom dowiedzieć się jak wyglądać jak się ubierać jak się zachowywać i co robić aby zwrócić na siebie waszą uwagę . Chce prosić was o drobną przysługę pomóżcie mi rozwikłać problem który mnie spotkał . Poznałem panią w wieku między 28 a 34 lata jest miła często się uśmiecha ma poczucie humoru , nie maluje się nie nosi świecidełek żadnych bardzo mi się podoba . Pierwsze spotkanie nie odbyło się na stopie prywatnej a było ich trzy a moje pytanie brzmi . Bardzo chce zaprosić ją prywatnie ---- gdzieś ----ale gdzie kiedyś zapraszało się dziewczynę do kina , kawiarni na spacer , tu pojawia się mój dylemat czy te miejsca nie są już za mocno oklepane to jest takie banalne , proszę pomóżcie :D :D :D Z góry dziękuje za pomoc z poważaniem MACIEK ...
MACIEK
 

Re: PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez Astra » 20 paź 2014, o 00:25

Witaj serdecznie Macku w naszym towarzystwie.
Mysle, ze kazde miejsce niezaleznie od czasu i przestrzeni jest dobre na spotkanko z ,,upatrzona,, kobietka.
Przesadne wyszukiwanie szczegolnych miejsc moze okazac sie niewypalem.
Dlatego uwazam , ze warto jednak nie wydziwiac i zaprosic kobietke do ktoregos z tych miejsc ktore uwazasz za niby oklepane czy banalne.
Na ekstra niespodzianki dla swojej kobietki bedziesz mial jeszcze sporo czasu.
Najlepsza zasada brzmi, im mniej kombinowania i ukladania planow spotkanka tym naprawde lepiej.
Ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz, bylebys nie popadl w zbytnia przesade .
Pozdrowionka dla Ciebie. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez MACIEK » 20 paź 2014, o 17:12

Bardzo ci dziękuję po głębszym zastanowieniu przyznaję ci racje z mojego kombinowania może wyjść wpadka a tego bym raczej nie chciał . tylko jeszcze jedno , czy od czasu do czasu mogę tu wpaść z jakimś dylematem i prosić o radę ? :happy
MACIEK
 

Re: PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2014, o 12:05

Witaj Maćku na naszym forum , :D :kwiatek .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez Astra » 22 paź 2014, o 00:51

MACIEK napisał(a):Bardzo ci dziękuję po głębszym zastanowieniu przyznaję ci racje z mojego kombinowania może wyjść wpadka a tego bym raczej nie chciał . tylko jeszcze jedno , czy od czasu do czasu mogę tu wpaść z jakimś dylematem i prosić o radę ? :happy

Oczywiscie, ze mozesz wpadac do nas kiedy tylko przyjdzie Ci ochota.
Zreszta Macku byloby milo gdybys z nami dyskutowal i wymienial sie pogladami w roznych ciekawych i niebanalnych tematach. :ok:
Pozdrowionka dla Ciebie. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: PŁEĆ PIĘKNĄ WITAM !!!

Postprzez Rachella » 22 paź 2014, o 15:05

Cześć maćku, milo, że do nas dołączyłeś :)

"Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę"

J. Tuwim
Avatar użytkownika
Rachella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 14:04
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]