Jak urozmaicić wesele ?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 12:32

fajerwerki obsługują kelnerzy ale to dość kosztowna impreza, ale jeśli wam nie szkoda kasy to czemu nie :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 18:20

brunecia napisał(a):fajerwerki obsługują kelnerzy ale to dość kosztowna impreza, ale jeśli wam nie szkoda kasy to czemu nie :)



czemu kosztowna? Fajerwerki kupimy sami, a kelnerzy i tak nas będą obsługiwać, bo mamy wesele w tzw. domie weselnym...
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 20:54

Znajomi robili pokaz sztucznych ogni i wyniosło to ich ok 1800zł
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 23:28

brunecia napisał(a):Znajomi robili pokaz sztucznych ogni i wyniosło to ich ok 1800zł


ale sztuczne ognie to już coś innego ;) do tego są specjalne firmy :)
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Lindsey90 » 28 wrz 2013, o 18:19

Sądzę, że wspomniana wcześniej obsługa barmańska to jest bardzo dobry pomysł. Sama miałam przyjemność uczestniczyć w takim weselu i jestem z tego bardzo zadowolona. W końcu można było się napić czegoś innego niż tylko wódka i wódka. Drinki były rewelacyjne, polecam wszystkim ten pomysł.

Lindsey90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 sie 2013, o 18:52

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez ProIngrid74 » 29 wrz 2013, o 18:41

Ja myślę ze nie sidzcie ze swoim na tym weselu jak posagi a uczestniczcie w nim gadajac traktujac kazdego goscia jako tego najwazniejszego!
ProIngrid74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 14:56

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Sklep-Jubilerski » 1 paź 2013, o 14:22

Jeżeli chodzi o urozmaicenie wesela,to mamy naprawdę bardzo szerokie pole do popisu,od lampionów po przez sztuczne ognie czy fontannę czekoladową. To kwestia gustu oraz budżetu.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez jasmin.nowak123 » 10 paź 2013, o 20:31

Ostatnio byłam na weselu i dla gości były takie atrakcje jak karaoke i kurs tańca według mnie świetna sprawa:)
jasmin.nowak123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 21:06

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Najlawerence98 » 18 paź 2013, o 13:00

A może coś w starym stylu. Czyli cała gama zabaw weselnych. Których teraz się nie praktykuję. Ale goście weselni bardzo chętnie w nich uczestniczą.
Najlawerence98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 13:34

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez drobna » 18 paź 2013, o 15:43

Jestem pod tym względem konserwatystką i również uważam, że odpowiednio dobrane zabawy weselne mogą urozmaicić wesele i zaangażować w nie przybytych gości.

Buduje swoje życie na miłości fundamencie.
Avatar użytkownika
drobna
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 15:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Mała_Kaśka » 16 lut 2014, o 13:54

Szczerze mówiąc wszystko zależy też od gości:) Nie każdemu mogą przypaść do gustu pewne atrakcje;) Ja bywałam na weselach raczej tradycyjnych, gdzie była dobra weselna wódka i goście bawili się sami przy muzyce. Ale pomysł z karaoke, wodzirejem, czy kursem tańca jest super.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez poziomkaa » 18 lut 2014, o 09:05

Kaśka - a nie sądzisz, że właśnie po odpowiedniej ilości wódki, nawet najbardziej nieśmiali czy tradycyjni ludzie, i tak będą się bawili w karaoke, czy uczestniczyli w kursie tańca?;)
poziomkaa
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez mirka1025 » 3 mar 2014, o 16:35

Pomysły na urozmaicenie wesela:
- pokaz barmański lub po prostu drinki, niektórzy goście wolą popijać drinki niż czystą. Na jednym z wesel, na których byłam barman przygotował 4 rodzaje drinków i stały sobie na barze, każdy mógł wziąć. Nie było jakiegoś wielkiego pokazu, ale zawsze jakieś urozmaicenie
- stół wiejski
- fontanna z czekoladą i owoce do maczania w niej
- puszczanie lampionów
- pokaz fajerwerków
- pokaz taneczny zorganizowany przez profesjonalnych tancerzy
- wychodzący goście dostają w specjalnym pudełeczku kawałek tortu i innych słodkości do domu
- księga do wpisywania życzeń dla pary młodej
- karykaturzysta, który maluje karykatury gości na pamiątkę;)
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez marqiza » 16 sie 2014, o 16:30

na moim weselu był pokaz barmański oraz iluzjonista - to zorganizował nasz dj Maciej Wilkanowski, ponadto zaproponował nam zorganizowanie konkursu karaoke, więc nasi goście się nie nudzili, oczywiście wybór odpowiednich atrakcji zależy przede wszystkim od Ciebie
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez marianna k. » 7 wrz 2014, o 20:20

lepiej nie puszczać lampionów - po nich zostają śmieci, poza tym stanowią zagrożenie pożarowe. Żadna atrakcja, no chyba, że ktoś nie ma wyobraźni i nie przejmie się, że z jego winy może komuś spłonąć dom albo kawałek lasu... jeśli chodzi o atrakcje, to tak, dobrym pomysłem jest rozmowa ze swoim dj'em lub zespołem - u mnie grał dj tomek z flesh agency - zaproponował nam pokazy tańca brzucha, gościom się bardzo podobało, poza tym mielismy ledową dekorację sali - ze zwykłej salki zrobiła się naprawdę bajecznym miejscem, polecam zwłaszcza tym, którzy nie robią ślubu w jakiejś ekstra knajpie.
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez AnnaG » 10 wrz 2014, o 21:53

Moim zdaniem fajne atrakcje to:

- stół z kolorowymi alkoholami- Malibu, Whisky itp do wyboru po 2 butelki np. - wychodzi znacznie taniej niż barek. Koszt ok 500-700zł w zależności od zaopatrzenia. Ludzie podchodzą i nalewają sobie przy tym stoliku np. wina, ginu itp. albo biorą całą butelkę do swojego stolika.

- grill w ogrodzie.
- koszyk z niezbędnymi rzeczami każdej kobiety (tampony, plaster, nitka, grzebień itp) w łazience
- wspólne zdjęcia z goścmi podczas wesela z jakimiś atrybutami
- prosiak - tu nie jestem fanką
- wiejski stół
- latające lampiony
- fontanna z czekolady
- profesjonalny bar z drinkami i barmanem
- profesjonalny wodzirej do zabawiania i animacji tanecznych

Pozdrawiam
SPAM

Ostatnio edytowano 10 wrz 2014, o 21:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

pozdrawiam Ania G.

check my blog http://london-lavender.com
Avatar użytkownika
AnnaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 19:37
Lokalizacja: Kraków/ Londyn

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez biegnijlolabiegnij » 17 wrz 2014, o 11:31

Najlepiej wypożyczyć Fotobudkę, zorganizować pokaz tańca, ognia albo zatrudnienie iluzjonisty. Wspaniałym, choć nieco oklepanym już sposobem na zaangażowanie gości z całą pewnością są lampiony.

Polecam lekturze artykuł SPAM

Ostatnio edytowano 17 wrz 2014, o 11:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
biegnijlolabiegnij
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 wrz 2014, o 11:22

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Melania Si » 18 wrz 2014, o 10:46

My będziemy mieć bardzo ciekawe i oryginalne zabawy zorganizowane przez najlepszy zespół muzyczny, jaki tylko mogliśmy znaleźć :D
Poza tym marzą mi się sztuczne ognie. Cudownie byłoby wyjść o północy przed salę weselną wraz ze wszystkimi gośćmi i podziwiać niebo malowane światłem fajerwerków...

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Melania Si
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 16 wrz 2014, o 12:21

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez redorange666 » 18 wrz 2014, o 12:04

Przyłapać Pana Młodego ze świadkową, lub Panne Młoda z kimś tam :) WESELE TAKIE ZAPAMIĘTAJĄ WSZYSCY DO KOŃCA ŻYCIA. :D :p
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Melania Si » 18 wrz 2014, o 13:41

Taa... jeszcze lepiej, gdyby lokalna gazeta pisała o tym :P. To się dopiero nazywa urozmaicenie :D

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Melania Si
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 16 wrz 2014, o 12:21

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Lili200 » 24 wrz 2014, o 09:32

Puszczanie lampionów, Może pokaz pary tanecznej, np. takie małe dzieciaczki :-)Iluzjonista :-)

Lili200
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 09:28

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez oleandra » 22 gru 2014, o 18:15

Lili200 napisał(a):Puszczanie lampionów, Może pokaz pary tanecznej, np. takie małe dzieciaczki :-)Iluzjonista :-)


Lampiony są ostatnio bardzo popularne, ale i mocno krytykowane, bo śmiecą i mogą wywołać pożar. Słyszałam też, że dużą popularnością cieszą się fotobudki - to na pewno fajne rozwiązanie.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez lenicka » 29 sty 2015, o 19:37

tak, ja miałam lampiony na swoim weselu, atrakcja podobała się bardzo gościom, gdyby nie fakt, że następnego dnia okazało się, że goście (w tym i ja) mieli pocieknięte spodnie od siarki (plamy zeszły :)), którą trzeba zapalić, aby lampion się uniósł, mimo t polecam

Cennik domen - naprawde tanie domenki :)
lenicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 19:24

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez eDom » 5 lut 2015, o 18:14

Zawsze możesz też zatrudnić gwiazdę aby dała Wam prywatny mini koncert. to na pewno olśni gości!
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez a_gatka » 22 lut 2015, o 15:39

To puszczanie lampionów mnie kusi. :)
a_gatka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]