Szybkie pożyczki przez internet

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Penelopa » 25 kwi 2014, o 21:17

Przez internet wcale nie musi być niebezpiecznie. Gorzej jak bierze się w jakiś dziwnych parabankach z oprocentowaniem na kilkaset procent.
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez renataxxx » 28 maja 2014, o 12:51

Wszystko na temat pożyczek, kredytów i ich ubezpieczenia znajdziecie w podobnym wątku na SPAM gdzie jest rozpoczętych wiele ciekawych rozmów, na które odpowiedzi dają kompetentne do tego osoby. Polecam bo nie znam tak dobrego forum o finansach

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 21:20 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Ewelina07 » 29 cze 2014, o 10:30

Oj, darowałabym sobie takie kredyty i pożyczki. Przecież to lichwiarskie odsetki.
Ewelina07
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez AiShA » 30 cze 2014, o 13:38

Nie polecam internetowych pożyczek sama ich nie brałam, ale tam wszystko małym druczkiem
A niby przejrzyste zasady ...

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez supełek » 21 lip 2014, o 09:54

Czasami taka pożyczka ratuje sytuację, sama kiedyś korzystałam z firmy pożyczkowej, bo miałam awaryjną sytuację w domu i dostałam pieniądze tego samego dnia na konto, musiałam jedynie wpłacić 1 grosz ze swojego konta celem weryfikacji, no i dobrze mieć konto w tym samym banku, co emamona.pl np Pekao, mBank, PKO BP wtedy wszystko trwa znacznie szybciej.
supełek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Theila » 4 sie 2014, o 10:07

Niestety czasem w portfelu pusto i takie pożyczki to nie tylko dobry pomysł, ale i pomoc w trudniejszych chwilach. Warto mieć takie wyjście w zanadrzu tak, aby nie ominęlo nas w życiu coś fajnego.
Dużo osób bierze takie kredyty i sama też brałam kiedyś. U mnie to było Aasa i byłam bardzo zadowolona. Nie wiem czy, ktoś jeszcze korzystał z ich usług, ale jeśli tak to wie, że wszystko jest dokladnie rozpisane, nie ma żadnych gwiazdek i gwiazdeczek, a zasady są prosto określone. I zgadzam się, że jeśli stawia się na dobrą firmę to nie ma mowy o oszustwie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez teresa35 » 4 sie 2014, o 21:39

T o nie są pożyczki aby się ratować, czyli konsumpcyjne. Biorąc na ten cel, już od razu jesteś na pozycji straconej. One są dobre do krótkich , szybkich biznesów . Bierzesz - inwestujesz i w miesiącu oddajesz. Inaczej to nie ma sensu.

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez antola » 11 sie 2014, o 11:24

supełek napisał(a):Czasami taka pożyczka ratuje sytuację, sama kiedyś korzystałam z firmy pożyczkowej, bo miałam awaryjną sytuację w domu i dostałam pieniądze tego samego dnia na konto, musiałam jedynie wpłacić 1 grosz ze swojego konta celem weryfikacji, no i dobrze mieć konto w tym samym banku, co emamona.pl np Pekao, mBank, PKO BP wtedy wszystko trwa znacznie szybciej.


Ja mam w mBanku, czyli mogłabym skorzystać z emamony? Jakie są u nich zasady? Jaką można wziąć pożyczkę? Mi zależałoby na 1500zł - sezon weselny w pełni i muszę się zabezpieczyć z prezentami ;) Myślę, że po kolejnej wypłacie mogłabym oddać.
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez katarzynka » 17 sie 2014, o 09:15

polecam czytać umowy, nie taki diabeł straszny. osobiście jestem zdania, że w pewnych okolicznościach taka szybka pożyczka pozabankowa to jedyne rozsądne wyjście, zakładając że będziemy na sto procent mieli ją z czego spłacić w terminie. całkiem niedawno brałam w jednej z takich firm pożyczkę SPAM spłaciłam i jestem zadowolona. bez przeszkód dostałam szybko pieniądze.

Ostatnio edytowano 27 sie 2014, o 22:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
katarzynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 21:25

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Martusia » 25 sie 2014, o 23:35

Theila napisał(a):Niestety czasem w portfelu pusto i takie pożyczki to nie tylko dobry pomysł, ale i pomoc w trudniejszych chwilach. Warto mieć takie wyjście w zanadrzu tak, aby nie ominęlo nas w życiu coś fajnego.
Dużo osób bierze takie kredyty i sama też brałam kiedyś. U mnie to było Aasa i byłam bardzo zadowolona. Nie wiem czy, ktoś jeszcze korzystał z ich usług, ale jeśli tak to wie, że wszystko jest dokladnie rozpisane, nie ma żadnych gwiazdek i gwiazdeczek, a zasady są prosto określone. I zgadzam się, że jeśli stawia się na dobrą firmę to nie ma mowy o oszustwie.

A czym jest ta Aasa? Coś mi się obiło kiedyś.
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Theila » 30 sie 2014, o 19:52

Firma u której możesz wziąć pożyczkę taką chwilówkę przez internet. Nie wiem czy mnie dziewczyny nie wywalą jak napisze stronkę, ale to asakredyt.pl . Można tam poczytać o nich , ich warunkach i zlożyć wniosek o kredyt. Mają też przeliczniki, zeby sobie sprawdzić jak to będzie wyglądało ze splatami. Ogólnie ja byłam zadowolona.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Martusia » 30 sie 2014, o 22:32

Każdy może wziąć taki kredyt?
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez a_gatka » 30 sie 2014, o 23:48

A ja akurat tę firmę znam. Niestety nie każdy. Jak figurujesz w rejestrze dłuzników.. zapomnij. :)
a_gatka
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Martusia » 31 sie 2014, o 08:56

Prócz BIK'u jeszcze sprawdzają coś?
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez a_gatka » 1 wrz 2014, o 19:56

Proszę, prosto z ich strony internetowej: "Aby otrzymać pożyczkę w Aasa wystarczy, że: masz minimum 20 lat i nie więcej niż 80
nie figurujesz w rejestrze dłużników, mieszkasz na stałe w Polsce, posiadasz stały dochód" :)
a_gatka
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Theila » 7 wrz 2014, o 08:41

To mi jakoś gdzieś umknęło o BIK , ale nie mam zaległości, więc może dlatego niespecjalnie przykladałam do tego wagę. Większe znaczenie miało dla mnie to, że nie musiałam spłacać od razu po miesiącu czy dwóch, bo można było sobie rozłożyć i na pół roku i na 18 miesięcy, wedle uznania. Fajna opcja jak jest się w potrzebie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Astra » 11 wrz 2014, o 13:39

Warto wiedziec, ze jak jestesmy dluznikami i widniejemy w roznych rejestrach nie tylko
w slawetnym BiK-u to mozemy udac sie do Providenta , Optimy czy nawet Profi-credit.
Ale wezmy pod uwage fakt , ze zaplacimy bardzo drogo, choc rozloza nam taka pozyczke az na rok.
Mysle, ze zawsze warto przed wzieciem jakiejkolwiek pozyczki rozwazyc za i przeciw , by pozniej
nie byc zszokowanym i zdezorientowanym kosztami takiej pozyczki.
Pozyczki sa dla ludzi madrych i rozwaznych .
Taka jest prawda. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez marysia2008 » 24 wrz 2014, o 17:27

Wiarygodne jest Kyzoo które należy do grupy OK Money. Procedura otrzymania pieniędzy na konto jest bardzo prosta i szybka. Na stronie Kyzoo [url]SPAM[/url] znajdziecie dokładne info jak przebiega cała transakcja od wniosku do przelewu. Polecam :) uśmiech

Ostatnio edytowano 24 wrz 2014, o 20:23 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: A my polecamy zaniechanie spamowania forum, następnym razem dostaniesz ostrzeżenie.
marysia2008
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 19:38

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 30 wrz 2014, o 12:03

Ta Aasa do jakiej kwoty daje kredyt ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez docha » 7 paź 2014, o 19:07

Chyba do 2 tys. zł, do takiej kwoty w każdym razie działa kalkulator na ich stronie. Możesz tam sobie sprawdzić ile, przy jakiej kwocie i czasie pożyczki, będziesz płacić miesięcznie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 8 paź 2014, o 09:27

Potrzebowała bym trochę więcej, więc się chyba będę z nimi kontakować ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Astra » 8 paź 2014, o 14:09

Zajrzyj Had do Profi credit, bo tam mozesz dostac od 4 tys do 10 tys. i to bez problemow. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 8 paź 2014, o 14:18

A to muszę looknąć ;) i się zorientować w kilku ofertach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Martusia » 8 paź 2014, o 22:41

Jeszcze się wtrącę do tematu, nie wiem czy padło takie pytanie - mimo to zapytam. Czy ktoś się orientuje jak wysokie oprocentowanie jest w Aasa?
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 9 paź 2014, o 08:55

Na ich stronie masz wszystko jasno opisane ;) 9% w skali roku

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]