Sale weselne czyli: wasze pytania i odpowiedzi

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sale weselne czyli: wasze pytania i odpowiedzi

Postprzez nikki_ta » 19 gru 2012, o 12:32

Jakie sale weselne w małopolsce, szczególnie w krakowie i okolicach możecie polecić? Zainteresowała mnie sala balowa w Hotelu Witek. Ale nie znam nikogo kto miał tam swoje przyjęcie weselne. Ale opinie w internecie są dobre. Czy ktoś z Was miał tam organizował tam swoje wesele?
nikki_ta
 

Re: sale weselne

Postprzez rozalia » 19 gru 2012, o 20:12

Lokalu o który pytasz nie znam ale byłam we wrześniu na weselu znajomych w Folwarku Zalesie w Wieliczce. Piękne widoki, stylowo urządzone sale i przepyszne jedzenie. Polecam w 100%, bo drugiego tak pięknie zorganizowanego wesela nie pamiętam!
rozalia
 

Re: sale weselne

Postprzez Raziel » 4 sty 2013, o 11:49

Moja znajoma robiła wesele na Podkarpaciu - a to całkiem blisko jest. Dom weselny nazywał się Dwór Ostoya i mieści się on obok Rzeszowa, w miejscowości Jasionka. Muszę przyznać, że bardzo fajnie to wszystko wyszło. Dworek w szlacheckim stylu, na miejsce podjechali bryczką, było ekstra. Sama mogłabym sobie tam zrobić wesele.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: sale weselne

Postprzez bettti86 » 4 sty 2013, o 16:22

ja byłam na weselu u koleżanki w Domu weselnym "MARP", bawiliśmy się wszyscy świetnie, obsługa była zadowalająca, więc może akurat Tobie tez przypadnie do gustu ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: sale weselne

Postprzez krokusss » 21 lut 2013, o 13:59

a ja polecam to miejsce blisko Ojcowskiego Parku Narodowego, piękne widoki (można śliczne zdjęcia zrobić), spokojna okolica, a i właściciele przemili, bo miałam okazję kiedyś ich poznać :)

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 03:29 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: spam
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: sale weselne

Postprzez krokusss » 21 lut 2013, o 14:00

albo przypomniało mi się, że znajomi byli ostatnio na weselu u kogoś w chochołowym dworze na trasie z Krk do Katowic, podobno bardzo ładnie jest w środku :)
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: sale weselne

Postprzez Martyneczka22 » 27 lut 2013, o 23:18

Bardzo dużo ciekawych i naprawdę pięknych sal jest w Małopolsce, dlatego wiem, że ciężko jest coś wybrać. Ten sam miałam problem i głównie szukałam przez internet. Zbyt wiele sal weselnych jest, by każdą odwiedzić. Sale weselne często też wyglądają ładnie, lecz bez konkretnych opinii jest ciężko zdecydować się, gdyż nie chcemy kupić kota w worku.
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez paula » 3 cze 2013, o 15:46

Oczywiście mój facet ma na wszystko czas, nic go nie goni, wesele przecież za przeszło rok... a ja jako kobieta chciałabym co nieco zacząć już szukać. Znalazłam kilka ofert, jednak ta mnie najbardziej zainteresowała: Stara Baśń (namiot) dokładnie to właśnie ta sala w namiocie. Tylko czy rodzina się tak przez przypadek nie oburzy że wesele chcę zrobić "w namiocie"? :D
mieszkam na Śląsku, większość mojej rodziny to stare ciotki które ciągle obgadują każdego. Dlatego obawiam się że mimo naprawdę wielkich moich starań, to one będą mnie krytykować za wybór sali...

jeśli ktoś jest ze Śląska i miał w okolicach Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór itd wesele, to bardzo proszę o polecenie jakiejś restauracji :)
paula
 

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez briserlecoeur » 3 cze 2013, o 19:39

Ja niestety jestem z centralnej Polski więc, sali z Twoich okolic Ci nie mogę polecić.
Co do "namiotu" sama zastanawiałam się nad taką opcją. :) Najgorsze to te ciotki, które nie zrozumieją, ze tak Ci się podoba. Więc musisz sama zdecydować czy robisz wesele pod gości czy pod siebie. Czy ma być tak jak im sie podoba czy jak Tobie.
ja osobiście bym na te ciotki uwagi nie zwracała. Robiłabym tak jak mi i mojemu M. będzie się podobać ;)

Briserlecoeur - Jestem ar­tys­tką ulot­nej chwili.
Avatar użytkownika
briserlecoeur
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 17:13

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez Klarina » 4 cze 2013, o 18:23

Nic się nie przejmuj, tylko jeśli Ci się podoba taka opcja to tak zadecyduj razem ze swoim facetem :)
Nie ma nic gorszego niż te ciotki, którym tak czy siak - zawsze coś będzie nie pasować :D
Wiem, bo ostatnio też przechodziłam przez te wszystkie etapy - od wybierania sali, aż po najdrobniejsze szczegóły i wiem, że robi się wszystko, żeby było jak najlepiej i jak się z tą myślą zaczyna i brnie aż do końca, to każdy z gości będzie zadowolony :)
Nieważne czy wesele jest w wystawnym pałacu, czy na zielonej łące. Ludzie muszą widzieć, że Wy jesteście szczęśliwi. To jest najważniejsze :*

A namiot rewelacja naprawdę! Jakbym miała bliżej, to bym w takim na pewno zrobiła wesele, bo klimat jest fantastyczny :)

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez kossss » 7 cze 2013, o 14:19

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci Zajazd Rycerski w Czeladzi. Fantastyczne miejsce, gdzie można poczuć niespotykany klimat. Uwielbiam ten zajazd!

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez paula » 10 cze 2013, o 14:52

wiecie co?
tak się przejmuję tym że komuś się nie spodoba, że mnie obgadają stare ciotki. Ale prawda jest taka że ja robię wesele takie, jakie mnie się podoba! i chyba rzeczywiście wybiorę tą salę ogrodową bo jest prześliczna.
Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, ot co! :)
paula
 

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez brunecia » 11 cze 2013, o 12:17

paula to nie jest czasem stara basn na dabrówce w katowicach?
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez paula » 11 cze 2013, o 18:09

tak, to jest dokładnie tam. A wiesz coś na temat tej sali? :)
paula
 

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez brunecia » 11 cze 2013, o 22:24

kolezanka miala tam praktyki. zarelko dobre, ale wiecej info szukaj na forach slubnych.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez paula » 12 cze 2013, o 15:26

czytałam różne komentarze na temat tej sali ślubnej. Jedne lepsze, drugie gorsze - a tak naprawdę to trzeba samemu sprawdzić. Bo każdy ma inny gust, inny smak i to powoduje że są też różne opinie :)
paula
 

Sala weselna - poszukiwania.

Postprzez bodomka » 23 cze 2013, o 06:13

Jako, że ślub mój już za półtora roku, przyszedł czas na ogarnięcie sali weselnej.
Wesele będzie w stronach mego Lubego, tj w Trójmieście, ale baba jak to baba, nie pozwoli mu wszystkiego załatwiać sama :P
Niedawno byliśmy na weselu jego kuzyna w Orfeuszu w Kłosowie i to tyle jeśli chodzi o moją znajomość sal w Trójmieście i okolicach :D
Warto zwrócić uwagę na jakieś inne sale? Dodam, że wesele będzie na ok 150 osób.
bodomka
 

Re: Sala weselna - poszukiwania.

Postprzez Wielinka » 28 cze 2013, o 09:51

Byłam na weselu mojej Cioci niedawno, w Orfeuszu i było całkiem miło.
Najgorsza była podróż z Rzeszowa, ale nocowałam tam w pokoju, więc nie trzeba było szybko wracać.

Nie wiem czy moja opinia coś Ci pomoże ale wesele wspominam bardzo miło :D
Wielinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 09:35

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez wiolka91 » 15 lip 2013, o 19:47

namiocik ze Starej Baśni cudeńko :) szkoda że do Katowic troszkę za daleko mam bo sama bym się na to zdecydowała:) W Katowicach moge jeszcze polecić "Marysiny Dwór" byłam tam raz i byłam bardzo zadowolona :) pozdrawiam :)
wiolka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 23:11

Re: Sala weselna - poszukiwania.

Postprzez serenita » 19 lip 2013, o 14:49

Słyszałam, że dobre opinie ma SPAM hotel w Gdańsku Hilton. Widziałam kilka dobrych wypowiedzi i sama zaczęłam sprawdzać, rzeczywiście pięknie się prezentuje.

Ostatnio edytowano 8 wrz 2014, o 18:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
serenita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 14:41

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez wiolkaMA » 31 gru 2013, o 14:25

W okolicach Warszawy warto wynająć salę weselną w Rest Hotelu. Hotel znajduje się 10 km od centrum Warszawy - w miejscowości Mory, ale ma dobry dojazd, który zajmuje tylko kilka minut. Sala jest pięknie udekorowana i pomieści nawet 200 osób. Jedzonka jest dużo i jest smaczne, obsługa się stara, a goście mają noclegi rabatem :)

Ostatnio edytowano 31 gru 2013, o 14:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez olivvia » 7 lut 2014, o 14:30

Witam Was :) Ja akurat poszukuję sali w Częstochowie. Wesele planujemy na koło 120 osób, ale potrzebujemy miejsce z noclegiem.. Czytałam coś o SPAM . Może któraś z Was miała tam swój piękny dzień? :roll:

Ostatnio edytowano 7 lut 2014, o 14:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
olivvia
 

Re: Poszukiwania sali weselnej...

Postprzez sylwia4012 » 9 lut 2014, o 01:26

ja nie znalazłam, ale znajomy w swojej knajpce udostępnił nam salę na kameralne przyjęcie. Kupiłam nawet fajny zestaw bufetowy SPAM (szwedzki stół to najlepsze rozwiązanie z braku miejsca po prostu) i jakoś wyjdzie. Poza tym jeszcze wiele zakupów przede mną, żeby to jakoś wyszło. Dobrze, że lokal jest chociaż. Resztę łatwo zorganizuję, dzięki internetowi przeważnie i podpowiedziom :)

Ostatnio edytowano 9 lut 2014, o 18:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:15

Re: Sala weselna - poszukiwania.

Postprzez Dorota B » 30 sie 2014, o 11:13

ostatnio byłam na weselu u przyjaciółki. wszystko działo się w łodzi ale byłam mile zaskoczona salą weselną, eleganckie oświetlenie, dywan, parkiet - jednym słowem świetne. oprócz tego duża ilość miejsc noclegowych może pozwolić na przenocowanie gości z daleka, wiąże się to oczywiście z kosztami , ale nie trzeba szukać i rozdzielać gości w 5 rożnych miejsc. sala weselna w łodzi, sprawdzcie.
Dorota B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 10:48

Re: Sala weselna - poszukiwania.

Postprzez rozowypasek » 8 wrz 2014, o 12:41

W sprawach organizacji ślubu szczerze polecam portal ślubny SPAM. Jest to baza firm ślubnych, porady i forum w jednym. Znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie, od wyboru pierścionka zaręczynowego po wynajem sali weselnej. Powodzenia w organizacji :)



PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
rozowypasek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 12:33
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]