wczasy odchudzające

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

wczasy odchudzające

Postprzez totka » 2 lut 2013, o 17:43

Polecam wczasy odchudzające z dietą oczyszczającą w Miłomłynie. http://www.milomlynzdroj.pl/wczasy-odchudzajace
totka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 17:38

Re: wczasy odchudzające

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 12:04

zastanawiam się czy mamę wysłać na coś takiego, z tymże ona, tylko obawiam się, że ona nie da rady na fitnessie, bo to już nie ten wiek i chyba jedyne co to ten Nordic Walking wchodziłby w grę...ile w ogóle te wczasy kosztują? bo tu nigdy nie ma ceny :(
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: wczasy odchudzające

Postprzez Gabriell » 21 lut 2013, o 11:30

Takie wczasy to dla mnie czysta głupota. Jeśli ktoś sam sobie nie pomoże to po co w ogóle jechać na takie cyrki. Wystarczy odrobinę silnej woli!
Gabriell
 

Re: wczasy odchudzające

Postprzez AkademiaUmiejętności » 9 kwi 2013, o 17:32

Drogie Panie, a może tak aktywnie nad morze?:)

pakiet linia - SMUKŁA SYLWETKA, ZDROWE ODŻYWIANIE
Pakiet ten skierowany jest do wszystkich osób pragnących spędzać czas aktywnie i pracujących nad swoją sylwetką. To oferta skierowana do chcących dowiedzieć się czegoś na temat prawidłowego odżywiania, oddychania i życia w zgodzie ze swoim ciałem. Zestawienie: zajęcia z jogi, zajęcia z nordic walkingu z kwalifikowanym instruktorem, spotkanie z dietetykiem z profesjonalnej poradni dietetycznej Dietactive, prezentacja kosmetyków naturalnych firmy Jadwiga, prezentacja ekożywności.
Program:
Piątek: 16:00-18:00 przyjazd i zakwaterowanie
18:30 zajęcia z jogi
20:00 spotkanie integracyjne połączone ze wspólnym gotowaniem
Sobota: 7:30 poranny nordic walking na plaży
9:00 śniadanie
10:00 spotkanie z dietetykiem z Poradni dietetycznej Dietactive - wykład na temat zdrowego
odżywiania i pomiar składu ciała
13:30 obiad
15:00 prezentacja kosmetyków naturalnych firmy Jadwiga
17:30 joga
19:30 kolacja
Niedziela: 7:30 poranny nordig walking
9:00 śniadanie
10:00 prezentacja produktów naturalnych i eko żywności
12:30 indywidualne konsultacje z dietetykiem dla zainteresowanych
pożegnanie.
Zakwaterowanie:
Pobyt zapewnia ośrodek w Dziwnówku, położony w przepięknej i malowniczej okolicy nad samym
zalewem. Domki o wysokim standardzie wykończenia Szczegóły: http://www.domynazalewem.pl
Termin:
17-19.05.2013
Cena:
cały pakiet z jedzeniem i noclegiem 599zł, do końća kwietnia 549zł
Zapisy i informacje:
domynadzalewem@gmail.com

link:
http://www.domynadzalewem.pl/pakie%20linia.html
AkademiaUmiejętności
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 17:13

Re: wczasy odchudzające

Postprzez posterka » 9 kwi 2013, o 20:09

Byłam tam. Pamiętam że nieźle oczyściłam sobie organizm tam. Muszę się tam znowu wybrać bo trochę mi się przytyło.

Ostatnio edytowano 14 lip 2013, o 18:32 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: wczasy odchudzające

Postprzez allison » 10 kwi 2013, o 10:01

Moim zdaniem takie wczasy to świetna sprawa. Wiadomo jak ważna jest motywacja przy odchudzaniu. A otaczając się ludźmi, którzy mają taki sam cel jak my łatwiej go osiągnąć.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: wczasy odchudzające

Postprzez kossss » 17 wrz 2013, o 10:29

ja myślę, że wczasy odchudzające to idealny pomysł dla osób ze "słabą silną wolą". Po pierwsze większa motywacja, po drugie inni też się odchudzają więc rozumieją w pełni nasze rozterki, po trzecie opieka trenera etc etc. Zawsze można się skonsultować.
Koleżanka wybiera się na takie wczasy do Ośrodka Zalesie Mazury Active spa.
Ja niestety teraz nie dostała urlopu ale myślę, że się wybiorę tam na jakiś turnus. Mogę Wam napisać jak już wróci - wypytam o wszystko i zdam relacje ;)

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: wczasy odchudzające

Postprzez czassum » 23 wrz 2013, o 14:23

Na wasze wsyztskoe posty odpowiem dwoma które najbardziej docierają "Wystarczy Chceć" jak nie będziesz chciała to nie osiągniesz celu.

czassum
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:10

Re: wczasy odchudzające

Postprzez totka » 7 paź 2013, o 22:57

Wspaniała Przemiana - Polecam Wczasy Odchudzające z Pakietem Beauty w Hotelu Miłomłyn Zdrój na Mazurach.
totka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 17:38

Re: wczasy odchudzające

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 20:45

Byłam dwa razy na wczasach odchudzających , również na wczasach oczyszczających organizm ,(;discimus ; głodowych ) :lol: dobre to , byłam zachwycona , myślę ze jeszcze raz bym się wybrała , :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: wczasy odchudzające

Postprzez apollo » 24 paź 2013, o 12:04

Wczasy wam dadzą takie efekty w odchudzaniu, że same będziecie w szoku ;-)
Tak całkowicie poważnie - odchudzanie jest możliwe tylko dzięki własnym wyrzeczeniom.
Jeśli nie jesteście w stanie trwale zmienić swoich przyzwyczajeń, to jakiekolwiek próby zmiany diety, są kompletnie pozbawione sensu.
apollo
 

Re: wczasy odchudzające

Postprzez MarianAna » 29 paź 2013, o 14:07

Jest dużo ciekawych ofert wczasów odchudzających, ale na niektóre trzeba czekać naprawdę dłuuugo. Jest dużo więcej chętnych, niż turnusów.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: wczasy odchudzające

Postprzez paulina_20000 » 3 lis 2013, o 23:11

Jeśli chodzi o wczasy odchudzające to byłam na takich i muszę przyznać, że schudłam tyle ile chciałam - 10 kg. ;) A przy okazji nauczyłam się jak budować jadłospis, jakie ćwiczenia wykonywać, jakich produktów spożywczych unikać. itp. Poza tym ogólnie podobała mi się atmosfera - ćwiczenia w grupie, polecam, jeśli nie lubicie ćwiczyć sami. ;)
O wczasach można przeczytać: SPAM

Ostatnio edytowano 3 lis 2013, o 23:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie śmiecić forum
paulina_20000
 

Re: wczasy odchudzające- 4 kg mniej

Postprzez Wera23 » 4 lis 2013, o 14:37

Ja byłam i sobie chwale nad morzem w Jastrzębiej Górze w obiekcie Primavera Spa. Fajny klimat, uczestnicy byli w podobnym wieku, więc wieczorki były udane. Opieka trenerów i reszta personelu oceniam na 5 z plusem. Jedzenie na początku było dla mnie wysoką poprzeczką. Byłam przyzwyczajona do innego jedzenia frytki, przekąski, słodycze. Schudłam 4 kg!!!! Po powrocie do domu otworzyłam oczy, teraz ruch i w miarę zdrowe jedzenie.
Wera23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 14:34

Re: wczasy odchudzające

Postprzez Akaśka » 14 lip 2014, o 14:50

Ja bardziej z ciekawości wybrałam się na takie wczasy i poza fajnie spędzonym czasem to z moją wagą nic nie drgnęło. 7 dni to za mało żeby cokolwiek zmienić - może jak ktoś ma silniejszą wolę i po powrocie do domu zażywa ruchu i trzyma się diety to takie wczasy będą pomocne w odchudzaniu.
Akaśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 14:43

Re: wczasy odchudzające

Postprzez ewelina56 » 14 lip 2014, o 19:06

Moim zdaniem to nie wczasy . Nie chciałabym takich wczasów.

ewelina56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 18:56

Re: wczasy odchudzające

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 17 lip 2014, o 14:57

Poniekąd to wczasy,tylko takie które czegoś uczą i pokazują jak należy się odżywiać czy ćwiczyć wiec uważam,że jak najbardziej warto bo to nam nie zaszkodzi,a może tylko pomóc:)
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: wczasy odchudzające

Postprzez conscious » 29 sie 2014, o 09:24

A co myslicie o jakims bardziej długotrwałym programie odchudzającym pod kontrolą dietetyka? Bo wczasy to tydzien, dwa... i koniec, zależy od silnej woli czy sie utrzyma tryb
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: wczasy odchudzające

Postprzez Jamelia » 29 sie 2014, o 14:52

Pod okiem dietetyka...długotrwały program... chętnie :) I pewnie wiele osób by się skusiło, tylko podejrzewam że potrzeba fortuny by korzystac tyle czasu z usług dietetyka

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: wczasy odchudzające

Postprzez conscious » 30 sie 2014, o 09:46

ja właśnie mam taka opcje u siebie w przychodni i się zastanawiam czy podołam :) a jesli chodzi o dłuższy czas trwania-chodziło mi o to,ze taki cykl trwa łącznie ok 1,5miesiaca a nie tydzien jak na takim wyjezdzie. Na wczasach odchudzających byłam w Jastrzębiej kiedyś, byłam...
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: wczasy odchudzające

Postprzez kajunia21 » 3 maja 2015, o 16:14

Fajna sprawa moim zdaniem przyjemne z pożytecznym

kajunia21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 13:47

Re: wczasy odchudzające

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:29

Jeżeli jesteśmy na takich wczasach,to na pewno łączymy przyjemne z pożytecznym,pamiętajmy tylko że wczasy odchudzające same w sobie nie pomogą jeśli potem zaniechamy diety oaz treningu,efektu po prostu nie będzie.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]