Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez Snajper » 31 sie 2014, o 15:52

Pomiędzy Ukrainą a Rosją - w okręgu donieckim działają już regularne siły wojskowe Rosji. Wojska ukraińskie wycofują się na zachód. Ogólnie dzieje się ostatnio :(
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez Jamelia » 31 sie 2014, o 16:39

Ja tak skrótami słucham jak jadę samochodem np albo w pracy w radio.. i ostatnio wyłapałam kawałek że Rosjanie się wycofują, więc myślałam że wracają do siebie i po sprawie :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez Hadassa » 31 sie 2014, o 20:25

Rosjanie się nie wycofują.
Nato czy ktoś tam chce wysłać do Ukrainy wsparcie w postaci broni

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez Hadassa » 16 mar 2015, o 16:43

Wojna na Ukrainie w sumie trwa w najlepsze. Putin w sumie nic sobie robi z sankcji które na niego się nakłada
Macie jakieś zdanie w tym temacie ?
Boicie się czy ta wojna nie wymknie się spod kontroli ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez Czarna » 16 mar 2015, o 23:14

Nie żyję tym tematem. Może popełniam błąd, ale nie biorę pod uwagę jego ewentualnych konsekwencji. Codziennie życie za bardzo mnie pochłania.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wolna Ukraina i jej konsekwencje

Postprzez BlackWolf » 17 mar 2015, o 00:54

Jeśli mnie za to nie odstrzelą to uważam, że to tylko przykrywka, że tak naprawdę nie o Ukraine chodzi, ale o zahaczenie o Polskę.
To co dzieje się jest straszne, widziałam nawet filmik co rosyjscy żołnierze zrobili ukraińskim i niesmak w dalszym ciągu pozostaje. Jednak myślę, że to tylko niepotrzebny epizot, który ma na celu zbliżyć wojska rosyjskie do Polski.
Rosja od dawna nienawidzi naszego kraju.
Był incydent w Smoleńsku, wszystko ucichło, ponieważ dobrze oni tam w polskim Rządzie wiedzą jak było. A to oznaczałoby wojnę między Polską a Rosją. Jak myślicie kto by nas poparł? Kto by poszedł za Polaka? Nikt, bo tylko Polska pcha swoich ludzi wszędzie gdzie się da z pomocą a przyjdzie co do czego, to nawet Amerykanie nie kiwną palcem. Ewentualnie jeszcze nas, że tak ujmę ''dobiją'' jak będzie trzeba i zwalą winę na inny kraj. Nie ma znaczenia, że jesteśmy w Unii. Ile było deklaracji, że inne kraje pomogą Polsce a ile z nich ''zlewa'' nas do tej pory ciepłym moczem?
Polska już nie jest taka jak kiedyś. Kto by za nią walczył? Na pewno nie wszyscy za ojczyznę. Polacy nie mają już w sobie tego ducha, nie są związani z krajem przez to jaki Rząd jest dla obywateli. Tak naprawdę, to mało jest patriotów i odważnych. Z resztą o czym tu mówić... ?
Polak Polaka ostatnią deską ratunku zatłucze, więc Polak za Polaka życia już nie odda. Nie tak jak kiedyś, gdzie tworzyliśmy jedność. Dziś tworzymy odłamki. I to jest przykre.
To tak ogólnie, ponieważ nasz kraj pod tym względem jest w rozsypce.
W czasach II Wojny udało nam się wytrwać, ponieważ ludzie byli inni, władza była inna. Był ten duch walki o własny kraj w zwykłych, szarych ludziach. To właśnie dzięki takim ludziom Polska była sina, zorganizowana, działała.
Nie mówię o wojsku, bo to nie wszystko. A teraz?
Na polu bitwy pozostałaby garstka patriotów, nazistów oraz nielubiani przez społeczeństwo Hooligani, którzy bez oporu w jakimś stopniu działaliby wewnętrznie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron