To kim ja jestem?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

To kim ja jestem?

Postprzez Sol » 29 sie 2014, o 01:40

Zacznę od tego, że od dawna już kwestionuję własną orientację seksualną. No, może nie jakieś wieki, ale jakieś 6 lat. Na początku jakoś własnym zainteresowaniem względem kobiet (oprócz mężczyzn) się nie przejmowałam. Miałam wtedy 17-18 lat, więc okres kiedy ma się różne myśli, poznaje się wiele nowych ludzi, jest się wystawionym na różne bodźce.
Zawsze uważałam się za osobę heteroseksualną. Zawsze zakochiwałam się w chłopcach. Na dziewczyny zwracałam uwagę, ale jak mam wrażenie... bardziej jako estetka. Kobiety są po prostu piękne.
Później moje spojrzenie na kobiety się zmieniło. Nie wiem dokładnie kiedy odkryłam, ale jakoś doszłam do tego, że kobiety spostrzegam także jako atrakcyjnie seksualnie.
Często mam sny, w których jestem z kobietą. Przyznam, że są pobudzające równie jak te z płcią męską. Chociaż o mężczyznach śnię o wiele rzadziej. Nie wiem czemu. Jestem od trzech lat w związku z mężczyzną. Nasz związek jest udany, seks także jest satysfakcjonujący. Chociaż przyznam, że często zdarza mi się "ulecieć" myślą i wyobrażać sobie kobiety. Czuję się wtedy bardziej "nakręcona", przez co seks jest przyjemniejszy.
W przeszłości miałam dwie, że tak to ujmę, sytuacje z dziewczynami. I mogę tu z całą pewnością powiedzieć, że były dla mnie to sytuacje bardzo pobudzające.
Jednak jak się zastanawiam, to raczej nie wyobrażam sobie być w związku z kobietą. Świadomie zawsze wybierałam mężczyzn.

Niby to ja najlepiej powinnam wiedzieć jakiej jestem orientacji, ale im dłużej myślę, tym mniej wiem.

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Hadassa » 29 sie 2014, o 08:06

Wg mnie jesteś po prostu biseksualna.
Nawet jeżeli koniec końców wybierasz mężczyzn...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Astra » 2 wrz 2014, o 00:55

Mysle podobnie jak Had, ze Twoje upodobanie do dwojga plci to w najczystszej postaci biseksualizm.
Niezaleznie od tego czerpiesz satysfakcje i zadowolenie z kontaktu z facetem, co nie przeszkadza Ci
miec taka a nie inna orientacje.
Wg mnie nie ma sie nad czym zastanawiac , bo to jest oczywiste jak slonce , ze podobaja Ci sie obie plci .
A wiec odpowiedzia na tak postawione pytanie moze byc tylko jedna , ze Jestes biseksualna.
I tyle w temacie. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Sol » 10 wrz 2014, o 17:37

Jak Was przeczytałam to szło pomyśleć, że to takie "proste". :P

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Hadassa » 10 wrz 2014, o 21:54

a nie jest ;)
Po prostu patrzymy na to z boku, pomijając emocje ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Astra » 13 wrz 2014, o 12:33

Sol, cos mi sie wydaje , ze Jestes jakas taka zawiedziona naszymi komentarzami.
Czyzbys spodziewala sie zupelnie czegos innego?
Wiesz , szczerze mowiac Ty znasz swoje emocje i uczucia najlepiej i wlasciwie to sama Jestes
w stanie dokladnie sie w tej kwestii okreslic.
A jednak tego nie robisz, tak jakbys sie obawiala, ze rzeczywistosc jest wlasnie taka jak ja
przedstawilysmy w naszych komentarzach.
A moze liczylas , na inny punkt widzenia ?
Zastanawiam sie. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Sol » 13 wrz 2014, o 23:25

Nie wiem czy jestem zawiedziona. W sumie nie zamierzam negować siebie jakkolwiek by mnie nie nazwano. Nigdy jakoś wcześniej się nie zagłębiałam w definiowanie tego jak spostrzegam własną seksualność. Po prostu jakaś była. Ale jakiś czas temu spotkałam się z pewnymi komentarzami, które sprawiły, że nagle stanęłam jakby z boku i zaczęłam analizować samą siebie. Czasem tak jest, że ktoś coś powie i nagle zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę nas też to dotyczy.

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Hadassa » 14 wrz 2014, o 20:39

Bardzo często jest tak, że coś się po prostu dzieje w naszym zyciu a my to po prostu przyjmujemy, aż do momentu.
Gdy właśnie ktoś nam na coś zwróci uwagę.
Jeżeli się tylko dobrze z tym czujesz, to ja problemu nie widzę..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To kim ja jestem?

Postprzez Astra » 15 wrz 2014, o 20:32

Wlasnie , wlasnie wystarczy najczesciej taki niuans ktory uzmyslawia nam to ,,cos,, co
nawet nas samych potrafi zadziwic i zastanowic. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: To kim ja jestem?

Postprzez eRozkosz_pl » 16 wrz 2014, o 14:52

Tutaj przede wszystkim Ty masz się z tym dobrze czuć,nie inni czy otoczenie z cyklu "co ludzie myślą,co powiedzą" bo to kompletnie mija się z celem,w ten sposób można zepsuć sobie zdrowie i nerwy,nic poza tym. Całe sedno tkwi w Tobie:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron